ОШИБКА при создании отчета запит

Відповісти
Глущенко
Повідомлень: 204
З нами з: 22 липня 2011, 11:53

ОШИБКА при создании отчета запит

Повідомлення Глущенко » 11 жовтня 2019, 12:43

ОШИБКА при создании отчета запит

M.E.DOC 11.01.023
Локальна версія
Інформаційна довідка ОС: Microsoft Windows NT 6.1.7600.0

System.Reflection.TargetInvocationException: Exception has been thrown by the target of an invocation. ---> System.Data.StrongTypingException: The value for column 'CITYCODE' in table 'ORGADRTEL' is DBNull. ---> System.InvalidCastException: Unable to cast object of type 'System.DBNull' to type 'System.String'.
at ZvitData.OrgDS.ORGADRTELRow.get_CITYCODE()
--- End of inner exception stack trace ---
at ZvitData.OrgDS.ORGADRTELRow.get_CITYCODE()
at ZvitPublishedObjects.Server.ZDocumentImpl.FillSysFields(DataTable sys_fld_table)
at ZvitPublishedObjects.Server.ZDocumentImpl.InitValues(DataTable versionDocsTable)
at ZvitPublishedObjects.Server.ZDocumentImpl.Init(CARDDataTable cardTable, Boolean FromBasic, DocAttributes addAttr)
at ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.OpenDocument(Int64 cardCode, Boolean fromBasic, DocAttributes addAttrs, Boolean forImport, Boolean hasKVT)
at ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.OpenDocument(Int64 cardCode, Boolean fromBasic, DocAttributes addAttrs)
at ZvitGUI.Doc.UCGovQry.CreateInfoDoc(DateTime perDate, Object qrySubType, DateTime toDate, Int64& docCode, GovQryType qryType, Int64 FormCode)
at ZvitGUI.Doc.UCGovQry.SendQry(Object qrySubType, DateTime toDate, DateTime forDate, String docName, GovQryType qrytype, Int64 FormCode)
at ZvitGUI.Doc.UCGovQry.AddGovQry(Int32 reqType)
--- End of inner exception stack trace ---
at System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethod(Object target, Object[] arguments, Signature sig, Boolean constructor)
at System.Reflection.RuntimeMethodInfo.UnsafeInvokeInternal(Object obj, Object[] parameters, Object[] arguments)
at System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture)
at System.Reflection.MethodBase.Invoke(Object obj, Object[] parameters)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.FireEvent(ToolbarEventIds id, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.PopupMenuItemUIElement.DoClickProcessing(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.PopupMenuItemUIElement.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUpHelper(Object sender, MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUp(Object sender, MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.Utilities.ProcessEvent(Control control, ProcessEvent eventToProcess, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraControlBase.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.PopupControlBase.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: ОШИБКА при создании отчета запит

Повідомлення rsv » 11 жовтня 2019, 12:48

Глущенко писав:
11 жовтня 2019, 12:43
The value for column 'CITYCODE' in table 'ORGADRTEL' is DBNull. ---> System.InvalidCastException: Unable to cast object of type ......
ДОВІДНИКИ-КАРТКА ПІДПРИЄМСТВА-АДРЕСА. І редагуємо телефон (код міста)
Востаннє редагувалось 11 жовтня 2019, 12:49 користувачем rsv, всього редагувалось 1 раз.
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Medoc Man
Повідомлень: 864
З нами з: 07 червня 2018, 14:28
Звідки: Kiev

Re: ОШИБКА при создании отчета запит

Повідомлення Medoc Man » 11 жовтня 2019, 12:49

Уже обсуждалось в ветке обновления 11.01.023.
Человек-волшебник
Людина-чарівник
Wizard man


rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: ОШИБКА при создании отчета запит

Повідомлення rsv » 11 жовтня 2019, 12:56

Medoc Man писав:
11 жовтня 2019, 12:49
Уже обсуждалось в ветке обновления 11.01.023.
Голодный Пельмень писав:
11 жовтня 2019, 12:50
viewtopic.php?f=7&p=186902#p186894
Решили же это уже, ну.
Ця пісня ще буде довга й нудна і розтягнеться не на один тиждень
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: ОШИБКА при создании отчета запит

Повідомлення priup » 11 жовтня 2019, 14:15

rsv писав:
11 жовтня 2019, 12:56
Medoc Man писав:
11 жовтня 2019, 12:49
Уже обсуждалось в ветке обновления 11.01.023.
Голодный Пельмень писав:
11 жовтня 2019, 12:50
viewtopic.php?f=7&p=186902#p186894
Решили же это уже, ну.
Ця пісня ще буде довга й нудна і розтягнеться не на один тиждень
+200%

Відповісти

Повернутись до “У роботі ПК "M.E.Doc"”