Відправка НОВОЇ звітної декларації з плати за землю

Відповісти
Yana7
Повідомлень: 2
З нами з: 21 лютого 2015, 03:19

Відправка НОВОЇ звітної декларації з плати за землю

Повідомлення Yana7 » 21 лютого 2015, 03:34

Підкажіть, будь ласка! Я працюю нещодавно, хочу взнати, як бути у такому випадку: НОВА звітна декларація відправлена мною 20.02.2015 о 20.12, а перша квітанція прийшла з вказаними датою та часом отримання 21.02.2015 о 1.46 з приміткою про неприйняття звіту у зв"язку з тим, що Новий звітний документ може бути подано тільки до завершення терміну подання. Що мені робити? І чи відправляти вже уточнюючу? Буде штраф? ((

Танюшка
Повідомлень: 2307
З нами з: 23 грудня 2011, 15:39

Re: Відправка НОВОЇ звітної декларації з плати за землю

Повідомлення Танюшка » 21 лютого 2015, 10:06

Были проблемы со шлюзом 17-19 февраля и в связи с этим была очередь из документов. Потому ваша нова звітна и опоздала.Варианта два.
Первый. Если ваше предприятие имеет юридическую службу нервы и деньги можно попытаться доказать, что вы отправляли декларацию во время и это ДФС виновата. Но этот вариант скорее фантастический.
Второй вариант. Уточненка. Раз подавали новую отчетную, значит была сдана отчетная. Она была принята? Хоть и неверная? В любом случае штраф( по самостоятельно выявленной ошибке) по уточненке будет только в том случае, если вы производите доначисление налога.При уменьшении обязательства штрафа быть не должно.За предоставление уточненки тоже штраф не начисляют.Поэтому берем в руки НКУ внимательно читаем и исправляем ошибку.
И еще, штрафы в бухгалтерском деле штука, хоть и не приятная, но, не редкая.Не ошибается тот кто ничего не делает.Поэтому, по опыту скажу.Чтобы избежать таких ситуаций в будущем есть универсальное правило. Проверять все тщательно и не откладывать отправку отчетов на последний срок.У вас всегда должен быть запас времени на исправление ошибок.Тем более, что с каждым годом электронный документооборот растет и это приводит к предсказуемым сбоям принимающих сторон.

Yana7
Повідомлень: 2
З нами з: 21 лютого 2015, 03:19

Re: Відправка НОВОЇ звітної декларації з плати за землю

Повідомлення Yana7 » 21 лютого 2015, 12:03

Дякую за доречні поради. Вже як я потрапила в таку ситуацію, то Ваше правило буде для мене "золотим"). Я сьогодні знашла:"ДФСУ на офіційному сайті повідомила, що технічні проблеми, пов`язані з затримкою прийняття звітності каналами електронної пошти Державної фіскальної служби України, вирішено 19.02.2015 о 19-й годині.
Звітність, подана 20 числа поточного місяця, приймається в штатному режимі.
При цьому звіти, які подані до ДФС 17,18 та 19 лютого 2015 року будуть прийняті 20 лютого 2015 року.
Враховуючи відсутність можливості у платника податків подати у граничний строк податкові декларації у зв’язку із технічними проблемами, які мали місце 17-19 лютого 2015 року, граничний строк для подання податкових декларацій подовжено до 24 лютого 2015 року включно." А 20 лютого сюди не підпадає...

На суму зобов"язань у декларації моє виправлення не впливає, у мене сума податкових зобов"язань у декларації з плати за землю не сходиться з сумою цих же зобов"язань у Дод.1 до декларації (неправильні були саме у Дод.1). Буду відправляти уточнюючу...після уважного вивчення ПКУ.

Відповісти

Повернутись до “Электронний документообіг”