Завантаження сертифікатів і інші маразми

shovgenyuk
Повідомлень: 29
З нами з: 07 лютого 2014, 00:55

Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення shovgenyuk » 07 лютого 2014, 01:49

Демо-версія медок.
Створюю нове підприємство, хочу завантажити сертифікати з диска, але вони чомусь не завантажуються.
Помітив, що сертифікати на якусь мить появляються у вікні і швидко зникають... :(

Після доби "танців з бубном", я - програміст із 10 річним стажем, осилив ваш МеДок...
Запустив без сертифікатів, а потім у налаштуваннях, якось там їх додав...
Після боротьби із налаштуваннями вашого медока і сплошних матюків, залишилося одне позитивне враження, про те що я таку фігню і такий брєд ніколи не написав би :)

Декілька прикладів:
1) Хочу створити новий звіт "Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску".
Зі слів працівників податкової і з інформації на різних сайтах і форумах дізнався, що у демо-версії це можливо.
Як нормальна людина, у реєстрі звітів вибираю "створити звіт" і потім у вікні шукаю потрібний звіт...
Але марно шукаю бо його там немає.
Виявляється, що всі звіти як звіти, вони є у списку звітів, а якраз той, що мені потрібно - особливий, він окремо і у загальному списку його немає.
Вірніше особливий не звіт , а особливий той шо таке придумав , з якогось переполоху винести цей звіт окремо і не включати у перелік.
Як нормальна людина має додуматися шо один із звітів потрібно шукати не там де створюються нові звіти, а в якомусь окремому вікні?

2) Я зберіг і відправив звіт. Отримав квитанцію. Закрив і знову відкрив ваш медок. Де мені знайти збережений звіт? Пробував шукав....і щось не можу ніяк зрозуміти де він. у реєстрі звітів немає....

3) Як і де знайти повідомлення, квитанції?

4) Заслуговує на увагу фраза з файлу-допомоги, яка є в багатьх місцях, наприклад
"[Реєстраційний код] числовий запис у це поле вводиться із клавіатури. " :))))
Рекомендую Вам написати у Вікіпедії нове визначення реєстраційного коду, що за теорією розробників медока
Реєстраційний код - це числовий запис, що вводиться у поле із клавіатури. )))))))

Взагалі програма унікальна. Напевно створювали спеціально для блондинок або якихось недорозвинених...
Вкладення
medocloadsert.jpg
Зображення помилок
medocloadsert.jpg (154.29 Кіб) Переглянуто 3627 разів

Танюшка
Повідомлень: 2307
З нами з: 23 грудня 2011, 15:39

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення Танюшка » 07 лютого 2014, 02:26

