Відновлення з резервної копії знищує інше підприємство

Відповісти
lals
Повідомлень: 83
З нами з: 18 січня 2012, 01:07
Звідки: Никопольский Район, Червоногригоровка
Контактна інформація:

Відновлення з резервної копії знищує інше підприємство

Повідомлення lals » 06 листопада 2020, 12:08

Для допомоги моїм клієнатм (я обслуговую 1С ) бо вони як правило люди в селі, ще не зовсім орієнтуються а ІТ технологіях і буває їм важко розібратись в функціоналі або у них якісь негаразди з системою. Наприклад два підприємства не можуть своїм медком імпортувати форму 1ДФ з дбф файла, в той же час мені на моїй машині це вдається . щоб не переінстальовувати программу, чи дошукуватись причин я просто брав їню резервну копію вставляв у свіцй медок і уже в себе імпортував звіт потім єкспортував в XML віддавав їм і всі були раді і щасливі, піля того як мені прийшлось переставити Вінду я зіткнувся з таким явищем
натискую плюсик добавит підприємство , вибираю з резервної копії і тут трабла -"всі дані з програми будуть видалені " " так Ні" і більш ніяких варіантів. при виборі так все зникає крім того що відновлено при ні - все вертається на початок, що я не так роблю? може десь протупив

Сергей Степанченко
Повідомлень: 85
З нами з: 12 лютого 2020, 11:01

Re: Відновлення з резервної копії знищує інше підприємство

Повідомлення Сергей Степанченко » 06 листопада 2020, 12:18

Добрый день.
На данный момент в программе реализовано два вида резервных копий - формата ZBF и формата ZBK.

Формат ZBF - резервная копия всей базы, делается по умолчанию при закрытии программы, переносит роли и пользователей, восстанавливается и создается на порядок быстрее и при восстановлении перезаписывает все имеющиеся данные в базе.

Формат ZBK - переносит все данные кроме ролей и пользователей, создается и восстанавливается дольше резервной копии формата ZBF, используется до добавления новых предприятий в базу данных не затирая предыдущие.
Резервную копию формата ZBK можно создать в разделе "Администрирование"-"Резервное копирование"-"Файл"-"Создать резервную копию" и выбрать "Резервная копия выбранных предприятий".

Ваша резервная копия формата ZBF потому она и перезаписала данные в базе.

lals
Повідомлень: 83
З нами з: 18 січня 2012, 01:07
Звідки: Никопольский Район, Червоногригоровка
Контактна інформація:

Re: Відновлення з резервної копії знищує інше підприємство

Повідомлення lals » 06 листопада 2020, 12:59

добре, тепер зрозуміло
ну тут уже маневруємо.

Відповісти

Повернутись до “У роботі ПК "M.E.Doc"”