Регламент работи форуму

Закрито
Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 9875
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Регламент работи форуму

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 01 жовтня 2014, 18:29

Регламент роботи форуму

Правила реєстрації користувачів на форумі:

1) Погодження з умовами реєстрації.
2) При реєстрації необхідно вказувати коректне ім'я, яке буде відображатися при публікації повідомлень користувачем.
Заборонено використання імен, що порушують моральні та етичні норми, а також образливих для інших користувачів Форуму.
3) Дозволяється реєстрація користувачів як з ім'ям та прізвищем, так і з присвоєнням «ніку» за бажанням.
4) Для запобігання автоматичних реєстрацій на конференції необхідно ввести код підтвердження та антиспаму.
5) У разі порушення перерахованих правил реєстрації, Адміністрація Форуму буде видаляти облікові записи таких користувачів без попереднього повідомлення.

Правила створення повідомлень і тем на форумі:

1) Вибирайте необхідну тему для розміщення питання з розділу «Список форумів».
2) Створюйте інформативні заголовки повідомлень та назви тем.
3) Рекомендовано ставити питання та створювати нові теми після попереднього пошуку по форуму необхідної для Вас інформації. Тема, що Вас цікавить, уже може бути створеною, а відповіді на питання опубліковані.
4) Формулюйте питання правильно і коректно, описуйте повністю їх суть, з максимальною інформацією та подробицями. Правильно сформульоване і описане питання - запорука отримання відповіді якнайшвидше.
5) Створюйте свої повідомлення якомога більш читабельними. Не варто виділяти жирним, пунктиром, або яскравими кольорами текст, бо якщо запис важко прочитати, користувачі його, швидше за все, або проігнорують, або поставляться негативно.
6) Не створюйте величезних повідомлень з питаннями "про все", розбийте по тематиці на декілька окремих пунктів.
7)Намагайтеся писати грамотно. Повідомлення, в яких присутні граматичні та/або синтаксичні помилки, можуть викликати негативну реакцію учасників форуму.
8) У темі публікуйте тільки питання, які за змістом відносяться до її назви, не створюйте повідомлень, що виходять за рамки заздалегідь встановленої теми спілкування.
9) Не використовуйте форум для чату, або діалогів на тематику особистих інтересів. Для такого спілкування існують «приватні повідомлення».
10) Формулюйте питання, побажання і зауваження з дотриманням правил етикету спілкування, без образ і переходів на особистості. Спілкування на високому рівні дозволить вирішити в Вашу користь складні питання і знайти вихід у будь-яких ситуаціях.
11) Прохання не наводити громіздкі цитати користувачів, використовуйте цитати по змісту повідомлення, звертайтеся до співрозмовника виділенням його «ніку», а також використовуйте "spoiler".
12) Якщо є необхідність прикріпити зображення, документ, або архів, використовуйте, будь ласка, "spoiler", для раціонального використання місця у темі.

На форумі ЗАБОРОНЕНО:

1) Публікація повідомлень і зображень рекламного характеру.
2) Використання нецензурної лексики, в тому числі за допомогою спецсимволів.
3) Провокація конфлікту та відповідь на провокацію. Якщо користувач сприйняв відповідь за образу, не провокуйте конфлікт, повідомте, будь ласка, про це Адміністратора форуму, який у свою чергу прийме відповідні заходи.
4) Надмірне використання графічних зображень (смайликів), публікація тексту яскравих кольорів із застосуванням великих розмірів шрифту.
5) Безпідставні та образливі вислови щодо компанії Розробника і Форуму, а також будь-яких інших ресурсів, включаючи конкурентне ПЗ.
6) Неінформативні назви тем, такі як "Памагите", "Що мені робити" і т.д. Такі заголовки тем будуть редагуватися на розсуд модераторів форуму.
7) Публікація особистих повідомлень, або листування між користувачами форуму.
8) Створення, обговорення тем політичного характеру.

Адміністрація Форуму не несе відповідальності за достовірність інформації, що публікується користувачами, а також за їх поведінку.
За порушення Регламенту роботи форуму адміністратори і модератори можуть застосовувати будь-які заходи покарання, від попередження особистим повідомленням до тимчасового, або повного блокування користувача.


Застосування заходів покарання:

Контроль за дотриманням користувачами правил, описаних в Регламенті роботи форуму, виконують Адміністратори і Модератори форуму.

За систематичні порушення можуть бути застосовані наступні покарання:
1) Винесення попередження;
2) Винесення попередження з повідомленням користувача у приватному повідомленні;
Після чого повідомлення таких користувачів підлягають модерації та коригуванню.

За систематичні порушення та невиконання правил Форуму, до користувача буде застосовано «бан» (повне блокування облікового запису користувача)


Статуси користувачів Форуму:
- Адміністратори
- Модератори
- Розробники
- Співробітники
- Дилери
- Зареєстровані користувачі

Закрито

Повернутись до “Регламент роботи форуму”