"Медок-зарплата"

Модуль, призначений для обліку заробітної плати
artcom
Повідомлень: 1468
З нами з: 19 серпня 2011, 11:59
Звідки: Донецкая обл.

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення artcom » 12 грудня 2012, 17:36

Разбираться с каждой базой индивидуально - не вариант. Программа просто ДОЛЖНА РАБОТАТЬ. Клиента не интересуют особенности архитектуры ПО, принципы работы, баги и их фиксы. Расчетчик просто хочет совершать привычные действия и в 17.00 уходить домой, независимо от того, как называется его программа. Вот и думайте. А героическое преодоление препятствий никому не нужно...
Правильно заданный вопрос часто содержит в себе ответ.

tkandrey
Повідомлень: 18
З нами з: 08 лютого 2012, 11:34

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення tkandrey » 12 грудня 2012, 17:58

artcom писав:Разбираться с каждой базой индивидуально - не вариант. Программа просто ДОЛЖНА РАБОТАТЬ. Клиента не интересуют особенности архитектуры ПО, принципы работы, баги и их фиксы. Расчетчик просто хочет совершать привычные действия и в 17.00 уходить домой, независимо от того, как называется его программа. Вот и думайте. А героическое преодоление препятствий никому не нужно...
Я підпишусь тут під кожним словом. Зовсім недавно почав вивчати "Управління персоналом". Мене цікавить наступне. Чому для того , щоб впроваджувати нову систему "Управління персоналом" треба рядових користувачів як то кажуть "ламати через коліно"? Імпортую з бестзарплати. Бачу, що ті види нарахувань чи утримать , що були додатково створені в бестзарплаті, при імпорті кудись зникають.
Шановні розробники! Якщо хтось там у Вас вирішив закрити "Бестзарплату", то зробіть оголошення хоча б за півроку на bestzvit.com.ua про це. Ми спокійно почнемо пошук іншого ПЗ, з іншою,більш якісною підтримкою. А то з "Управлінням персоналу" зараз ситуація розвивається так само, як і з таким нещастям , як ІСПро-лайт.
Я, як клієнт, бажаю , щоб мені продовжили ліцензію на "БестЗарплату" до того моменту, поки всі ці фокуси з "Управлінням персоналом " будут прибрані.
Шановні розробники! Якщо Ви хочете плідного співробітництва з клієнтами - не треба "ламати нас через коліно".
Є цілком спокійні методи тестування софту. Набирайте команду тестерів,робіть їм знижки на майбутню закупівлю (і т.д.), а потім після тестування впроваджуйте новий софт.

Toha
Повідомлень: 393
З нами з: 09 липня 2012, 10:39

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення Toha » 12 грудня 2012, 18:16

| Показать
tkandrey писав:Я підпишусь тут під кожним словом. Зовсім недавно почав вивчати "Управління персоналом". Мене цікавить наступне. Чому для того , щоб впроваджувати нову систему "Управління персоналом" треба рядових користувачів як то кажуть "ламати через коліно"? Імпортую з бестзарплати. Бачу, що ті види нарахувань чи утримать , що були додатково створені в бестзарплаті, при імпорті кудись зникають.
Шановні розробники! Якщо хтось там у Вас вирішив закрити "Бестзарплату", то зробіть оголошення хоча б за півроку на bestzvit.com.ua про це. Ми спокійно почнемо пошук іншого ПЗ, з іншою,більш якісною підтримкою. А то з "Управлінням персоналу" зараз ситуація розвивається так само, як і з таким нещастям , як ІСПро-лайт.
Я, як клієнт, бажаю , щоб мені продовжили ліцензію на "БестЗарплату" до того моменту, поки всі ці фокуси з "Управлінням персоналом " будут прибрані.
Шановні розробники! Якщо Ви хочете плідного співробітництва з клієнтами - не треба "ламати нас через коліно".
Є цілком спокійні методи тестування софту. Набирайте команду тестерів,робіть їм знижки на майбутню закупівлю (і т.д.), а потім після тестування впроваджуйте новий софт.

+100500 народ жалуется что они себе по вводили какие то свои виды оплат и тд, после импорта этих видов оплат уже нет ...

