Акцизна накладна

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: ПДВ

Повідомлення Ирина Шадрина » 16 березня 2016, 13:54

marina2016 писав:Доброго дня! в мене виникла проблема при заповнені Податковоїдекларації з ПДВ (скорочена) за лютий місяць. Декларація не бачить додатка 10 і вибиває помилка.
Стесняюсь спросить, а какое отношение Ваш вопрос имеет к теме акцизной накладной?
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

Сушко Денис
Повідомлень: 197
З нами з: 06 січня 2015, 17:23

Re: ПДВ

Повідомлення Сушко Денис » 16 березня 2016, 14:04

marina2016 писав:Доброго дня! в мене виникла проблема при заповнені Податковоїдекларації з ПДВ (скорочена) за лютий місяць. Декларація не бачить додатка 10 і вибиває помилка.
тут питання стосовно обліку акцизного податку, а не ПДВ

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення priup » 16 березня 2016, 15:10

Destroid писав:Добрый день
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - Порушено вимоги п. 231.1 статті 231 Податкового кодексу України, а саме: поле «Особа - отримувач пального» обов’язкове для заповнення.
Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.7.7

ПС... И ФОП перед ФИО ставили тоже самое
Чисто-предположительно:
Савченко Григорий Иванович - Зарегистрирован как ПЛАТЕЛЬЩИК АКЦИЗНОГО НАЛОГА на ПАЛЫВО?????
Если нет, то надо писать - Неплатнык.......

По моему здесь же как в ПДВ только там контроль на плательщиков ПДВ, а здесь на плательщиков АКЦИЗА НА ТОПЛИВО.

Медулька
Повідомлень: 180
З нами з: 26 січня 2012, 17:31

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Медулька » 16 березня 2016, 15:24

priup писав:
Destroid писав:Добрый день
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - Порушено вимоги п. 231.1 статті 231 Податкового кодексу України, а саме: поле «Особа - отримувач пального» обов’язкове для заповнення.
Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.7.7

ПС... И ФОП перед ФИО ставили тоже самое
Чисто-предположительно:
Савченко Григорий Иванович - Зарегистрирован как ПЛАТЕЛЬЩИК АКЦИЗНОГО НАЛОГА на ПАЛЫВО?????
Если нет, то надо писать - Неплатнык.......

По моему здесь же как в ПДВ только там контроль на плательщиков ПДВ, а здесь на плательщиков АКЦИЗА НА ТОПЛИВО.

а вот действительно, как выудить этих плательщиков? Когда я задаю покупателю вопрос, нужна ли ему акцизная накладная, зарегистрирован ли он плательщиком акциза на топливо все мило улыбаются и говорят, что не знают :) И всех пишу как неплательщики.

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення priup » 16 березня 2016, 15:40

Медулька писав:.... вот действительно, как выудить этих плательщиков? ......
Это НАДА у Фискалов спрашивать!!!
Может создадут Единый РЕЕСТР................

Медулька
Повідомлень: 180
З нами з: 26 січня 2012, 17:31

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Медулька » 16 березня 2016, 15:55

priup писав:
Медулька писав:.... вот действительно, как выудить этих плательщиков? ......
Это НАДА у Фискалов спрашивать!!!
Может создадут Единый РЕЕСТР................
мечтайте!!!

Velov
Повідомлень: 1
З нами з: 16 березня 2016, 16:10

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Velov » 16 березня 2016, 16:13

На сайте Електронний кабінет платника податків https://cabinet.sfs.gov.ua по коду ЄДРПОУ можно проверить регистрацию контрагента в Реестре плательщиков акцизного налога по реализации топлива

Сушко Денис
Повідомлень: 197
З нами з: 06 січня 2015, 17:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Сушко Денис » 16 березня 2016, 16:15

Тільки не забувайте що і як у платника ПДВ він у реєстрі з'явитись може з певної дати, і з певної ж зникнути :)

Медулька
Повідомлень: 180
З нами з: 26 січня 2012, 17:31

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Медулька » 16 березня 2016, 16:29

Velov писав:На сайте Електронний кабінет платника податків https://cabinet.sfs.gov.ua по коду ЄДРПОУ можно проверить регистрацию контрагента в Реестре плательщиков акцизного налога по реализации топлива
а у кого нет этого кабинета, что делать?

Сушко Денис
Повідомлень: 197
З нами з: 06 січня 2015, 17:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Сушко Денис » 16 березня 2016, 16:32

Медулька писав:
Velov писав:На сайте Електронний кабінет платника податків https://cabinet.sfs.gov.ua по коду ЄДРПОУ можно проверить регистрацию контрагента в Реестре плательщиков акцизного налога по реализации топлива
а у кого нет этого кабинета, что делать?
він є у всіх. там не треба заходити в особисту частину. довідка з реєстру видається всім.

