Як полегшити навантаження на ПК що створює медок?

Звітність, Облік ПДВ, Первинні документи, тощо
Відповісти
Klava
Повідомлень: 2
З нами з: 15 січня 2015, 09:38

Як полегшити навантаження на ПК що створює медок?

Повідомлення Klava » 15 січня 2015, 09:56

Яким чином легітимно викинути медок із автозавантаження та позбутися рекламних програм - рекламні програми що інсталлюються разом с медком суттево уповільнюють роботу старого компьютера. Медок використовується лише епізодично і наявність такої програми що вісить постійно в па'мяті створює певні проблеми.

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8788
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Як полегшити навантаження на ПК що створює медок?

Повідомлення Колпаков Б.И. » 15 січня 2015, 10:40

В Медке авто загружаемых рекламных продуктов нет.

Если у Вас сетевая версия:
Белокопытов Геннадий писав: Здравствуйте!
Для сетевой версии программы рекомендовано использовать службу Firebird.
Для установки дополнительной службы Firebird Вы можете переустановить серверную часть программы и указать использование данной службе при повторной её установки.
Либо установить отдельно Firebird сервер версии 2.1.4 и выполнить настройки для его определения программой в файле Connectionsetup.exe, который находится в корневом каталоге сервера.
Для службы Firebird Вы можете настроить её дополнительные параметры в соответствии с техническими характеристиками системы для увеличения быстродействия системы.
Основные параметры настройки службы Firebird обсуждались в теме 1 и теме 2.

Klava
Повідомлень: 2
З нами з: 15 січня 2015, 09:38

Re: Як полегшити навантаження на ПК що створює медок?

Повідомлення Klava » 15 січня 2015, 12:01

Розмір файла резервної копії приблизно 50Мб Операційна система Windows XP Версію медка використовуємо локальну (колись намагалися встановити мережеву але зник термінальний доступ до сервера відновити вдалося його лише видаливши файли Firebird та перевстановивши локальну версію медка тому більш спроб і не робили). А що стосується так званих рекламних програм чи модулів (можливо я просто не знаю як вони правильно називаються) маються на увазі виринаючи вікна при запуску медка які до здавання звітності ніякого відношення не мають.
Бухгалтер що працює с медком інколи натискала на ці вікна чи кнопки потім сиділа чекала або самостійно встановлювала діагноз "комп'ютер завис". Тоді вдалося якось владнати проблему чи блокуванням окремих IP-адрес чи видаленням якіхось файлів просто не можу згадати. Зараз перевстановив медок з зовсім древнього компа на такій трохи свіжіший йому можливо років 6-7. Тай думаю що може існують якісь легітимні засоби щоб полегшити навантаження на комп? Ніяких задач окрім здавання звітів немає.

ps Від автозавантаження інформера вдалося нарешті позбутися чомусь зняття прапорця в налаштуваннях інформера спрацювало після кількох спроб. Що ще можно зробити ?

Відповісти

Повернутись до “Модулі програми”