Добро пожаловать в ряды пользователей-тестеров медока. Судя по посту, Вы уже пообщались с медоком. Заметьте, я пишу название этого ПО с маленькой буквы, это не ошибка. Это отношение.
Немного истории.Я с медоком уже год, до этого был Звит плюс.И заметьте, название Звита я пишу с большой буквы, это тоже отношение. Звит был далеко не идеален, но он был понятен, мне, бухгалтеру, с более чем десятилетним стажем. На медок я перешла принудительно, когда Звит перестали поддерживать, вернее когда на него не стали продлевать лицензию.
Медоку на момент моего знакомства с ним было год, с небольшим. Как программист с 10 стажем, Вы можете сделать предположения, о том, что это достаточный срок, чтобы избавиться коммерческому продукту от детских болезней. Это верно, в любом другом случае, кроме медока. Этому ПО еще расти и расти.Справедливости рад, надо сказать, что от многих детских болезней медок избавился. Но как любой недоросль обзавелся новыми. Поэтому у Вас два варианта. Первый, это вы продолжаете общаться с этим ПО, комментируя ( не комментируя, это как пойдет) свои наблюдения за ним.Что и делает большинство форумчан, а некоторые мазохисты ( такие как я) еще и за свои деньги. Либо, найти другое ПО и уже с помощью него решать свои отчетные проблемы.
Никто менять и переделывать этот продукт исходя из общепринятой логики не будет. У медоковцев своя логика, отличная от других.Они глубоко уверены, что делают именно то, что нужно пользователям. И их иногда искренне удивляет, то что пользователи не радуются их улучшениям пользовательской жизни.
Вы спросите, почему же при таком отношении я использую медок и покупаю на него лицензию. Сама удивляюсь. хотя ответ лежит на поверхности. Это ностальгия по Звиту, его функционалу, и привычка с ним работать. А я, как всякий бухгалтер, консерватор и не люблю менять свои привычки. И да, еще спортивный интерес, в надежде, что то, что декларирует медок когда нибудь станет реальностью, и перейдет из разряда "журавля в небе".И я до этого доживу.
P.S.А отчет по ЕСВ вывели в отдельный раздел еще в Звите, потому что он родом от ежегодной персонификации. А там составлялись индивидуальные ведомости, на каждого человека. И чтобы не засорять реестр отчетов вывели в отдельную группу. Потом так и оставили в отдельно разделе, сделав додаток 4 в виде группы таблиц. Вы еще с НДС не работали и налоговыми накладными. Не застали кактус лигапид, и массу других "интересных" вещей.
И да, в медоке есть видео инструкции, по его основным функциям. Но особенностями является то, что видео справка подключена в каждом разделе своя.

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення Ирина Шадрина » 07 лютого 2014, 10:08

По первому скрину - отредактировать данные о предприятии можно войдя в предприятие. Это делается в меню Довидники - картка пидприемства.
По второму скрину - если у Вас ключи УСЦ или АЦСК "Украина" - то все отобразиться нормально. ЭЦП "конкурентов" добавляются только внутри предприятия. Предварительно нужно выбрать в Администрирование - параметры системы - подпись нужный Вам АЦСК, затем в меню Администрирование - сертификаты - установленные добавляете Ваши е сертификаты. Они добавляются ТОЛЬКО с диска.
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

vnkor
Повідомлень: 1073
З нами з: 07 жовтня 2011, 09:39

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення vnkor » 08 лютого 2014, 10:05

Ув. Танюшка!
Что Вы так наговариваете на программу. Лучше прчитайте здесь:http://www.me-doc.com.ua/pages/response.php
Расплачетесь!
Каждая программа содержит, по крайней мере, одну ошибку.
Народная мудрость.

СЕВАНЦ
Повідомлень: 3355
З нами з: 01 листопада 2011, 15:00
Звідки: Одесса

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення СЕВАНЦ » 08 лютого 2014, 10:23

shovgenyuk писав:Демо-версия...
Опять "халявщики" чем-то не довольны! Господа разработчики, когда вы, наконец, ликвидируете "демо-версию"? Кто не хочет платить за МЕДОК - пусть пользуются "электронным кабинетом". Там всё бесплатно и замечательно работает!
«Не привыкнешь - подохнешь. Не подохнешь - привыкнешь!» Михаил Жванецкий

digi
Повідомлень: 732
З нами з: 22 червня 2011, 01:12

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення digi » 08 лютого 2014, 12:53

Речь идет не о программе "Калькулятор", хотя некоторые его реализации также нуждаются в предварительной подготовке пользователя. Я хоть и дилер, но очень часто критикую МЕДОК и другие продукты разработчика, но, надеюсь, конструктивно. Речь идет о надежном средстве ЭЦП, почтовом клиенте, приложении СУБД, административном инструменте, офисном приложении со многими другими полезными и бесполезными функциями и очень долгой историей существования и совершенствования.
Предлагая топикстартеру самостоятельно изучить другие продукты с подобным функциональным наполнением.
Топик больше напоминает эмоциональный ответ человека, которому за спасибо предложили заняться несвойственным ему занятием.

shovgenyuk
Повідомлень: 29
З нами з: 07 лютого 2014, 00:55

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення shovgenyuk » 08 лютого 2014, 13:43

СЕВАНЦ писав: Опять "халявщики" чем-то не довольны!
А що у платній версії маразму, про який я написав немає?

