Помилка выдправки ПН !!!

Податкові накладні, Додаток 2, Реестр податкових накладних
Закрито
klimchuk
Повідомлень: 230
З нами з: 25 квітня 2012, 15:41
Звідки: Житомир

Помилка выдправки ПН !!!

Повідомлення klimchuk » 14 серпня 2012, 10:59

Доброго дня. Сьогодні звернулись клієнти із такою помилкою(див. вложення). Вона виникає під час відправки ПН на реєстрацію.
Весь код помилки ось:


2841106861Кварацхеліа Олена Петрівна
M.E.DOC 10.00.088
Локальна версія
Реєстр первинних документів ОС: Microsoft Windows NT 5.1.2600 Service Pack 2

System.Reflection.TargetInvocationException: Exception has been thrown by the target of an invocation. ---> System.InvalidOperationException: cannot find main row in table FJ1201002_MAIN with cardcode = 303423
| Показать
at ZvitInterface.NaklMainTableItem..ctor(Int64 cardCode, DataTable mainTable)
at ZvitPublishedObjects.Server.NaklManager.GetMainTableDataList(List`1 cardCodeList)
at ZvitInterface.NaklMainTableList.Init(List`1 cardCodeList, INakl naklIntf)
at ZvitInterface.NaklMainTableList..ctor(List`1 cardCodeList, INakl naklIntf)
at ZvitGUI.Nakl.NaklManager.GetNaklMainTableList(List`1 cardCodeList)
at ZvitGUI.RTFDoc.UCPDRst.sendDPA_Execute(ToolBase t)
at ZvitGUI.RTFDoc.UCRtfRstMain.sendDPA_Execute(ToolBase t)
--- End of inner exception stack trace ---
at System.RuntimeMethodHandle._InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, SignatureStruct& sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
at System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, Signature sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
at System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture, Boolean skipVisibilityChecks)
at System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture)
at System.Reflection.MethodBase.Invoke(Object obj, Object[] parameters)
at ezvit.FormZvitMain.m_ToolClick(Object sender, ToolClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.OnToolClick(ToolClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.OnToolClick(ToolClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.FireEvent(ToolbarEventIds id, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.OnToolClick()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolMenuItem.OnClick()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.PopupMenuItemUIElement.DoClickProcessing(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.PopupMenuItemUIElement.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.TextUIElementBase.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUpHelper(Object sender, MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUp(Object sender, MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.Utilities.ProcessEvent(Control control, ProcessEvent eventToProcess, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraControlBase.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.PopupControlBase.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
Клієнти стверджують, що вчора все відправлялось чудово, а сьогодні, після встановлення 88-оновленя видає помилку.
ПН фопмуються в 1С.

P.S. Мене цікавить декілька питання, що це за таблиця FJ1201002_MAIN??? Схоже на якусь стару форму ПН, але що за абривіатура FJ, і якщо це криві ПН, то чому іх імпорт проходить без помилок???
Вкладення
er_1.jpg
er_1.jpg (323.39 Кіб) Переглянуто 2080 разів

Родин Евгений

Re: Помилка выдправки ПН !!!

Повідомлення Родин Евгений » 14 серпня 2012, 11:01

Фактически ошибка говорит о том, что невозможно отправить документ, которого уже нет. Скиньте мне базу данных.
FJ1201002_MAIN - это табличная часть "Реестра НН" (именно так называется таблица в базе данных хранящая перечень накладных реестра). Странно, что ошибка появляется при отправке накладной.

klimchuk
Повідомлень: 230
З нами з: 25 квітня 2012, 15:41
Звідки: Житомир

Re: Помилка выдправки ПН !!!

Повідомлення klimchuk » 14 серпня 2012, 12:11

Звязались із клієнтами повторно, зараз в них все чудово працює і реєструється. Що за глюк ХЗ?

P.S. базу скидувати(400 Mb)?

Родин Евгений

Re: Помилка выдправки ПН !!!

Повідомлення Родин Евгений » 14 серпня 2012, 12:25

Да, скиньте пожалуста. Сталкивался несколько раз, но проявить неудалось. Заархивируйте и скиньте на файлообменник files.mail.ru, а мне ссілку в личку. Попробуем выяснить причину.

klimchuk
Повідомлень: 230
З нами з: 25 квітня 2012, 15:41
Звідки: Житомир

Re: Помилка выдправки ПН !!!

Повідомлення klimchuk » 14 серпня 2012, 13:21

Скинув БД в ЛС.

Родин Евгений

Re: Помилка выдправки ПН !!!

Повідомлення Родин Евгений » 14 серпня 2012, 13:24

Ок, спасибо.

Toha
Повідомлень: 393
З нами з: 09 липня 2012, 10:39

Re: Помилка выдправки ПН !!!

Повідомлення Toha » 14 вересня 2012, 10:51

Проявилась такая ошибка при отправке НН количеством около 300, если отправлять меньшей порцией по 10-30, все уходит без ошибки.

Закрито

Повернутись до “Модуль «Облік ПДВ»”