Помилка при відкритті програми

Відповісти
мико
Повідомлень: 3
З нами з: 05 червня 2015, 12:49

Помилка при відкритті програми

Повідомлення мико » 05 червня 2015, 12:54

здравствуйте! помогите советом! подскажите что делать! при открытии программы ошибка "System.Configuration.ConfigurationErrorsException: Failed to save settings: Unable to save config to file 'C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\ezvit\ezvit.exe_Url_j2ihvkiql2vizte52h1it1jzwvam3du5\1.0.0.0\user.config'. —-> System.Configuration.ConfigurationErrorsException: Unable to save config to file 'C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\ezvit\ezvit.exe_Url_j2ihvkiql2vizte52h1it1jzwvam3du5\1.0.0.0\user.config'.
at System.Configuration.Internal.WriteFileContext.ReplaceFile(String Source, String Target)
at System.Configuration.Internal.WriteFileContext.Complete(String filename, Boolean success)
at System.Configuration.Internal.InternalConfigHost.StaticWriteCompleted(String streamName, Boolean success, Object writeContext, Boolean assertPermissions)
at System.Configuration.Internal.InternalConfigHost.System.Configuration.Internal.IInternalConfigHost.WriteCompleted(String streamName, Boolean success, Object writeContext, Boolean assertPermissions)
at System.Configuration.Internal.DelegatingConfigHost.WriteCompleted(String streamName, Boolean success, Object writeContext, Boolean assertPermissions)
at System.Configuration.ClientSettingsStore.ClientSettingsConfigurationHost.WriteCompleted(String streamName, Boolean success, Object writeContext)
at System.Configuration.UpdateConfigHost.WriteCompleted(String streamName, Boolean success, Object writeContext)
at System.Configuration.MgmtConfigurationRecord.SaveAs(String filename, ConfigurationSaveMode saveMode, Boolean forceUpdateAll)
at System.Configuration.Configuration.SaveAsImpl(String filename, ConfigurationSaveMode saveMode, Boolean forceSaveAll)
at System.Configuration.Configuration.Save()
at System.Configuration.ClientSettingsStore.WriteSettings(String sectionName, Boolean isRoaming, IDictionary newSettings)
—- End of inner exception stack trace —-
at System.Configuration.ClientSettingsStore.WriteSettings(String sectionName, Boolean isRoaming, IDictionary newSettings)
at System.Configuration.LocalFileSettingsProvider.SetPropertyValues(SettingsContext context, SettingsPropertyValueCollection values)
at System.Configuration.SettingsBase.SaveCore()
at System.Configuration.SettingsBase.Save()
at System.Configuration.ApplicationSettingsBase.Save()
at ezvit.FormAuthorization.ChkLogin(String login, String pass)
at ezvit.FormAuthorization.btOk_Click(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraControlBase.OnClick(EventArgs e)
at Infragistics.Win.Misc.UltraButtonBase.OnClick(EventArgs e)
at Infragistics.Win.Misc.UltraButton.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)"

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Помилка при відкритті програми

Повідомлення Колпаков Б.И. » 05 червня 2015, 15:53

Это ошибка по Медку Онлайн?

мико
Повідомлень: 3
З нами з: 05 червня 2015, 12:49

Re: Помилка при відкритті програми

Повідомлення мико » 05 червня 2015, 16:08

не онлайн

Відповісти

Повернутись до “Помилки у роботі програми”