_Elena_
Повідомлень: 689
З нами з: 11 жовтня 2011, 09:38
Звідки: Одесса

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення _Elena_ » 13 грудня 2012, 13:38

вчера ставила "живому" клиенту модуль зарплата
с нуля. на 101 медок
и что??
в расчетной ведомости ничего не расчитывает. НИЧЕГО!
ввела все в особовые листы - в реестре особовых листов все отображается (кадровые данные) - и дни и оклады и все-все -
а в расчетной ведомости все по нулям. и не считает. и вообще все пусто.
хотя заполнено все правильно. графики настроены правильно.

и к тому же в расчетных листах тоже все пусто! и оклады и дни отработаные пусто вообше! и вверху дней ноль и часов ноль в расчетных. и плюсиком добавить в расчетный ничего нельзя - типа процедура добавления проходит - а в итоге в самом расчетном пусто вообще.

и еще - не активна кнопка перехода на период назад - идти можно только вперед! капец!

(нюансы заполнения особовых листов, настройки графиков и т.д. и вообще настройки я знаю - т.е. недозаполнить что-то я не могла. работаю с бест зарплатой около 8 лет. перепробовала ВСЕ - не расчитывает оно!)

Тамара Ивановна
Бухгалтер-эксперт (зарплата)
Повідомлень: 1558
З нами з: 26 червня 2012, 18:24

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення Тамара Ивановна » 13 грудня 2012, 15:08

_Elena_ перевірте у ВАС у ДОвідниках заповнені довідники.Може Ви відновлювали резервну копію МЕДКА.Найкраще пришліть мені базу МЕДКА ми подивимося чому нічого не розраховується на електронну почту [email protected]

tkandrey
Повідомлень: 18
З нами з: 08 лютого 2012, 11:34

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення tkandrey » 13 грудня 2012, 15:39

Тамара Ивановна писав:_Elena_ перевірте у ВАС у ДОвідниках заповнені довідники.Може Ви відновлювали резервну копію МЕДКА.Найкраще пришліть мені базу МЕДКА ми подивимося чому нічого не розраховується на електронну почту [email protected]
Тамара Іванівна! Прокоментуйте будь ласка мою проблему щодо втрати новостворених в "БестЗарплаті" нарахувань і утримань.
Ліцензія на "БестЗарплату" у нас закінчується 29.12.2012 р. Підприємство має комутований інтернет Інтертелекому в селі,гроші сплачуємо за ліцензування такі ж , як і всі, заробляємо, не малюємо. Тому я хочу знати, чи буде супроводження "БестЗарплати" в 2013 році? До кого звертатись з приводу продовження ліцензії? Про "Управління персоналом" мова не йде, оскільки імпорт з "БестЗарплати" не є повним у частині новостворених видів нарахувань і утримань.

_Elena_
Повідомлень: 689
З нами з: 11 жовтня 2011, 09:38
Звідки: Одесса

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення _Elena_ » 13 грудня 2012, 15:55

Тамара Ивановна писав:_Elena_ перевірте у ВАС у ДОвідниках заповнені довідники.Може Ви відновлювали резервну копію МЕДКА.Найкраще пришліть мені базу МЕДКА ми подивимося чому нічого не розраховується на електронну почту [email protected]
клиент ушел.
базы на данный момент нет.
довидники ВСЕ заполнены - какие довидники могут быть не заполнены например чтобы на это влиять?? праздники я заполнила на 13й год (троица-пасха) - все остальное идет по умолчанию. графики стандартные. плюс делала нестандартные - результат один

например на своих базах я вообще тестить не могу т.к. выдается вышеотскриненные мною ошибки которые не пропадают и дальше меня не пускает... притом медки я у себя переустанавливала 8 штук...

_Elena_
Повідомлень: 689
З нами з: 11 жовтня 2011, 09:38
Звідки: Одесса

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення _Elena_ » 17 грудня 2012, 11:04

102 е обновление.