По моєму, безкоштовна версія для того й існує, щоб спробувати, оцінити і вже потім прийняти рішення купувати чи ні.

shovgenyuk
Повідомлень: 29
З нами з: 07 лютого 2014, 00:55

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення shovgenyuk » 08 лютого 2014, 13:46

Хто там так завзято виправдовує маразм, поясніть мені яку це хвору логіку потрібно мати аби звіт "Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску" винести окремо і чому це його немає серед переліку всіх звітів.
Як нормальна людина, із здоровим логічним мисленням має здогадатися шо цей звіт потрібно шукати не там де всі звіти?

shovgenyuk
Повідомлень: 29
З нами з: 07 лютого 2014, 00:55

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення shovgenyuk » 08 лютого 2014, 13:49

Коли я завантажую сертифікати конкурентів розробника, то чому не написати повідомлення типу, такий сертифікат не підтримується.... або для завантаження, зробіть такі-то дії....
але тупо не відображати їх.
При такому дибільному підході у нормальної людини виникає підозра, що сертифікати якісь неправильні і перше, що приходить у голову-це перевіряти самі сертифікати, а не шукати способу як їх все таки завантажити.
Як можна виправдати такий маразм?

shovgenyuk
Повідомлень: 29
З нами з: 07 лютого 2014, 00:55

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення shovgenyuk » 08 лютого 2014, 13:56

По першому скріншоту:
Вікно із переліком підприємств називається "вибір установки", таблиця з переліком підприємств ніяк не називається, там не пише що то за перелік. По назві вікна можна зробити висновок, що там перелік установок.
Яких ще установок, коли програма уже встановлена ....хз!
Відповідно, якщо в людини здорова логіка, то вона буде шукати у довідниках довідник установок, або підприємств, але аж ніяк не якісь карти підприємств.
Створили програму для людей із помилками в ДНК і деформованою логікою-бухгалтерів.
А що робити нормальним людям?

shovgenyuk
Повідомлень: 29
З нами з: 07 лютого 2014, 00:55

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення shovgenyuk » 08 лютого 2014, 14:06

При створенні підприємства, ціла купа вікон з обов'зковими полями. Може хтось хоче просто запусти програму, створити звіт і глянути що воно таке.
Чому купа полів обов'язкові, чому не достатньо назви і ще можливо декількох по мінімуму.
А вже потім можна зайти у довідник і все, що потрібно позаповнювати.
Робили для тупорилих, бо тупорилі можуть потім не заповнити і так без обов'зкових даних для відправки звітів пробувати відправляти якісь звіти. Але якщо хтось не хоче відправляти звіт, то нафіга йому ті всі реквізити заносити.
Чому нормальні мають страждати через те що розробники перестраховуються від дибілізму тупорилих?
Зробіть опцію при старті програми "я тупий" і якщо вона встановлена, то тоді робіть ту масу полів обов'язковими.

Полховский Евгений
Повідомлень: 765
З нами з: 13 грудня 2011, 13:21
Звідки: Кривой Рог

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення Полховский Евгений » 08 лютого 2014, 14:40

shovgenyuk писав:
| Показать
По першому скріншоту:
Вікно із переліком підприємств називається "вибір установки", таблиця з переліком підприємств ніяк не називається, там не пише що то за перелік. По назві вікна можна зробити висновок, що там перелік установок.
Яких ще установок, коли програма уже встановлена ....хз!
Відповідно, якщо в людини здорова логіка, то вона буде шукати у довідниках довідник установок, або підприємств, але аж ніяк не якісь карти підприємств.
Створили програму для людей із помилками в ДНК і деформованою логікою-бухгалтерів.
А що робити нормальним людям?
Не "вибір установки" , а "вибір установи"
Востаннє редагувалось 08 лютого 2014, 14:43 користувачем Полховский Евгений, всього редагувалось 1 раз.

