Поменялся юридический адрес

Звітність, Облік ПДВ, Первинні документи, тощо
Відповісти
khp69
Повідомлень: 27
З нами з: 05 серпня 2015, 18:18

Поменялся юридический адрес

Повідомлення khp69 » 10 червня 2016, 08:12

Подскажите, сдали отчет по ЕСВ - 7 июня, а 8 июня поменялся юридический адрес предприятия. Вопрос: необходимо ли сдавать еще раз отчет, и если да то как( початкова, скасовуюча, додаткова) и какие таблицы ? Спасибо.

tobiss
Повідомлень: 271
З нами з: 18 лютого 2015, 12:56
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення tobiss » 10 червня 2016, 09:37

Чи потрібно подпвати новий звіт краще уточнити в ПФУ. Якщо потрібно, то однозначно ПОЧАТКОВУ подавати, останній прийнятий звіт вважається правильним.
Ми цінуємо Ваш час!

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8788
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення Колпаков Б.И. » 10 червня 2016, 09:58

Ключи меняли?
Это три дня назад было. Скопировать, обновить поля и отправить еще раз.

khp69
Повідомлень: 27
З нами з: 05 серпня 2015, 18:18

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення khp69 » 10 червня 2016, 10:37

начали подготовку документов для ключей, но это время. в остальном понятно что надо поменять адрес и до 20 числа отправить как "початкова".

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6623
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення Ирина Шадрина » 10 червня 2016, 10:59

Не пойму - зачем отчет пересдавать? На момент подачи ведь действовал старый адрес? Когда получили выписку госрегистратора?
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

khp69
Повідомлень: 27
З нами з: 05 серпня 2015, 18:18

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення khp69 » 10 червня 2016, 11:10

извиняюсь, 8 июня отправили отчет и 8 июня изменился адрес

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6623
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення Ирина Шадрина » 10 червня 2016, 11:12

Поменялся - в смысле получили Витяг? Район прежний? Вообще, конечно лучше к инспектору обратиться.
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

khp69
Повідомлень: 27
З нами з: 05 серпня 2015, 18:18

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення khp69 » 10 червня 2016, 11:16

да, получи витяг

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8788
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення Колпаков Б.И. » 10 червня 2016, 11:48

На самом деле Я сталкивался с разными разъяснениями(к сожалению устными) по поводу данной ситуации.
Та же налоговая в Киеве(один из районов) говорит, что если адрес поменялся ключи менять не обязательно, моя(Бахмутская) местная говорит что менять ключи нужно.
В личной разговоре с инспектором прозвучала фраза, что придраться можно и к этому и отменить тот же НДС.

Если кто найдет(или знает) офф разъяснения по этому поводу, буду премного благодарен.

khp69
До 20 у Вас времени еще много.

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6623
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення Ирина Шадрина » 10 червня 2016, 11:58

Вот что нашла
Из "Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу":

301.06
До якого органу доходів і зборів подається звітність та сплачується ЄВ, у разі зміни СГ протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району?
Коротка та повна відповіді ідентичні:
Відповідно до п. 4 частини 1 ст.6 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платник єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) зобов’язаний подавати звітність до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника ЄВ у строки, порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Згідно з п. 3.7 розділу ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160, якщо страхувальник із числа страхувальників, зазначених у пунктах 3.1, 3.2 та 3.4 цього розділу, у звітному періоді змінює місцезнаходження, або місце реєстрації, або місце проживання (поза межами територіального обслуговування органу доходів і зборів, в якому він перебував на обліку), звіт за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) подається до органу доходів і зборів за новим місцем взяття на облік.
Таким чином, у разі зміни суб’єктом господарювання протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, звітність про суми нарахованого ЄВ подається та сплачується ЄВ за новим місцем взяття на облік.
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8788
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення Колпаков Б.И. » 10 червня 2016, 12:14

Ира спасибо но..так расплывчато и не совсем то.
Самые главные вопросы - изменение адреса в сертификатах и возможные последствия если отчет сдан со старым адресом в сертификатах, но новым в отчете :!: :?:

Tima37
Повідомлень: 313
З нами з: 02 червня 2016, 11:03

Re: Поменялся юридический адрес

Повідомлення Tima37 » 10 червня 2016, 16:31

Добрый день.
1. Если адрес менялся в пределах одного населенного пункта и сертификаты ИДД ДФС - отчет пересдавать не надо - ИДД ДФС в сертификате точный адрес не указывают;
2. Также смотрим время отправки отчета и время формирования Вытяга;
3. Времени вагон: при желании ключи 1 час, договор 1-5 дней, отчет 15 минут - и тогда можно спокойно работать далее.
Ни один же ЕСВ предприятие сдает.
Он же Гоша, он же Гоги, он же Igor A.

Відповісти

Повернутись до “Модулі програми”