Помилка при затвердженні видаткової накладної

Обговорення питань, пов'язаних з функціонуванням програми
Відповісти
ZuluSpirit
Повідомлень: 263
З нами з: 17 червня 2014, 12:08

Помилка при затвердженні видаткової накладної

Повідомлення ZuluSpirit » 15 січня 2016, 16:09

Ситуація наступна.
У нас є хороший контрагент, якому ми майже щодня з допомогою ПК M.E.Doc надсилаємо видаткові накладні (власний шаблон, по 1 шт. на кожну з 2х філій).
Приблизно після 085-086 оновлення у контрагента сталася халепа, перестали затверджуватися видаткові накладні по одній з філій.
Помилка | Показать
Код ЄДРПОУ Назва
M.E.DOC IS 10.01.094
Локальна версія
Накладна на комісію ОС: Microsoft Windows NT 6.1.7601 Service Pack 1

FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbException: arithmetic exception, numeric overflow, or string truncation ---> arithmetic exception, numeric overflow, or string truncation
--- End of inner exception stack trace ---
at FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbDataAdapter.Update(DataRow[] dataRows, DataTableMapping tableMapping)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.UpdateFromDataTable(DataTable dataTable, DataTableMapping tableMapping)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.Update(DataTable dataTable)
at ZvitServerDataFB.ZvDataMgr.Update(DbConnection con, DataTable table, String SQL)
at ZvData.DB.Update(DbConnection con, DataTable table, String SQL)
at ZvitPublishedObjects.RTFDoc.RTFsManager.SaveRDImages(Int64 idOrg, RDIMAGEDataTable imageDT)
at ZvitGUI.RTFDoc.RTFDocSignImage.RefreshSignImageTable(List`1 doneSignInfoList)
at ZvitGUI.RTFDoc.RTFDocMailFilter.SendRTFRpl(Dictionary`2 partnDict, DocSendStt sendStt, String sysMessage, Boolean buildRplProto, String& rplProtoMsg, Boolean hideMsgBoxes, Boolean canUsePrevReason)
at ZvitGUI.RTFDoc.RTFDocMailFilter.SendRTFRpl(Dictionary`2 partnDict, DocSendStt sendStt, String sysMessage)
at ZvitGUI.RTFDoc.RTFView.UCDoc.Send(RTFDocNav nav, DocSendStt docSendStt, Boolean unprocessable)
at ZvitGUI.RTFDoc.RTFView.UCDoc.acceptToolStripMenuItem_Click(Object sender, EventArgs e)
at ZvitGUI.RTFDoc.RTFView.UCDoc._PropsTabViewer_Action(Object sender, DocPropsActionEventArgs e)
at ZvitGUI.Doc.DocProps.UCPropsTab.lblAction_LinkClicked(Object sender, LinkClickedEventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.UltraFormattedTextEditorBase.OnLinkClicked(LinkClickedEventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.UltraFormattedTextEditorBase.FireControlSpecificEvent(EventIds eventId, EventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.UltraFormattedTextEditorBase.FireEvent(EventIds eventId, EventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.UltraFormattedTextEditorBase.Editor_LinkClicked(Object sender, LinkClickedEventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.FormattedLinkEditor.OnLinkClicked(LinkClickedEventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.LinkEditorInfo.Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.IFormattedLinkLabelOwner.OnLinkClicked(NodeAnchor node)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.NodeAnchor.OnClick(FormattedTextUIStateInfo info, UIElement elem, Point mousePos, MouseButtons mouseButton)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.NodeBase.OnClick(FormattedTextUIStateInfo info, UIElement elem, Point mousePos, MouseButtons mouseButton)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.FormattedTextUIStateInfo.OnElementClicked(UIElement elem, Point mousePos)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.FormattedTextUIElement.OnClick()
at Infragistics.Win.UIElement.OnClick()
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessClick(Object sender, EventArgs e)
at Infragistics.Win.Utilities.ProcessEvent(Control control, ProcessEvent eventToProcess, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraControlBase.OnClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
при тому, що податкові накладні підписуються без казусів.
Іншими словами ВН Д/А відповідальною особою філії А підписується, а ВН Д/Б для філії Б - ні. ВН Д/А і Д/Б відрізняються лише наповненням і формуються обліковою системою.

Пройдені кроки:
- оновлення сертифікатів (видалили поточні, видали недійсні, завантажили поточні);
- відновлення з РК;
- повна повторна інсталяція ПК M.E.Doc;
- звернення до дилера.

З допомогою дилера віднайшли "костиль" і поки обмін триває, проте осад на дні накопичується...

Порядок дій контрагента:
1. Отримує ВН.
2. Погоджує ВН (помилка виникає незалежно з переліку погоджувати чи з накладної).
Якщо погоджувати з середини, то на екрані, після помилки, з'являється зображення підпису і печатки,
Зображення
проте статус документу встановлюється "На підпис відп. особі" і
Зображення
Зображення
і нам не відправляється. Якщо після цього ВН закрити, то з'являється пункт - "Відправити документ" і відправлений документ потрапляє у наші "Вхідні".

Костиль:
1. Погоджуємо ВН і отримуємо помилку.
2. Повторно погоджуємо ВН і отримуємо профіт (з відкритого документу - головне - не закривати).
Зображення

Нюанс:
При створенні архіву програми з перевіркою БД отримували повідомлення
Зображення
Проте перевірка FirstAID і IBExpert помилки не показали, РК створилася і з РК відновилося, а помилка ніби як залишилася.
Попрошу перевірити.

Питання:
Як бути?

Відповісти

Повернутись до “Помилки у роботі програми”