Полховский Евгений
Повідомлень: 765
З нами з: 13 грудня 2011, 13:21
Звідки: Кривой Рог

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення Полховский Евгений » 08 лютого 2014, 14:42

shovgenyuk писав: Чому нормальні мають страждати через те що розробники перестраховуються від дибілізму тупорилих?
Якщо ви программіст з 10 річним стажем, то ви повинні знати, що таке захист від дурня :lol:
і у вас таких питань не повинно виникати.

shovgenyuk
Повідомлень: 29
З нами з: 07 лютого 2014, 00:55

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення shovgenyuk » 08 лютого 2014, 15:04

Полховский Евгений писав: Якщо ви программіст з 10 річним стажем, то ви повинні знати, що таке захист від дурня :lol:
і у вас таких питань не повинно виникати.
Захист від дурня не має приносити дискомфорт тому хто не дурень.
В першу чергу має бути нормальна робота для технічно грамотних, а вже потім для дурнів.
Якщо хтось дурень, то хай за це платить нормальному, а не навпаки- як ви зробили: для дурнів все готове, а нормальні мають страждати через дурнів.

Жоден захист від дурня, не виключає інформування користувача як мінімум про причини невиконання певної дії, а по нормальному, то інформація має містити не тільки причини, але ще й способи їх усунення.
Будь-який розробник це знає. Але справжній розробник, а не якийсь студент, що возвів себе у програмісти-розробники.

Чому при завантаженні сертифікатів не було повідомлення, про причини їх відхилення?
В ідеалі мало би бути щей повідомлення про способи усунення причин.
Де воно?

Хто тут програміст?
Розказувати ще мені будете...

Танюшка
Повідомлень: 2307
З нами з: 23 грудня 2011, 15:39

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення Танюшка » 08 лютого 2014, 15:38

Ежики плакали, но продолжали есть кактус.
Автору темы, а вы технически грамотных бухгалтеров часто встречаете? Хотя спасибо медоку, их становится все больше и больше. Надо же как-то сосуществовать с медоком.
По поводу защиты от дурака. Сейчас скажу "страшную тайну", это ПО предназначено для бухгалтеров. И то, что для работы с ним требуются дополнительные знания это уровень и качество самого продукта.К сожалению не каждый бухгалтер со своей профессиональной логикой разберется с этим монстром. Но ведь осваиваем. И "тупизм" разработчиков не всегда мешает.
По поводу отчета, повторяться не буду, почему его вывели в отдельный раздел, я уже объясняла.
Вам, как не бухгалтеру, сложно понять извращенную логику наших законотворителей, под которую подстраивается все сообщество профессионалов.Это жизнь такая.
По поводу "расплакаться". Почитала , улыбнулась. Мне можете не рассказывать как и кто пишет эти отзывы.Я знаю лично как относятся бухгалтера к медоку. Это при том, что при всех минусах, у него есть и плюсы. Просто за минусами всех преимуществ не видно.Впрочем, я уже повторяюсь.
По поводу эмоциональной составляющей этой темы. Потому и отписалась здесь. Тема то из разряда поговорить. К сожалению все претензии автора топика врядли будут рассмотрены. Сколько раз такое было, и ничем закончилось.
Скорее всего, программиста обязали обслуживать медок, была бы возможность отказался бы. А так приходится с медоком общаться. И то с чем мы имеем дело постоянно, автора темы раздражает. Мы то привычные. Нам не впервой ставить обновления, и надеяться что все будет работать хотя бы как раньше. И не сломается что нибудь полезное.

