Новые ключи ЕЦП на физических носителях

BlackOwl
Повідомлень: 429
З нами з: 02 липня 2016, 12:47

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення BlackOwl » 02 лютого 2018, 11:29

priup писав:
02 лютого 2018, 10:51
Форумчане! А КАК у клиентов на вход в Е-дату, Прозоо с токенами и ключами "Украина" ??
Интересуют мелочи - браузер, антивит, винда ?? У кого работает....
Клиент истерил вчера по телефону!!
по е-дате выше инструкцию выложили :)

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення Колпаков Б.И. » 02 лютого 2018, 11:41

Charg писав:
01 лютого 2018, 18:17
В итоге что так что так второй токен покупать, с точки зрения денег - равносильно, с точки зрения лишних заморочек - явно делегировать сложнее чем не делегировать. Так в чём же преимущество?
Прочитайте постановление КМУ №1452, брать токены или не брать решать только Вам.
Насколько Мне известно, наличие со временем будут проверять, кто именно и когда время покажет.
Вот Вам еще одна выдержка из постановления КМУ №1452:
21. Контроль за виконанням в установах вимог цього Порядку
здійснює Адміністрація Держспецзв'язку.
{ Пункт 21 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1700
( 1700-2006-п ) від 08.12.2006 }


Если делать правильно: то на сотрудника, на которого возложено обязанность работы с е-датой или прозоро должен быть приказ, -а это и есть делегирование.

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення Колпаков Б.И. » 02 лютого 2018, 11:43

priup писав:
02 лютого 2018, 10:51
Форумчане! А КАК у клиентов на вход в Е-дату, Прозоо с токенами и ключами "Украина" ??
Интересуют мелочи - браузер, антивит, винда ?? У кого работает....
Клиент истерил вчера по телефону!!
По е-дате вот инструкция.

По прозоро, смотря какой майданчик.
Как Ваши определятся, пишите, Вы знаете где меня искать ;)

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Ключи ЕЦП

Повідомлення rsv » 05 лютого 2018, 15:23

ferret писав:
01 лютого 2018, 18:13
Можно элементарно зацепить лишнюю клавишу. Либо терминал неверно передаст символ. Да мало ли что...
При генерації зачепили ВИПАДКОВО двічі не ту? не думаю
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення rsv » 05 лютого 2018, 15:44

Колпаков Б.И. писав:
02 лютого 2018, 11:41
Насколько Мне известно, наличие со временем будут проверять, кто именно и когда время покажет.
Як мені повідомив один з бухгалтерів державного підприємства, їм вже телефонували з цього приводу з міністерства, якому вони підпорядковуються, і цікавилися - чи придбали вони токени... Так що вже потроху починають довбати
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

NegLes
Повідомлень: 24
З нами з: 13 січня 2014, 11:49

Re: Ключи ЕЦП

Повідомлення NegLes » 14 червня 2018, 12:47

Колпаков Б.И. писав:
01 лютого 2018, 11:05
Теоретически можно, нужно пробовать..
Например есть ПО https://www.eltima.com/products/usb-over-ethernet/
Добрый день!
Спасибо за совет. Попробывали - работает. Есть только нюанс: к ключам подключеным к серверу одновременно может подключиться только один клиент. Если ключи нужны другому - первый должен отключить их в указанной программе, тогда может подключаться другой клиент. Но это все равно удобнее, чем носить USB-хаб из кабинета в кабинет.

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення rsv » 28 травня 2020, 20:33

Цікаву ситуацію сьогодні спостерігав при заміні підпису керівника на одному з підприємств. Отже, скасували сертифікат попереднього керівника, я зробив ПОВНЕ ОЧИЩЕННЯ ТОКЕНА через медок і почав генерувати новий ключ на токен. А він (медок) і каже мені - "НЕВІРНИЙ ПАРОЛЬ..."
ШО ЗА БРЄД??? Я знову роблю очищення і знову все повторюю - все те саме. Я беру утиліти АВТОРА і очищую токен за допомогою утиліт. Генерую ключ - отримую БОЛТ З КРЕЙСЕРА АВРОРИ!!! Виймаю токен і вставляю його в інший ЮСБ-порт, повторюю ті самі дії і не можу згенерувати ключ. Промахався я хвилин 15. І напряму в порти втикав, і через хаб - нуль на масу, 2 на трасу.
Закрив МЕД, перезавантажив компа, і після цього БЕЗ ПРОБЛЕМ згенерував ключа. Отака фігня, малята...

