Сторінка 1 з 1

Фінансовий план – ЕЦП та QR-код

Додано: 22 лютого 2024, 12:20
Dmytro Malyshev
Доброго дня!
Згідно до Змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки (Наказ Міністерства економіки №15161 від 10.10.2023) проєкт фінансового плану має містити візуальне відображення інформації про ЕЦП підписантів та QR-код, що містить інформацію щодо унікального імені електронної звітності. Це було враховано у оновленні M.E.Doc 11.02.132. Але у випадку нашого підприємства ми не можемо сформувати підписаний пакет PROZV102, оскільки не можуть бути виконані вбудовані перевірки (частина даних фізично відсутня, частина має від’ємне значення – це вже було погоджено та затверджено міністерством минулого року та подано у паперовий формі). Відповідно ми не маємо зараз змоги сформувати за допомогою M.E.Doc документ із необхідними елементами (ЕЦП, QR-код).
Чи може хтось порекомендувати іншій спосіб сформувати такий звіт? Можливо, існують якісь програмні засоби, що дозволяють підписати документ із доданням до нього необхідної інформації?
Дякую.

Re: Фінансовий план – ЕЦП та QR-код

Додано: 22 лютого 2024, 17:07
Ольга Перерва
Dmytro Malyshev писав:
22 лютого 2024, 12:20
Але у випадку нашого підприємства ми не можемо сформувати підписаний пакет PROZV102, оскільки не можуть бути виконані вбудовані перевірки (частина даних фізично відсутня, частина має від’ємне значення – це вже було погоджено та затверджено міністерством минулого року та подано у паперовий формі).
Добрий день!
Підписання та відправка помилкового документу заборонені регулятором.
Користувачу рекомендовано виправити помилки у звіті та підписати пакет стандартим способом.