Танюшка
Повідомлень: 2307
З нами з: 23 грудня 2011, 15:39

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення Танюшка » 08 лютого 2014, 15:51

А теперь из практического опыта общения с медоком.
1.Настройте создание резервных копий всегда при выходе из программы.Храните их отдельно, несколько версий, к примеру пять шесть обновлений назад.
2.Не ставьте обновления автоматом. Только руками и скаченные с официального сайта.
3.Ставьте обновления только тогда, когда это нужно. Поменялся нужный Вам отчет, тип сертификатов.
4.Ставьте только тогда, когда отпишутся "камикадзе", те кто поставил первым. Если выпускают исправляющие обновления, дождитесь их.
5. Не обновляем программу в конечные сроки отчетов без прямой и настоятельной необходимости.Только тогда, когда будет время, на случай перестановки и восстановления рез.копии.
6.Читаем форум. Да это время, но это экономит нервы и подсказывает пути решения проблем.
7.Покупаем валерьянку. Нужна будет Вам и бухгалтерам, когда медок вдруг, в самый неподходящий момент, что-то поменяет. К чему привыкли и чему научились.
8. Со временем привыкните.Или откажетесь от этого По. Есть вероятность что медок станет идеальным.
И не ищите общепринятую логику в медоке. Эта программа особенная и ее либо терпишь, либо любишь.Либо с ней не работаешь.
Из последних новинок. Новый реестр НН, в медоке появился в феврале, а сдавать надо за январь.Новые НН с 01.03.2014, при этом налоговая сможет потребовать как старые так и новые НН. Так что покой нам только сниться.
И небольшая мелочь. Мануал по медоку может опаздывать за действительным функционалом, учитывайте это.

shovgenyuk
Повідомлень: 29
З нами з: 07 лютого 2014, 00:55

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення shovgenyuk » 08 лютого 2014, 16:29

Танюшка писав:Автору темы, а вы технически грамотных бухгалтеров часто встречаете?
То хай за це вони самі й розплачуються і страждають, а не я, і не хтось.
За то, що дурний-потрібно платити і це цілком нормально.
З медоком потрібно "платити" за то, що не дурний і це цілком НЕ нормально.
Хай буде навіть 99.99% неграмотних бухгалтерів, але це не має бути приводом орієнтувати на них ПЗ і щоб через них страждав 0.01% грамотних бухгалтерів.
Танюшка писав: По поводу защиты от дурака. Сейчас скажу "страшную тайну", это ПО предназначено для бухгалтеров.
Є така позиція, що якщо ПЗ призначено для такого-то спеціаліста, то воно має бути таким, що не вимагає ніяких додаткових знань крім області діяльності спеціаліста.
В цілому це нормальна норма, але є одне але.
Будь-яке ПЗ призначене для певного спеціаліста, дійсно не повинно вимагати додаткових знань по ІТ.
Вся біда в тому, що потрібно чітко розрізняти "базові навики роботи з ПК" і "знання з області ІТ".
Багато людей, особливо бухгалтери, плутають ці речі і для них немає різниці між ними.
ПК став для багатьох професій, одним із робочих інструментів таких самих як папір, ручка, лінійка, олівець, папка, телефон і т.д.
ПК складніший наприклад, від ручки, тому й вимагає певних базових знань для того щоб ним успішно користуватися.
Не можна використовувати у роботі ПК і не мати базових знань роботи з ним, саме базових знань як користувача, а не як ІТ-спеціаліста.
ПЗ має бути орієнтовано на людину із базовими знаннями роботі на ПК.
Будь-які спроби реалізувати таке ПЗ щоб ним могли користуватися люди, що не мають елементарного уявлення про роботу на ПК вилазять боком і призводять до появи всяких недопрограм типу медока і інших.
До речі таких недопрограм є маса через те що багато різних охочих возвели себе у розробники-програмісти (через популярність професії) і через те що відсутня розуміння про необхідність мати базові знання для нормальної роботи з ПК.

