Карточка предприятия

Інформація в довідниках програми
Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Карточка предприятия

Повідомлення Колпаков Б.И. » 30 січня 2020, 19:08

rsv писав:
30 січня 2020, 16:40
Дуже часто при заповненні адреси установи при виборі назви вулиці спостерігаємо отаке:
| Показать
adres.jpg
Серед назв вулиць з’являються якісь цифри невідомо звідки. Щойно я видалив ці цифри. Потім видалив з бази 2 підприємства і почав набирати наступне. І знову з’явилося це "щастя". Воно начеб-то і нічого страшного, але неприємно. Особливо якщо це не видаляти. З часом кількість цифр постійно збільшується - аж б’є по очах.
Звідки ці ноги ростуть?
P.S. І в котре хочу нагадати про обіцянку-цяцянку щодо прибирання реквізіту "ВУЛИЦЯ" з обов’язкових реквізитів.
Базу проверяли на ошибки?

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Карточка предприятия

Повідомлення priup » 30 січня 2020, 19:23

Колпаков Б.И. писав:
30 січня 2020, 19:08
rsv писав:
30 січня 2020, 16:40
Дуже часто при заповненні адреси установи при виборі назви вулиці спостерігаємо отаке:
| Показать
adres.jpg
Серед назв вулиць з’являються якісь цифри невідомо звідки. Щойно я видалив ці цифри. Потім видалив з бази 2 підприємства і почав набирати наступне. І знову з’явилося це "щастя". Воно начеб-то і нічого страшного, але неприємно. Особливо якщо це не видаляти. З часом кількість цифр постійно збільшується - аж б’є по очах.
Звідки ці ноги ростуть?
P.S. І в котре хочу нагадати про обіцянку-цяцянку щодо прибирання реквізіту "ВУЛИЦЯ" з обов’язкових реквізитів.
Базу проверяли на ошибки?
А В ВАШЕМ МЕДОКе такого разве нет?? :
| Показать
9.jpg
9.jpg (301.3 Кіб) Переглянуто 1102 разів
Это мой МЕД !! БАЗА В ПОРЯДКЕ! а проблема с 2010 года..................
Можно взятЬся и удалить все улицы с циферами, НО ЧЕРЕЗ 3-5 МЕСЯЦЕВ "картина маслом"!!!
https://www.youtube.com/watch?v=QBCzNMdCtKA

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Карточка предприятия

Повідомлення rsv » 31 січня 2020, 10:51

Колпаков Б.И. писав:
30 січня 2020, 19:08
Базу проверяли на ошибки?
Не бачу сенсу.
Встановіть чистий медок з будь-якого дистрибутиву і наберіть там кілька карток підприємств. Потім видаліть одне-два і знову наберіть кілька штук. І подивіться що у вас буде під час введення.
priup писав:
30 січня 2020, 19:23
Можно взятЬся и удалить все улицы с циферами, НО ЧЕРЕЗ 3-5 МЕСЯЦЕВ "картина маслом"!!!
Та які там 3-5 місяців... Воно щодня росте. Після мого вчорашнього посту сьогодні знову заводжу картку нового ФОПа і знову картина маслом - знову з’явилося це чудо. Тільки не в такій кількості як вчора.
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Карточка предприятия

Повідомлення priup » 31 січня 2020, 12:38

"Справочник УЛИЦ" в МЕДОКе живёт своей(ни кем не управляемой) жизнью. И размножается со скоростью китайского коронавируса. Майкрософту до создания искусственного интеллекта далековато........

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Карточка предприятия

Повідомлення rsv » 12 травня 2020, 13:37

Щоб довго не набирате одне й те саме (вже не перший рік), перепощу сам себе
rsv писав:
28 липня 2019, 17:17
Є в картці такий ОБОВ’ЯЗКОВИЙ реквізит, як вулиця.
Треба б зробити так, щоб цей реквізит не був обов’язковим для заповнення, оскільки у дуже багатьох організацій цей реквізит відсутній в реєстраційних документах (як правило, це стосується організацій, які зареєстровані в сільській місцевості). А без заповнення цього реквізиту програма далі не пускає.
Шановні розробники, наберіть, будь ласка, базу організації з кодом 14004935. Я думаю Ви вкурсі, звідки можна витягнути реквізити для набирання бази.
Ну чесне слово, таке враження що зі стіною спілкуєшся. Лише й чуєш кожного разу обіцянки-цяцянки "приберемо, виправимо...." І таке вже кілька років!!!
Вже матюкатися хочеться, їй Богу. Тільки ж за це Ви по голові не погладите - я вкурсі. Але Ви просто не залишаєте вибору...
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Відповісти

Повернутись до “Модуль «Довідники»”