Зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА"в розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПРОГРА

Відповісти
Андрей Бидненко
Повідомлень: 9
З нами з: 30 січня 2015, 10:49

Зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА"в розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПРОГРА

Повідомлення Андрей Бидненко » 03 лютого 2015, 09:43

В розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПРОГРАМИ" зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА". Це тільки в мене так? Чи у всіх, тобто це так працює форум? У мене багато запитань з приводу помилок програми. Оскільки дилер, який обслуговує наше підприємство, не може нічим нам допомогти, я дуже розраховую на допомогу учасників форуму...

Kerberos
Повідомлень: 5
З нами з: 29 січня 2015, 22:39

Re: Зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА"в розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПР

Повідомлення Kerberos » 03 лютого 2015, 10:52

Андрей Бидненко писав:В розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПРОГРАМИ" зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА". Це тільки в мене так? Чи у всіх, тобто це так працює форум? У мене багато запитань з приводу помилок програми. Оскільки дилер, який обслуговує наше підприємство, не може нічим нам допомогти, я дуже розраховую на допомогу учасників форуму...
не только НОВАЯ ТЕМА. Ответить в существующих темах в разделе ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПРОГРАМИ нельзя. Пропала кнопка ОТВЕТИТЬ

Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Re: Зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА"в розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПР

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 03 лютого 2015, 13:23

Kerberos, Андрей Бидненко
Здравствуйте!
Проверьте, пожалуйста, работу из других браузеров установленных на ПК.
Очистите куки и кэш браузера.
Прикрепите, пожалуйста, скрины не активной кнопки из разных браузеров.

Андрей Бидненко
Повідомлень: 9
З нами з: 30 січня 2015, 10:49

Re: Зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА"в розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПР

Повідомлення Андрей Бидненко » 03 лютого 2015, 15:54

Вибачте, але Ви, очевидно, вважаєте всіх юзерів глибокими ламерами. Не питаючи розуму дивитесь на зріст, вибачте, і починаєте дратувати не смішними питаннями. Ви ще спитали б у мене чи я включив комп"ютер в розетку. Я не маю на меті образити Вас особисто, але мене починає дратувати ситуація, що склалася в програмі МеМе-Док. Оскільки на підприємстві, де я працюю, я являюсь керівником ІТ-відділу, то мене вся бухгалтерія намагається видерти на предмет можливих проблем з контрагентами і податковою службою. Тобто - зробити з мене козла відпущення. Чи опущення, вибачте за жаргон. Тому я ПРОШУ - ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ НА МОЇ ЗАПИТАННЯ! Виникли значні проблеми з роботою програми, яку Ви супроводжуєте. На свої питання я відповіді не отримав. Ні від Вас, ні від Ваших колег, н від особи, що повинна обслуговувати підприємство, на якому я працюю. Врешті-решт, я думаю, що Ви можете зрозуміти мій нервовий стан в плані реакції на Ваші так би мовити, "рекомендації". Але якщо Вам дійсно хочеться дізнатись - так, я чистив куки,використовував Гугль хром,оперу, інтернет експлорер - скрізь результат був ОДНАКОВИЙ. причому цю ситуацію я спостерігав як вчора під вечір, так і сьогодні зранку. На трьох різних комп"ютерах. Операційні системи - віндоуз сервер 2003, віндоуз 7, віндоуз ХР. Я Вам відповів. Тепер відповідайте мені Ви, будь ласка.

Андрей Бидненко
Повідомлень: 9
З нами з: 30 січня 2015, 10:49

Re: Зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА"в розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПР

Повідомлення Андрей Бидненко » 03 лютого 2015, 15:55

А, вибачте - забув відписатись з приводу скрінів. ЯК я можу викласти Вам, з Вашого прохання, скріни неактивної кнопки, якої взагалі не було?!

Kerberos
Повідомлень: 5
З нами з: 29 січня 2015, 22:39

Re: Зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА"в розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПР

Повідомлення Kerberos » 03 лютого 2015, 17:23

Белокопытов Геннадий писав: Kerberos, Андрей Бидненко
Здравствуйте!
Проверьте, пожалуйста, работу из других браузеров установленных на ПК.
Очистите куки и кэш браузера.
Прикрепите, пожалуйста, скрины не активной кнопки из разных браузеров.
Очистил куки и кэш.
Проверял из Firefox и IE11

В других темах:
Зображення

В теме "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПРОГРАМИ"
Зображення

Ярослав Заец
Повідомлень: 1324
З нами з: 19 березня 2014, 11:22

Re: Зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА"в розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПР

Повідомлення Ярослав Заец » 03 лютого 2015, 18:10

Kerberos
Попробуйте выйти и зайти на форум.
Ваш аккаунт имеет стандартный набор прав.

Танюшка
Повідомлень: 2307
З нами з: 23 грудня 2011, 15:39

Re: Зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА"в розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПР

Повідомлення Танюшка » 03 лютого 2015, 18:39

Подтверждаю, кнопки нет.Причем это касается тем, указанных в верхней таблице "Темы" раздела Помилки в роботі программи.Во второй таблице "Форум" в темах есть кнопка ответить.Бардак на форуме, нужно наводить порядок. ;) ;) ;) .Раньше двух табличными были страницы форума с прикрепленными объявлениями.Сейчас сплошь и рядом.Темы в верху, когда есть форумы где эти темы должны быть. Это не удобно, подобное отражение.Уже отписывалась на эту тему.Только толку.

Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Re: Зникла кнопка "НОВАЯ ТЕМА"в розділі "ПОМИЛКИ В РОБОТІ ПР

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 03 лютого 2015, 18:48

Уважаемые пользователи, ситуация проверяется, в ближайшее время отображение кнопок для создания тем и ответов на сообщения будет возобновлено.

Відповісти

Повернутись до “Питання по програмним продуктам”