Танюшка писав: По поводу отчета, повторяться не буду, почему его вывели в отдельный раздел, я уже объясняла.
Я читав і з "історичної" точки зору мені це зрозуміло, але це аж ніяк не виправдання для розробників медоку. І так не має бути однозначно! Не зважаючи на історичні особливості.
Танюшка писав: Скорее всего, программиста обязали обслуживать медок, была бы возможность отказался бы.
:)
У мене дві причини:
1) я зареєстрував ФОП і самому потрібно
2) підписав договір з підприємством про обслуговування їх ІТ-інфраструктури.

Ну і ще просто потрібно бути вкурсі всього, що є популярним, а медок-популярний.

Танюшка
Повідомлень: 2307
З нами з: 23 грудня 2011, 15:39

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення Танюшка » 08 лютого 2014, 17:08

shovgenyuk писав: То хай за це вони самі й розплачуються і страждають, а не я, і не хтось.
За то, що дурний-потрібно платити і це цілком нормально.
Серьезно? Обвинить человека в глупости только по тому, что он чего-то не знает. Для начала, освойте все особенности учета. Начните с двойной записи, и бумажного документооборота. Пообщайтесь с контролирующими органами. И вот тогда сможете понять конкретного бухгалтера.
shovgenyuk писав: З медоком потрібно "платити" за то, що не дурний і це цілком НЕ нормально.
Хай буде навіть 99.99% неграмотних бухгалтерів, але це не має бути приводом орієнтувати на них ПЗ і щоб через них страждав 0.01% грамотних бухгалтерів.
А 99% что будем делать? Отстреливать? Все медок не знают и освоить не могут. Все, не профессионалы. Не надо на них что либо ориентировать, пусть учатся. Вы только в своей бухгалтерии такого не скажите. Не ссорьтесь с бухгалтерами, они Вам еще пригодятся.
shovgenyuk писав: Є така позиція, що якщо ПЗ призначено для такого-то спеціаліста, то воно має бути таким, що не вимагає ніяких додаткових знань крім області діяльності спеціаліста.
В цілому це нормальна норма, але є одне але.
Будь-яке ПЗ призначене для певного спеціаліста, дійсно не повинно вимагати додаткових знань по ІТ.
Вся біда в тому, що потрібно чітко розрізняти "базові навики роботи з ПК" і "знання з області ІТ".
Багато людей, особливо бухгалтери, плутають ці речі і для них немає різниці між ними.
ПК став для багатьох професій, одним із робочих інструментів таких самих як папір, ручка, лінійка, олівець, папка, телефон і т.д.
ПК складніший наприклад, від ручки, тому й вимагає певних базових знань для того щоб ним успішно користуватися.
Не можна використовувати у роботі ПК і не мати базових знань роботи з ним, саме базових знань як користувача, а не як ІТ-спеціаліста.
ПЗ має бути орієнтовано на людину із базовими знаннями роботі на ПК.
Будь-які спроби реалізувати таке ПЗ щоб ним могли користуватися люди, що не мають елементарного уявлення про роботу на ПК вилазять боком і призводять до появи всяких недопрограм типу медока і інших.
До речі таких недопрограм є маса через те що багато різних охочих возвели себе у розробники-програмісти (через популярність професії) і через те що відсутня розуміння про необхідність мати базові знання для нормальної роботи з ПК.
Кто бы спорил, я не буду. Но есть одно большое НО.Что такое базовые знания? Ваши базовые знания, как пользователя значительно выше, чем обычного пользователя. Что делает тот, кто чего-то не умеет. Либо учится сам, либо, приглашает того, кто знает, и платит ему деньги. Почему не учится, ведь это дешевле. Тут масса ответов. К примеру, нет времени, он и так специалист в своей области. Вы же не учите бух учет, чтобы понять, о чем говорят бухгалтера. Вам это не нужно. Будет нужно, я не сомневаюсь, Вы освоите.Вам не приходилось бухгалтеру объяснять простейшую, для вас операцию. К примеру перебросить документ на флешку? А если это бабушка бухгалтер, которая дока в своем деле, но помнит еще счеты. Что, заменим ее на девушку, с курсами бухгалтеров, только потому что девушка умеет это делать, а бабушка не может? Рискнем бюджетом предприятия и заменим одну на другую. Только потому, что "бабушке" страшно подойти к компьютеру? Вот для таких "бабушек" и создали медок, чтобы он им жизнь облегчил. Правда хотели как лучше, а получилось, то что получилось. И "Бабушкам" приходится либо учится, либо звать таких, как Вы. Кто сможет помочь.
shovgenyuk писав: Я читав і з "історичної" точки зору мені це зрозуміло, але це аж ніяк не виправдання для розробників медоку. І так не має бути однозначно! Не зважаючи на історичні особливості.
Да кто ж их оправдывает. Я говорю, что никто кардинально менять ничего не будет. Им это не нужно. Они исправляют медок исходя из своих пониманий необходимости.
shovgenyuk писав: :)
У мене дві причини:
1) я зареєстрував ФОП і самому потрібно
2) підписав договір з підприємством про обслуговування їх ІТ-інфраструктури.

