Неймовірно довге відновлення резервної копії

Обговорення питань, пов'язаних з функціонуванням програми
priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Неймовірно довге відновлення резервної копії

Повідомлення priup » 16 липня 2019, 10:36

hatmaster писав:
15 липня 2019, 17:54
.......
У вас в експерименті задіяний мережевий Медок, тобто експеримент нічого нового не показав.

В мене складається враження, що створення/відновлення резкопії в мережевому Медку запускається з найнижчим приорітетом і при цьому задіяне лише одне ядро процесора. Тобто ця процедура розрахована на фоновий режим
Я уже неоднократно советовал для сетевого восстанавливать в локалке и переподкидывать ZVIT.FDB !!
Скорость в разы увеличивается...........

poltava_energy
Повідомлень: 717
З нами з: 13 червня 2012, 09:38

Re: Неймовірно довге відновлення резервної копії

Повідомлення poltava_energy » 16 липня 2019, 10:41

priup писав:
16 липня 2019, 10:36
Я уже неоднократно советовал для сетевого восстанавливать в локалке и переподкидывать ZVIT.FDB !!
Скорость в разы увеличивается...........
Ви, як завжди, навіть не прочитали заголовок теми, а вже кинулися сувать своє авторітьєтнойє мньєнійє :D

Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Re: Неймовірно довге відновлення резервної копії

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 16 липня 2019, 18:52

poltava_energy писав:
16 липня 2019, 10:33
Наскільки я встиг помітити, формат збереження через ZBF не працює у випадку незначних помилок у БД. От і у даному випадку не спрацював.
Данный формат реализован специально для максимального переноса данных с высокой производительностью.
Он предусматривает выгрузку структуры и всех данных по таблицам БД с высокой скоростью создания и восстановления файлов резервной копий.
При восстановлении резервной копии формата ZBF данные текущей БД будут перезаписаны (перезатираться) из файла резервной копии.

Резервная копия создается только из не поврежденных БД.
В случае если имеются незначительные повреждения, есть возможность выполнить создание архива программы с проверкой БД.
Если поврежденная БД версии FB 2, её возможно также сконвертировать в FB 3 с возможным исправлением ошибок средствами Firebird.

poltava_energy
Повідомлень: 717
З нами з: 13 червня 2012, 09:38

Re: Неймовірно довге відновлення резервної копії

Повідомлення poltava_energy » 17 липня 2019, 07:43

Белокопытов Геннадий писав:
16 липня 2019, 18:52
Резервная копия создается только из не поврежденных БД.
В случае если имеются незначительные повреждения, есть возможность выполнить создание архива программы с проверкой БД.
Если поврежденная БД версии FB 2, её возможно также сконвертировать в FB 3 с возможным исправлением ошибок средствами Firebird.
Про що я і кажу.
У випадку цього філіалу створення ZBF було неможливе якраз зза наявності помилок у БД. Але архів ZBK створився без помилок.
Конвертація у FB3 також не допомогла б, тому що бекап-restor із ігнором не проходив.

Це все тому, що прокляття погано спроектованої БД і досі висить над цією базою :D

Відповісти

Повернутись до “Помилки у роботі програми”