Медулька
Повідомлень: 180
З нами з: 26 січня 2012, 17:31

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Медулька » 16 березня 2016, 16:37

Сушко Денис писав:
Медулька писав:
Velov писав:На сайте Електронний кабінет платника податків https://cabinet.sfs.gov.ua по коду ЄДРПОУ можно проверить регистрацию контрагента в Реестре плательщиков акцизного налога по реализации топлива
а у кого нет этого кабинета, что делать?
він є у всіх. там не треба заходити в особисту частину. довідка з реєстру видається всім.
при спробі зайти в цей кабінет система вимагає пароль та дані платника. В мене цих даних немає. Потрібна якась окрема реєстрація?

Сушко Денис
Повідомлень: 197
З нами з: 06 січня 2015, 17:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Сушко Денис » 16 березня 2016, 16:43

Медулька писав: при спробі зайти в цей кабінет система вимагає пароль та дані платника. В мене цих даних немає. Потрібна якась окрема реєстрація?
ви переходите за посиланням. натискаєте "інформація з реєстрів", потім обираєте з якого реєстра отримати. де саме в вас питає про пароль?

Медулька
Повідомлень: 180
З нами з: 26 січня 2012, 17:31

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Медулька » 16 березня 2016, 16:49

Сушко Денис писав:
Медулька писав: при спробі зайти в цей кабінет система вимагає пароль та дані платника. В мене цих даних немає. Потрібна якась окрема реєстрація?
ви переходите за посиланням. натискаєте "інформація з реєстрів", потім обираєте з якого реєстра отримати. де саме в вас питає про пароль?
за посиланням мене не пускає взагалі. Блокується. Пише "Ваше подключение не защищено"

Сушко Денис
Повідомлень: 197
З нами з: 06 січня 2015, 17:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Сушко Денис » 16 березня 2016, 17:09

Медулька писав: за посиланням мене не пускає взагалі. Блокується. Пише "Ваше подключение не защищено"
"це ж наші органи.." є такий косяк. може не пускати, потім пустить. спробуйте пізніше. не знаю чого він так брикається. з мого компа нормально, з сервера нашого термінального так само не дає зайти.

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення priup » 16 березня 2016, 18:14

Velov писав:На сайте Електронний кабінет платника податків https://cabinet.sfs.gov.ua по коду ЄДРПОУ можно проверить регистрацию контрагента в Реестре плательщиков акцизного налога по реализации топлива
Бухгалтера! А вопрос на засыпку - зачем Вам этот геморой????
В этой ситуации:
Медулька писав:.... Когда я задаю покупателю вопрос, нужна ли ему акцизная накладная, зарегистрирован ли он плательщиком акциза на топливо все мило улыбаются и говорят, что не знают :) И всех пишу как неплательщики.
Правильное решение!!! Если клиент зарегистрирован плательщиком акциза на топливо ЕМУ и надо что бы Вы правильно на него ЗАРЕГИСТРИРОВАЛИ акцизную накладную. А мне простому ФОПУ(торгующему МЕДКОМ) фиолетово как вы будите оформлять все документы после заправки МОЕГО АВТО!!

Решение в народной мудрости :
"НЕ БЕРИ ТЯЖЕЛОГО В РУКИ, А ДУРНОГО В ГОЛОВУ"

Сушко Денис
Повідомлень: 197
З нами з: 06 січня 2015, 17:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Сушко Денис » 16 березня 2016, 18:20

а потім коли він видасть вам що він був зареєстрований і ви невірно оформили йому акцизку ви будете робити коригування + нову акцизку?

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення priup » 16 березня 2016, 18:26

Сушко Денис писав:а потім коли він видасть вам що він був зареєстрований і ви невірно оформили йому акцизку ви будете робити коригування + нову акцизку?
Я пошлю его на........ хутор - бабочек ловить.
Документы оформляются в момент продажи.........
Я не обязан выискивать информацию о покупателе, если он её мне НЕ ПРЕДОСТАВИЛ.
А то до такого МАРАЗМА мона докатиться........... мама не горюй.....

Сушко Денис
Повідомлень: 197
З нами з: 06 січня 2015, 17:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення Сушко Денис » 16 березня 2016, 18:34

Право ваше, але це ВИ складаєте акцизку і вказуєте всі реквізити. і НЕ вказуєте у випадку постачання особі, відсутній у реєстрі. тож з формулювань саме ви відповідаєте за вірність даних у виписаній накладній і мали б переконатись у відсутності покупця у реєстрі.
Хоча мені звісно імпонує ваша точка зору і за кожним хвіст заносити упарися, бо поки що перевірити можна тільки руками і кожного окремо.

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Акцизна накладна

Повідомлення priup » 16 березня 2016, 18:38

Сушко Денис писав:...за кожним хвіст заносити упарися, ......
Золотые слова
https://www.youtube.com/watch?v=OUZ81JoKUq0
:) 8-)

carina
Повідомлень: 5
З нами з: 13 вересня 2011, 12:17
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Акцизна накладна

Повідомлення carina » 17 березня 2016, 09:15

В акцизній податковій неможливо додати рядки - це проблема медка, чи то по інструкції передбачений тільки одна позиція номенклатури??

Відповісти

Повернутись до “Модуль «Облік акцизного податку»”