P.S. За останні кілька тижнів у одного з клієнтів заблокувалося 3 ключа. І здається мені, що проблема була саме через подібний глюк, який я спостерігав сьогодні. Ібо мєня тєрзают смутниє самнєнія, що через півтора роки бухгалтер раптом різко забув пароль...
Востаннє редагувалось 28 травня 2020, 21:16 користувачем rsv, всього редагувалось 1 раз.
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

hatmaster
Повідомлень: 595
З нами з: 21 вересня 2016, 12:52

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення hatmaster » 28 травня 2020, 20:40

rsv писав:
28 травня 2020, 20:33
Цікаву ситуацію сьогодні спостерігав при заміні підпису керівника на одному з підприємств. Отже, скасували сертифікат попереднього керівника, я зробив ПОВНЕ ОЧИЩЕННЯ ТОКЕНА через медок і почав генерувати новий ключ на токен. А він (медок) і каже мені - "НЕВІРНИЙ ПАРОЛЬ..."
ШО ЗА БРЄД??? Я знову роблю очищення і знову все повторюю - все те саме. Я беру утиліти АВТОРА і очищую токен за допомогою утиліт. Генерую ключ - отримую БОЛТ З КРЕЙСЕРА АВРОРИ!!! Виймаю токен і вставляю його в інший ЮСБ-порт, повторюю ті самі дії і не можу згенерувати ключ. Промахався я хвилин 15. І напряму в порти втикав, і через хаб - нуль на масу, 2 на трасу.
Закрив МЕД, перезавантажив компа, і після цього БЕЗ ПРОБЛЕМ згенерував ключа. Отака фігня, малята...

P.S. За останні кілька тижнів у одного з клієнтів заблокувалося 3 ключа. І здається мені, що проблема була саме через подібний глюк, який я спостерігав сьогодні.
Також були подібні випадки. Але підтвердити їх якось документально неможливо. Підтримка Автора лише знизує плечима.
Все пройдет, и это тоже. Реально лишь одно - мир иллюзорен! Все остальное фантастика ...

ferret
Повідомлень: 1026
З нами з: 13 липня 2012, 15:20
Звідки: Острова Зеленого Мыса

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення ferret » 29 травня 2020, 08:49

rsv писав:
28 травня 2020, 20:33
Цікаву ситуацію сьогодні спостерігав при заміні підпису керівника на одному з підприємств. Отже, скасували сертифікат попереднього керівника, я зробив ПОВНЕ ОЧИЩЕННЯ ТОКЕНА через медок і почав генерувати новий ключ на токен. А він (медок) і каже мені - "НЕВІРНИЙ ПАРОЛЬ..."
ШО ЗА БРЄД??? Я знову роблю очищення і знову все повторюю - все те саме. Я беру утиліти АВТОРА і очищую токен за допомогою утиліт. Генерую ключ - отримую БОЛТ З КРЕЙСЕРА АВРОРИ!!! Виймаю токен і вставляю його в інший ЮСБ-порт, повторюю ті самі дії і не можу згенерувати ключ. Промахався я хвилин 15. І напряму в порти втикав, і через хаб - нуль на масу, 2 на трасу.
Закрив МЕД, перезавантажив компа, і після цього БЕЗ ПРОБЛЕМ згенерував ключа. Отака фігня, малята...

P.S. За останні кілька тижнів у одного з клієнтів заблокувалося 3 ключа. І здається мені, що проблема була саме через подібний глюк, який я спостерігав сьогодні. Ібо мєня тєрзают смутниє самнєнія, що через півтора роки бухгалтер раптом різко забув пароль...
вангую, виноват нечищенный zvit9
На этом месте должна была быть какая-то подпись

Анна ISK
Повідомлень: 62
З нами з: 03 жовтня 2017, 13:04
Контактна інформація:

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення Анна ISK » 29 травня 2020, 10:39

rsv писав:
28 травня 2020, 20:33
Цікаву ситуацію сьогодні спостерігав при заміні підпису керівника на одному з підприємств. Отже, скасували сертифікат попереднього керівника, я зробив ПОВНЕ ОЧИЩЕННЯ ТОКЕНА через медок і почав генерувати новий ключ на токен. А він (медок) і каже мені - "НЕВІРНИЙ ПАРОЛЬ..."
ШО ЗА БРЄД??? Я знову роблю очищення і знову все повторюю - все те саме. Я беру утиліти АВТОРА і очищую токен за допомогою утиліт. Генерую ключ - отримую БОЛТ З КРЕЙСЕРА АВРОРИ!!! Виймаю токен і вставляю його в інший ЮСБ-порт, повторюю ті самі дії і не можу згенерувати ключ. Промахався я хвилин 15. І напряму в порти втикав, і через хаб - нуль на масу, 2 на трасу.
Закрив МЕД, перезавантажив компа, і після цього БЕЗ ПРОБЛЕМ згенерував ключа. Отака фігня, малята...