одна ошибка ушла - пришла вторая - ни импортировать предприятие нельзя , ни завести руками...
| Показать
Зображення

natorz
Повідомлень: 34
З нами з: 15 листопада 2012, 00:47

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення natorz » 17 грудня 2012, 14:32

Ув.Тамара Ивановна.
Я ждала несколько недель исправления этой ошибки. Обновлению очень обрадовалась, НО НИЧЕГО ЖЕ НЕ ИЗМЕНИЛОСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Вкладення
ошибка.png
Ну как работать? Подскажите. Может я не доплатила за этот отчет??????????
ошибка.png (123.47 Кіб) Переглянуто 6689 разів

natorz
Повідомлень: 34
З нами з: 15 листопада 2012, 00:47

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення natorz » 17 грудня 2012, 14:39

А вот что происходит при формировании другого отчета
Вкладення
расч.вед.JPG
И всё просто зависло...... ПЕЧАЛЬНО...
расч.вед.JPG (88.52 Кіб) Переглянуто 6684 разів

Toha
Повідомлень: 393
З нами з: 09 липня 2012, 10:39

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення Toha » 17 грудня 2012, 14:41

natorz писав:А вот что происходит при формировании другого отчета
тут про ведомость - http://www.me-doc.com.ua/forum/viewtopi ... 9&start=40

natorz
Повідомлень: 34
З нами з: 15 листопада 2012, 00:47

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення natorz » 17 грудня 2012, 15:33

Toha писав:
natorz писав:А вот что происходит при формировании другого отчета
тут про ведомость - http://www.me-doc.com.ua/forum/viewtopi ... 9&start=40

Ну мне от этого не легче....

Тамара Ивановна
Бухгалтер-эксперт (зарплата)
Повідомлень: 1558
З нами з: 26 червня 2012, 18:24

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення Тамара Ивановна » 17 грудня 2012, 19:05

natorz Звіт список працівників формується при відкритій Розрахунковій відомості там помилок немає..Звіт RVV не увійшов в 102 оновлення.

natorz
Повідомлень: 34
З нами з: 15 листопада 2012, 00:47

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення natorz » 18 грудня 2012, 09:34

Тамара Ивановна писав:natorz Звіт список працівників формується при відкритій Розрахунковій відомості там помилок немає..Звіт RVV не увійшов в 102 оновлення.
Сейчас аж проверю ...

natorz
Повідомлень: 34
З нами з: 15 листопада 2012, 00:47

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення natorz » 18 грудня 2012, 09:40

Тамара Ивановна писав:natorz Звіт список працівників формується при відкритій Розрахунковій відомості там помилок немає..Звіт RVV не увійшов в 102 оновлення.
Обратите внимание на открытую расчетную ведомость
Вкладення
Открытая ведомость.JPG
Открытая ведомость.JPG (119.45 Кіб) Переглянуто 6646 разів

natorz
Повідомлень: 34
З нами з: 15 листопада 2012, 00:47

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення natorz » 19 грудня 2012, 10:13

:!: :!: :!:
Вкладення
М.Е.док.JPG
...
М.Е.док.JPG (32.73 Кіб) Переглянуто 6623 разів

natorz
Повідомлень: 34
З нами з: 15 листопада 2012, 00:47

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення natorz » 19 грудня 2012, 10:14

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста когда будет обновление с исправленными ошибками в отчетах?

natorz
Повідомлень: 34
З нами з: 15 листопада 2012, 00:47

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення natorz » 20 грудня 2012, 22:23

Спасибо за 103 обновление...
Вкладення
Обновление 103.JPG
Обновление 103.JPG (192.75 Кіб) Переглянуто 6597 разів

natorz
Повідомлень: 34
З нами з: 15 листопада 2012, 00:47

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення natorz » 20 грудня 2012, 22:28

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста когда будет обновление с исправленными ошибками в отчетах?

Родин Евгений

Re: "Медок-зарплата"

Повідомлення Родин Евгений » 20 грудня 2012, 23:40

Как только сможем проявить и исправить. Также прочитайте вот эту тему, и приложите вместо картинки - текст. Это позволит другим участникам форума быстрее находить однотипные ошибки поиском, а нам - ее исправить.

Відповісти

Повернутись до “Модуль «Зарплата»”