квитанция за розрахунками з бюджетом

Помилки відправки та прийому пошти\звітів.
Відповісти
fatush
Повідомлень: 14
З нами з: 30 червня 2011, 10:21

квитанция за розрахунками з бюджетом

Повідомлення fatush » 19 серпня 2011, 12:06

Выдаёт ошибку при открытии "квитанция за розрахунками з бюджетом"
01560089 Феодосійський МРТУ "КРИМКООПРИНКТОРГ" КРИМСПОЖИВСПІЛКИ
M.E.DOC 10.00.023
Локальна версія
Інформаційна довідка
ОС: Microsoft Windows NT 5.1.2600 Service Pack 3

ZvitInterface.DocOperationException: Звіт було вилучено іншим користувачем.
at ZvitPublishedObjects.Server.ZDocumentImpl.Init(CARDDataTable cardTable, Boolean FromBasic, DocAttributes addAttr)
at ZvitPublishedObjects.Server.ZDocumentImpl.Init(Int64 pCardCode, Boolean FromBasic, DocAttributes addAttr)
at ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.OpenDocument(Int64 cardCode, Boolean fromBasic, DocAttributes addAttrs)
at ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.OpenDocument(Int64 cardCode, Boolean fromBasic)
at ZvitGUI.Doc.UCGovQry.show_Execute(ToolBase tool)
at ZvitGUI.Doc.UCGovQry.grData_DoubleClickCell(Object sender, DoubleClickCellEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinGrid.UltraGrid.OnDoubleClickCell(DoubleClickCellEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinGrid.UltraGrid.FireEvent(GridEventIds id, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinGrid.GridCellEmbeddableEditorOwnerInfoBase.OnEditorDoubleClick(EmbeddableUIElementBase embeddableElem, EmbeddableClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.EmbeddableUIElementBase.RaiseDoubleClickEvent(UIElement sender, Boolean isButton)
at Infragistics.Win.EmbeddableUIElementBase.OnDoubleClick(Boolean adjustableArea)
at Infragistics.Win.UIElement.OnDoubleClick(Boolean adjustableArea)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessDoubleClick(Object sender, EventArgs e)
at Infragistics.Win.Utilities.ProcessEvent(Control control, ProcessEvent eventToProcess, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraControlBase.OnDoubleClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

Родин Евгений

Re: квитанция за розрахунками з бюджетом

Повідомлення Родин Евгений » 28 вересня 2011, 18:09

Извините за поздний ответ. Вопрос еще актуален?

Yavochka
Повідомлень: 164
З нами з: 09 квітня 2012, 16:33

Re: квитанция за розрахунками з бюджетом

Повідомлення Yavochka » 12 березня 2013, 10:53

Ответ будет на вопрос который выше?

Відповісти

Повернутись до “Відправка\прийом звітів”