P.S. За останні кілька тижнів у одного з клієнтів заблокувалося 3 ключа. І здається мені, що проблема була саме через подібний глюк, який я спостерігав сьогодні. Ібо мєня тєрзают смутниє самнєнія, що через півтора роки бухгалтер раптом різко забув пароль...
После очистки токена нужно перезапустить медок, потому что он как-то запоминает, что токен заблокирован.

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення rsv » 29 травня 2020, 10:56

Анна ISK писав:
29 травня 2020, 10:39
После очистки токена нужно перезапустить медок, потому что он как-то запоминает, что токен заблокирован.
По-перше, токен не був заблокований. Він був робочий. Внаслідок зміни керівника сертифікати попереднього були просто скасовані. А по-друге, після очищення токена медок його відображав як ЧИСТИЙ НОСІЙ БЕЗ КЛЮЧІВ, а не як заблокований. Тому питання щодо блокування тут недоречне
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Анна ISK
Повідомлень: 62
З нами з: 03 жовтня 2017, 13:04
Контактна інформація:

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення Анна ISK » 29 травня 2020, 11:24

rsv писав:
29 травня 2020, 10:56
Анна ISK писав:
29 травня 2020, 10:39
После очистки токена нужно перезапустить медок, потому что он как-то запоминает, что токен заблокирован.
По-перше, токен не був заблокований. Він був робочий. Внаслідок зміни керівника сертифікати попереднього були просто скасовані. А по-друге, після очищення токена медок його відображав як ЧИСТИЙ НОСІЙ БЕЗ КЛЮЧІВ, а не як заблокований. Тому питання щодо блокування тут недоречне
хм, тогда странно. потому что подобное я наблюдала, когда делалась очистка токена после блокировки..

Stomatolog32
Повідомлень: 14
З нами з: 18 липня 2019, 10:30
Звідки: Мелiтополь

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення Stomatolog32 » 29 травня 2020, 11:26

+1. Також у бухгалтера заблокувалися токени. I що цiкаво, у понедiлок - печатка, у вiвторок - директор. Тобто у понедiлок бухгалтер пам'ятав пароль директора, а у вiвторок - забув. Прiкол.
I до речi, пiдтримка Автора вiдверто каже, що з оновдення 008 вони постiйно отримують подiбнi скарги. Вiд юзерiв медка.
А ось кто знизує плечима - так це пiдтримка медка. З вiвторка тиша повна.

ferret
Повідомлень: 1026
З нами з: 13 липня 2012, 15:20
Звідки: Острова Зеленого Мыса

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення ferret » 29 травня 2020, 11:44

Про инициализацию токенов в соседней ветке разве никто не читал?
На этом месте должна была быть какая-то подпись

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення rsv » 29 травня 2020, 11:48

Stomatolog32 писав:
29 травня 2020, 11:26
пiдтримка Автора вiдверто каже, що з оновдення 008 вони постiйно отримують подiбнi скарги.
Вчорашній випадок в мене трапився на 10му оновленні. А блокування токенів, які трапилися у іншого клієнта, були на 7-му і на 9-му версіях оновлень (на 7-й версії заблокувався ключ керівника, а на 9-й главбуха і співробітника). Останні 2 блокування сталися з різницею в 1 день
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

hatmaster
Повідомлень: 595
З нами з: 21 вересня 2016, 12:52

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення hatmaster » 29 травня 2020, 14:35

rsv писав:
29 травня 2020, 11:48
Stomatolog32 писав:
29 травня 2020, 11:26
пiдтримка Автора вiдверто каже, що з оновдення 008 вони постiйно отримують подiбнi скарги.
Вчорашній випадок в мене трапився на 10му оновленні. А блокування токенів, які трапилися у іншого клієнта, були на 7-му і на 9-му версіях оновлень (на 7-й версії заблокувався ключ керівника, а на 9-й главбуха і співробітника). Останні 2 блокування сталися з різницею в 1 день
В мене перше звернення було від 28 лютого. Коли я особисто видав ключі і відправив заяву в податкову.
А через декілька днів клієнт не може підписати звіт. І токен виявляється пустим.
Все пройдет, и это тоже. Реально лишь одно - мир иллюзорен! Все остальное фантастика ...

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Новые ключи ЕЦП на физических носителях

Повідомлення rsv » 29 травня 2020, 14:43

hatmaster писав:
29 травня 2020, 14:35
В мене перше звернення було від 28 лютого. Коли я особисто видав ключі і відправив заяву в податкову.
А через декілька днів клієнт не може підписати звіт. І токен виявляється пустим.
В мене було цікавіше. Клієнт відправляє ПН на реєстрацію цілими пачками. Виділяє кілька ПН і всі гамузом - ВІДПРАВИТИ. А до цього стояла відмітка "Зберігати пароль". Результат: частина ПН зареєстрована, інша - ні. При цьому токен заблоковано. З 4 підписів вже 3 довелося перевидавати.
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Відповісти

Повернутись до “Электронний документообіг”