Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Обговорення питань, пов'язаних з функціонуванням програми
Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 07 липня 2015, 14:01

Підкажіть в чому може бути проблема.
Зранку витяг і сума в розрахунку ліміту в Медку в строчці 3 - загальна сума податку за отриманими накладними, співпадали.
Зараз перевіряю - рве на суму вхідного ПДВ по податковій накладній, що зареєстрована в реєстрі 03.07.15 ???
Як таке може бути і як виправити ???
Дякую.

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Колпаков Б.И. » 07 липня 2015, 14:39

Вы имеете ввиду лимит по Медку или по запиту?

Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 07 липня 2015, 14:41

Дозвонилась на техпідтримку. Відповідь : орієнтуйтесь по даним ДФС. От цікаво - задумка хороша, але коли вона буде працювати корекктно ? Шановні розробники, виправте будь ласка помилки. Дякую.

Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 07 липня 2015, 14:43

Колпаков Б.И. писав:Вы имеете ввиду лимит по Медку или по запиту?
Перепрошую, якщо не зрозуміло поставила питання. Ліміт по Медку більший на 1 накладну. Але зранку всі цифри сходились, в тім то і річ. А зараз в Медку більша - і підправить ніяк, бо вона там неактивна....

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Колпаков Б.И. » 07 липня 2015, 14:46

Лимит по Медку динамичен, т.е. Вы регистрируете/получаете НН/Дод.2 и Медок лимит пересчитывает!
Запрос в ДФС по лимиту СЭА НЛС это, пока что, лимит за определенную дату и время. И что бы его обновить нужно отправить еще один запрос.
ДФС сейчас разрешает делать не больше одного запроса в день.

Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 07 липня 2015, 14:53

Колпаков Б.И. писав:Лимит по Медку динамичен, т.е. Вы регистрируете/получаете НН/Дод.2 и Медок лимит пересчитывает!
Запрос в ДФС по лимиту СЭА НЛС это, пока что, лимит за определенную дату и время. И что бы его обновить нужно отправить еще один запрос.
ДФС сейчас разрешает делать не больше одного запроса в день.
Так-то так. Але Медок зранку мені показував іншу цифру. Я робила витяг на всі зареєстровані в Медку вхідні податкові - і після цього в реєстраційному ліміті сума збільшилась - причому я точно бачу, що ця сума по конкретній накладній (але я її отримала в медку ще 03.07). Тому роблю висновок - в МЕДКУ вона чомусь задвоэна, але в вхідних первинних документах вона 1!
А щодо запитів в ДФС. Я їх роблю і по 3 і по 4 рази - дані отримую актуальні. Превірено.
Судячи з усього проблема все таки в розрахунку реєстраційного ліміту в Медку, тому що і дані в мене в заголовку показує, що на 06.07.15 12:11:48. При цьому мої сьогоднішні зареєстровані ПН там вже є.
Але все одно дякую, що відгукнулись.

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Колпаков Б.И. » 07 липня 2015, 15:09

Вам необходимо сделать сверку за ЕРПН в разделе первинны длокументы, возможно что какое то накладная отсутствует.
Пока таких ошибок не встречал. Так же не забывайте сообщать Медку сумму пополнения счета и сумму овердрафа.

Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 07 липня 2015, 15:11

Колпаков Б.И. писав:Вам необходимо сделать сверку за ЕРПН в разделе первинны длокументы, возможно что какое то накладная отсутствует.
Пока таких ошибок не встречал. Так же не забывайте сообщать Медку сумму пополнения счета и сумму овердрафа.
Звіряю і вздовж і поперек 8-) Суми вказані... А цифр не той :cry:

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Колпаков Б.И. » 07 липня 2015, 15:17

Возможно упущены некоторые переменные формулы
http://www.me-doc.com.ua/upload_images/ ... _ndc_2.jpg

Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 07 липня 2015, 15:24

Колпаков Б.И. писав:Возможно упущены некоторые переменные формулы
http://www.me-doc.com.ua/upload_images/ ... _ndc_2.jpg
Боюсь, що ні. Змінні всі вірні. Зараз формую ще раз запити за всі переіоди в автоматичному режимі - побачу що буде. Але повторюсь - і вчора і сьогодні зранку все йшло.

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Колпаков Б.И. » 07 липня 2015, 15:27

057 вышло 03.07, и если вчера лимиты совпали, значит одно из переменных поменялась, и формула не причем.

Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 07 липня 2015, 15:35

Колпаков Б.И. писав:057 вышло 03.07, и если вчера лимиты совпали, значит одно из переменных поменялась, и формула не причем.
Я 03.07 і обновила версію програми. Да, все співпадало. Проблема саме у сумі податку за ОТРИМАНИМИ податковими накладними. У ДФС - одна, а в Медку - сформована інша. Саме ця цифра відрізняється і саме на неї не йде ліміт.
Не буду більше морочити голову, бо сама вже втомилася шукати. Дякую за допомогу.

Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 08 липня 2015, 21:14

Проблема залишилася. Тільки вчора, після звірки ще раз з ЄРПН через меню "первинні докумети". сума збільшилася ще - тепер вона становить більше 7 тисяч...
Все в тому ж рядку - сума ПДВ за отриманими накладними та зареєстрованими в ЄРПН. Але нових ПН ми не отримували - витяги роблю постійно по 5 раз. Саме на цю різницю продовжує "рвать" реєстраційний ліміт за даними ДФС і Медка.
Мучила техпідтримку знову - проблема залишилась.
До того ж в інформаційній довідці світяться 3 документи на вкладці актуальних, а справа пусту (всі запити і витяги перед цим видалила)
Папку zvit9 видалила - не допомогло, довелось відновити, бо неможливо було закрити програму.
Цікаво, є ще в когось такі проблеми з реєстраційним лімітом ?

madvovik
Повідомлень: 12
З нами з: 30 квітня 2015, 11:18

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення madvovik » 09 липня 2015, 12:24

Есть такая же проблема http://www.me-doc.com.ua/forum/viewtopi ... =7&t=11698

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Колпаков Б.И. » 09 липня 2015, 15:24

Tasa писав:Проблема залишилася. Тільки вчора, після звірки ще раз з ЄРПН через меню "первинні докумети". сума збільшилася ще - тепер вона становить більше 7 тисяч...
Все в тому ж рядку - сума ПДВ за отриманими накладними та зареєстрованими в ЄРПН. Але нових ПН ми не отримували - витяги роблю постійно по 5 раз. Саме на цю різницю продовжує "рвать" реєстраційний ліміт за даними ДФС і Медка.
Мучила техпідтримку знову - проблема залишилась.
До того ж в інформаційній довідці світяться 3 документи на вкладці актуальних, а справа пусту (всі запити і витяги перед цим видалила)
Папку zvit9 видалила - не допомогло, довелось відновити, бо неможливо було закрити програму.
Цікаво, є ще в когось такі проблеми з реєстраційним лімітом ?
У Вас импорт есть?

Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 09 липня 2015, 16:04

Колпаков Б.И. писав:
Tasa писав:Проблема залишилася. Тільки вчора, після звірки ще раз з ЄРПН через меню "первинні докумети". сума збільшилася ще - тепер вона становить більше 7 тисяч...
Все в тому ж рядку - сума ПДВ за отриманими накладними та зареєстрованими в ЄРПН. Але нових ПН ми не отримували - витяги роблю постійно по 5 раз. Саме на цю різницю продовжує "рвать" реєстраційний ліміт за даними ДФС і Медка.
Мучила техпідтримку знову - проблема залишилась.
До того ж в інформаційній довідці світяться 3 документи на вкладці актуальних, а справа пусту (всі запити і витяги перед цим видалила)
Папку zvit9 видалила - не допомогло, довелось відновити, бо неможливо було закрити програму.
Цікаво, є ще в когось такі проблеми з реєстраційним лімітом ?
У Вас импорт есть?
Ні, імпорту немає.

Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 09 липня 2015, 16:10

І ще я написала в сусідній темі - в мене є по одному постачальнику в різних місяцях 5 штук пн, які в реєстрі первинних д-ів світяться без реєстраційного номера (при звірці з ЄРПН видає розбіжності саме по ним), всі вони від одного того самого постачальника, але в квитанції 1 - реєстраційний номер Є !!! Так що добитись співпадіння по звірці з ЄРПН неможливо - я вчора ще раз відправляла всі запити за 02-06 місяці. Ситуація не змінилася - сума по отриманих накладних світиться бальша.

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Колпаков Б.И. » 09 липня 2015, 16:40

Только что помогал еще одному клиенту сделать сверку, Мы так и не нашли 181,90 грн. Точно знаю, что это входящая/ие НН, т.к. именно суммы полученных Вытяга не совпадает полученными в Медке!
С 01.02 по 09.07 все вытяги пришли и все итоги по месяцам совпали, но лимит не сравнялся на 181,90 грн.
Что это может быть, не знаю.
Если разработчик поможет, буду очень признателен.

зы: Пока это только одна такая ситуация за уже многочисленные проведенные сверки.

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Колпаков Б.И. » 09 липня 2015, 16:45

Tasa, а давайте попробуем следующее:
Удалите одну такую НН в корзину и сделайте сверку за этот период еще раз, по идее должно подтянуть эту НН из ЕРПН.

Tasa
Повідомлень: 50
З нами з: 27 вересня 2012, 15:37

Re: Помилка в роботі реєстраційного ліміту.

Повідомлення Tasa » 09 липня 2015, 16:58

Колпаков Б.И. писав:Tasa, а давайте попробуем следующее:
Удалите одну такую НН в корзину и сделайте сверку за этот период еще раз, по идее должно подтянуть эту НН из ЕРПН.

Я спробую завтра (вже збираюсь йти), але річ в тім що я їх всі отримувала через витяги (у контрагента немає модуля "документообіг") і сума на яку не йде на жаль в цих накладних інша... Печалька :cry:
Спрбую і відпишусь завтра що це мені дасть. Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Помилки у роботі програми”