Ну і ще просто потрібно бути вкурсі всього, що є популярним, а медок-популярний.
Вы так не расстраивайтесь, все не так и плохо с медоком. Могло и было хуже. Медоковцы правда стараются. И иногда у них даже получается.Просто все, кто в первый раз столкнулся с медоком, не имея опыта общения со Звитом, у всех складывается такое впечатление. Вы не первый, и увы не последний. Когда период адаптации пройдет, Вам покажутся и все плюсы медока. Особенно в сравнении с другим ПО. Есть и более худшие варианты.

shovgenyuk
Повідомлень: 29
З нами з: 07 лютого 2014, 00:55

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення shovgenyuk » 08 лютого 2014, 18:20

Танюшка писав:
shovgenyuk писав: То хай за це вони самі й розплачуються і страждають, а не я, і не хтось.
За то, що дурний-потрібно платити і це цілком нормально.
Серьезно? Обвинить человека в глупости только по тому, что он чего-то не знает. Для начала, освойте все особенности учета. Начните с двойной записи, и бумажного документооборота. Пообщайтесь с контролирующими органами. И вот тогда сможете понять конкретного бухгалтера.
Серйозно :) але не тому, що він чогось не знає, а тому , що він не знає інструменту своєї роботи.

Для чого мені особливості обліку освоїти? Для цього є бухгалтери, то хай собі освоюють :)

shovgenyuk
Повідомлень: 29
З нами з: 07 лютого 2014, 00:55

Re: Завантаження сертифікатів і інші маразми

Повідомлення shovgenyuk » 08 лютого 2014, 18:25

Танюшка писав:
shovgenyuk писав: З медоком потрібно "платити" за то, що не дурний і це цілком НЕ нормально.
Хай буде навіть 99.99% неграмотних бухгалтерів, але це не має бути приводом орієнтувати на них ПЗ і щоб через них страждав 0.01% грамотних бухгалтерів.
А 99% что будем делать? Отстреливать? Все медок не знают и освоить не могут. Все, не профессионалы. Не надо на них что либо ориентировать, пусть учатся. Вы только в своей бухгалтерии такого не скажите. Не ссорьтесь с бухгалтерами, они Вам еще пригодятся.
99% будуть платити іншим за то що дурні бо вони не знають інструменту своєї роботи
АБО
99% не будуть використовувати комп. у роботі і ніяких проблем не буде.
Але чи підійде на сьогодні керівництву будь-якої компанії бухгалтер, що не вміє працювати з ПК, то це вже друге питання.
Не підійде-значить не відповідає кваліфікаційним вимогам з усіма наслідками, от і все :)

Закрито

Повернутись до “У роботі ПК "M.E.Doc"”