ЄСВ Додаток 4, помилковий контроль в т.7 (стаж)

Обговорення питань, пов'язаних з функціонуванням програми
Відповісти
streamlined
Повідомлень: 13
З нами з: 13 лютого 2013, 11:10

ЄСВ Додаток 4, помилковий контроль в т.7 (стаж)

Повідомлення streamlined » 17 травня 2017, 13:06

людина звільнена 4 квітня і повторно прийнята на роботу 19 квітня, в табл.5 занесені два записи відповідно із датою звільнення і датою прийняття на роботу.
в таблиці 7 заповнені два рядки про стаж працівника за період роботи з 1 по 4 квітня (перший рядок) і з 19 по 30 квітня (другий рядок).

після перевірки програма повідомляє про помилку:
ІПН = .... Значення гр.11 'Кінець періоду' Таб.7 < 30 > не може бути більше значення гр.10 'Дата закінчення' Таб.5 < 4 >, крім ЗО з категор. 3,4,5,6 в Таб.5.

очевидно, що програма для порівняння помилково пов'язує запис стажу за другий період 19..30 квітня в т.7 із записом за перший період 1..4 квітня в т.5, хоча правильно було б вибрати запис за період 19..30 квітня.
тоді б помилкового повідомлення про цю уявну помилку не було б.

версія Медка IS 10.01.181.

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: ЄСВ Додаток 4, помилковий контроль в т.7 (стаж)

Повідомлення Ирина Шадрина » 17 травня 2017, 13:30

Насколько я понимаю, технически это сделать невозможно. Ошибке... дай Бог памяти, стольео лет, сколько и отчету ЕСВ. Отправляйте с ошибкой - шлюз пропустит.
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

streamlined
Повідомлень: 13
З нами з: 13 лютого 2013, 11:10

Re: ЄСВ Додаток 4, помилковий контроль в т.7 (стаж)

Повідомлення streamlined » 17 травня 2017, 18:42

Ирина Шадрина писав:Насколько я понимаю, технически это сделать невозможно. Ошибке... дай Бог памяти, стольео лет, сколько и отчету ЕСВ. Отправляйте с ошибкой - шлюз пропустит.
дякую за запропонований варіант. я не знав, що помилковий звіт можна надсилати.

я думаю, правильна реалізація цієї перевірки є досить проста:

для працівників, для яких в т.5 зазначено дати прийняття та/або звільнення, потрібно скласти перелік періодів роботи в звітному місяці (для даного випадку це [1..4],[19..20]);
період дії стажу в кожному записі т.7 для працівників із т.5 має бути в межах одного із знайдених робочих періодів.
ця умова виконується для занесених періодів дії стажа [1..4],[19..20].

тільки якби людина не була б повторно прийнята на роботу, період дії спецстажа [19..20] знаходився б поза межами єдиного періода роботи [1..4], що свідчило б про помилку.

Відповісти

Повернутись до “Помилки у роботі програми”