Електронна пошта

Відповісти
Ktoia
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2015, 14:11

Електронна пошта

Повідомлення Ktoia » 08 квітня 2021, 12:55

Добрый день, коллеги.
Есть необходимость у всех предприятий в медке массово изменить настройки электронной почты, а точнее адрес сервера исходящей.
Если способ это сделать в "один клик", что б не заходит в настройки каждой отдельной фирмы ?

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Електронна пошта

Повідомлення priup » 08 квітня 2021, 13:06

НЕТ !

Ktoia
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2015, 14:11

Re: Електронна пошта

Повідомлення Ktoia » 13 квітня 2021, 09:10

Решение нашел с помощью ibexpert

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Електронна пошта

Повідомлення rsv » 07 квітня 2022, 18:33

Ситуація наступна:
при збереженні параметрів системи в адмініструванні виникає помилка
І після цієї помилки злітають налаштування ел.пошти - всі поля пусті, навіть якщо вони перед цим були введені і пошта коректно працювала.
І це ще не все... При підписанні документів дуууууже довго вісить програма, доки видасть підпис бухгалтера. Підписуємо бухгалтером і фсьо...далі вже не йде - підпис керівника і печатки вже не просить.
Зробив я резервну копію (zbk), затягнув на свою машину, покрутів-повертів, зайшов в налаштування пошти - прописав її, зберіг налаштування - НІЯКИХ ПОМИЛОК! Кілька разів міняв різні параметри в налаштуваннях, перезберігав - ніяких помилок не отримував. Знову зробив вже на своєму компі ZBK, втягнув у клієнта - всі параметри в налаштуваннях були ті, що я й робив. Але як тільки я змінив каталог резервних копій і натиснув ЗБЕРЕГТИ - знову вилізла ця помилка і налаштування пошти злетіли знову - пусті поля стали.
На цьому компі (у клієнта) колись стояла win7. І все чудово працювало, доки якісь глюки в них не почалися з компом.
Потім поставили 8-ку - і почалося оце щастя... Машина для 8ки слаба - ледь повзе. Я сказав шоб повернули назад 7ку. Повернули, але проблема нікуди не поділася. 7ку ставили ту саму, яка стоїть і в мене - я їм давав особисто. Але в мене ніяких проблем, а тут отаке...
ПОМИЛКА | Показать
M.E.DOC 11.02.070
Локальна версія
Головне меню ОС: Microsoft Windows NT 6.1.7601 Service Pack 1
FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbException (0x80004005): validation error for column "MAILSERVERS"."CODE", value "*** null ***" ---> validation error for column "MAILSERVERS"."CODE", value "*** null ***"
at FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbCommand.ExecuteNonQuery()
at ZvitServerDataFB.ZvDataMgr.Execute(DbConnection con, String SQL, Object[] p)
at ZvitPublishedObjects.Server.ZMailManager.SaveMailSettings(MAILSERVERSDataTable table)
at ZvitGUI.FormCompanyParams.Save()
at ZvitGUI.FormCompanyParams.ubtnSave_Click(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
at Infragistics.Win.Misc.UltraButtonBase.OnClick(EventArgs e)
at Infr...
photo_2022-04-07_18-22-30.jpg
photo_2022-04-07_18-22-30.jpg (43.96 Кіб) Переглянуто 200 разів
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Marat Melnyk
Повідомлень: 623
З нами з: 02 липня 2021, 09:20

Re: Електронна пошта

Повідомлення Marat Melnyk » 08 квітня 2022, 12:06

Доброго дня!
Дана помилка виникає в разі пошкодження БД.
Ваша резервна копія, в якій не виникало помилок, була додана до існуючої бази клієнта, після чого почали виникати аналогічні помилки?
Чи повторюється ситуація у клієнта в порожній БД? Чи виконувалось створення резервної копії програми клієнта та відновлення в порожню БД?

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Електронна пошта

Повідомлення rsv » 08 квітня 2022, 12:43

Marat Melnyk писав:
08 квітня 2022, 12:06
Доброго дня!
Дана помилка виникає в разі пошкодження БД.
Ваша резервна копія, в якій не виникало помилок, була додана до існуючої бази клієнта, після чого почали виникати аналогічні помилки?
Я видалив їхнє підприємство з програми і підтягнув ту резервну копію, яку створив на своїй машині (з усіма необхідними налаштуваннями). Але вже зробити якісь зміни в налаштуваннях на машині клієнта я не зміг - помилка вилазить
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Marat Melnyk
Повідомлень: 623
З нами з: 02 липня 2021, 09:20

Re: Електронна пошта

Повідомлення Marat Melnyk » 08 квітня 2022, 12:45

rsv писав:
08 квітня 2022, 12:43
Marat Melnyk писав:
08 квітня 2022, 12:06
Доброго дня!
Дана помилка виникає в разі пошкодження БД.
Ваша резервна копія, в якій не виникало помилок, була додана до існуючої бази клієнта, після чого почали виникати аналогічні помилки?
Я видалив їхнє підприємство з програми і підтягнув ту резервну копію, яку створив на своїй машині (з усіма необхідними налаштуваннями). Але вже зробити якісь зміни в налаштуваннях на машині клієнта я не зміг - помилка вилазить
Видалення підприємства з пошкодженої БД не виправляє помилки БД.
Чи повторється ситуація у клієнта після створення резервної копії програми та відновлення в порожню БД?

Відповісти

Повернутись до “Модуль «Адміністрування»”