Процес погодження/підписання декількома особами документу

Відповісти
vovik.skich
Повідомлень: 243
З нами з: 10 вересня 2013, 12:26
Звідки: Черкассы

Процес погодження/підписання декількома особами документу

Повідомлення vovik.skich » 11 травня 2017, 13:06

Доброго дня.
Підкажіть будь ласка з ідеєю для вирішення такої ситуації. Хочемо перевести організацію на повністю електронний документообіг.
З актами, рахунками питань не має. Виникли деякі складності з впровадженям договорів в електроному вигляді. В паперовому вигляді договір спочатку погоджує своїм підписом відповідальний менеджер, потім юрист, потім керівник відділу і аж потім директор відповідної Ю.О..
Як можна такий процес перенести в роботу з договором в елетронному вигялді в Медок. Чи можна реалізувати навіть не підписання, а погодження перших трьох осіб, а підписання ЕЦП тільки директор-печатка?
Буду дуже вдячний за будь які ідеї для реалізації цього процесу

tobiss
Повідомлень: 274
З нами з: 18 лютого 2015, 12:56
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Процес погодження/підписання декількома особами документ

Повідомлення tobiss » 11 травня 2017, 15:08

Можна створити шаблон договору. Там є можливість налаштувати підписи стількох осіб скільки необхідно (в мене получився аж 31 підпис, далі не пробувала). Всім кому треба необхідно отримати сертифікат з типом Співробітник. А вже директору як зазвичай - Директор.
Ми цінуємо Ваш час!

vovik.skich
Повідомлень: 243
З нами з: 10 вересня 2013, 12:26
Звідки: Черкассы

Re: Процес погодження/підписання декількома особами документ

Повідомлення vovik.skich » 11 травня 2017, 19:50

tobiss писав:Можна створити шаблон договору. Там є можливість налаштувати підписи стількох осіб скільки необхідно (в мене получився аж 31 підпис, далі не пробувала). Всім кому треба необхідно отримати сертифікат з типом Співробітник. А вже директору як зазвичай - Директор.
Дякую, не знав за цю функцію, а чи є можливість не підписання ЕЦП, а погодження декількома користувачами одного документа, а потім вже підписання ЕЦП?

tobiss
Повідомлень: 274
З нами з: 18 лютого 2015, 12:56
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Процес погодження/підписання декількома особами документ

Повідомлення tobiss » 12 травня 2017, 08:56

Мені здається, що погодження в електронному вигляді це і є факт підписання документу. Тобто я його бачила і це підписом затверджую. В Медку простого підтвердження без підпису - немає. Можливо мене хтось виправить)
Ми цінуємо Ваш час!

Відповісти

Повернутись до “Электронний документообіг”