Помилка при відправці запиту

Обговорення питань, пов'язаних з функціонуванням програми
Відповісти
Ksenia-pn
Повідомлень: 187
З нами з: 03 липня 2014, 13:56

Помилка при відправці запиту

Повідомлення Ksenia-pn » 29 серпня 2016, 16:57

Медок мережевий, вінд ХР. При роботі на станції виключився основний комп. Після цього станцію перевстановили, базу відновили з архіву за попередній день.
Але при відправці запиту виникає помилка. Для лікування обов'язкого перевстановлювати серверну частину, чи можно обійтися "малою кров'ю"?
помика відправки запиту.jpg
помика відправки запиту.jpg (43.66 Кіб) Переглянуто 1600 разів
M.E.DOC 10.01.139
Мережева версія
Інформаційна довідка ОС: Microsoft Windows NT 5.1.2600 Service Pack 3

System.Reflection.TargetInvocationException: Exception has been thrown by the target of an invocation. ---> System.Exception: database file appears corrupt ()
bad checksum
checksum error on database page 191572 --->
--- End of inner exception stack trace ---
at ZvitGUI.Doc.DocManager.SignAndSendNNRequest(List`1 cardCodes, SubSystems subSys, Boolean isBackground, Nullable`1 addrBookId)
at ZvitGUI.Doc.UCGovQry.send_reestr_Execute(ToolBase tool)
--- End of inner exception stack trace ---
at System.RuntimeMethodHandle._InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, SignatureStruct& sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
at System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, Signature sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
at System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture, Boolean skipVisibilityChecks)
at System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture)
at ezvit.FormZvitMain.m_ToolClick(Object sender, ToolClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.OnToolClick(ToolClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.OnToolClick(ToolClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.FireEvent(ToolbarEventIds id, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.OnToolClick()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ButtonToolUIElement.DoClickProcessing(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ButtonToolUIElement.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUpHelper(Object sender, MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUp(Object sender, MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.Utilities.ProcessEvent(Control control, ProcessEvent eventToProcess, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraControlBase.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

faustpatron
Повідомлень: 545
З нами з: 23 травня 2016, 14:32
Звідки: Оттуда

Re: Помилка при відправці запиту

Повідомлення faustpatron » 29 серпня 2016, 17:02

перевстановлення з відновленням з резервної копії або ремонт бази
Шаман-извращенец вызвал золотой дождь

Destroid
Повідомлень: 250
З нами з: 17 червня 2014, 09:55

Re: Помилка при відправці запиту

Повідомлення Destroid » 29 серпня 2016, 17:03

или архивация с проверкой базы на ошибки :geek:

faustpatron
Повідомлень: 545
З нами з: 23 травня 2016, 14:32
Звідки: Оттуда

Re: Помилка при відправці запиту

Повідомлення faustpatron » 29 серпня 2016, 17:06

Destroid писав:или архивация с проверкой базы на ошибки :geek:


вангую :"bad checksum
checksum error on database page 191572 ---> "
Шаман-извращенец вызвал золотой дождь

Ksenia-pn
Повідомлень: 187
З нами з: 03 липня 2014, 13:56

Re: Помилка при відправці запиту

Повідомлення Ksenia-pn » 29 серпня 2016, 17:09

Непокоїть те, що брали базу для відновлення з п'ятниці, коли все працювало, але знову помилка. А база ломонулась сьгодні. Боюсь, щоб після перевстановлення серверної частини знову помилка не з'явилась.

Ksenia-pn
Повідомлень: 187
З нами з: 03 липня 2014, 13:56

Re: Помилка при відправці запиту

Повідомлення Ksenia-pn » 29 серпня 2016, 17:30

Destroid писав:или архивация с проверкой базы на ошибки :geek:
Что значит "с проверкой базы на ошибки"?

BlackOwl
Повідомлень: 429
З нами з: 02 липня 2016, 12:47

Re: Помилка при відправці запиту

Повідомлення BlackOwl » 30 серпня 2016, 12:52

Ksenia-pn писав:
Destroid писав:или архивация с проверкой базы на ошибки :geek:
Что значит "с проверкой базы на ошибки"?
Медок - головне меню - Адміністрування - Менеджер архіву програми, ставите птицу на "Створювати архів з перевіркою бази" - далее "Створити архів". Если с базой какие то проблемы, архив не создаётся, в другом случае - произойдёт создание архива с расширением .bkz. Так можно однозначно понять, проблема в базе или нет.

Відповісти

Повернутись до “Помилки у роботі програми”