Табель учета рабочего времени

Модуль, призначений для обліку заробітної плати
Тамара Ивановна
Бухгалтер-эксперт (зарплата)
Повідомлень: 1558
З нами з: 26 червня 2012, 18:24

Re: Табель учета рабочего времени

Повідомлення Тамара Ивановна » 27 лютого 2014, 17:09

Непрочитанное сообщение mariya.228
я думаю, що Ви виправляєте суму лікарняних, а потрібно поставити дату початку ,дату кінця ,якщо потрібно змінити середню то змінюєте і тоді натиснути зберегти ,більше нічого не правим ,сума розраховується вірно.

mariya.228
Повідомлень: 468
З нами з: 22 січня 2013, 16:32

Re: Табель учета рабочего времени

Повідомлення mariya.228 » 28 лютого 2014, 12:56

Тамара Ивановна писав:я думаю, що Ви виправляєте суму лікарняних, а потрібно поставити дату початку ,дату кінця ,якщо потрібно змінити середню то змінюєте і тоді натиснути зберегти ,більше нічого не правим ,сума розраховується вірно.
проблема в том, что на другом медке у меня все верно считает, а на этом сбивается, выставляю не сумму, а именно даты :(

Тамара Ивановна
Бухгалтер-эксперт (зарплата)
Повідомлень: 1558
З нами з: 26 червня 2012, 18:24

Re: Табель учета рабочего времени

Повідомлення Тамара Ивановна » 28 лютого 2014, 13:03

Сообщение mariya.228 відсотки вручну міняєте чи ні ? тоді пришліть базу

mariya.228
Повідомлень: 468
З нами з: 22 січня 2013, 16:32

Re: Табель учета рабочего времени

Повідомлення mariya.228 » 28 лютого 2014, 13:04

возникла еще одна ошибка. график охранника, 0-0-23, но работает он по выходным 23, а по будням по 15, решили оставить такой график и в ручную исправлять часы. почему-то оно считает надурочний час, хотя галочка в настройках не стоит.
изменяю в ручную, выдает ошибку:
| Показать
03972525Дніпропетровське Учбово-виробниче підприємство УТОГ
M.E.DOC 10.00.212
Мережева версія
РЛ Тн 196 Савченко Анатолій Григорович ОС: Microsoft Windows NT 6.1.7601 Service Pack 1

System.Runtime.Serialization.SerializationException: Тип "PayData.Graphic+PLANTIMERow" в сборке "PayData, Version=1.0.0.20347, Culture=neutral, PublicKeyToken=null" не помечен как сериализуемый.

Server stack trace:
в System.Runtime.Serialization.FormatterServices.InternalGetSerializableMembers(RuntimeType type)
в System.Runtime.Serialization.FormatterServices.GetSerializableMembers(Type type, StreamingContext context)
в System.Runtime.Serialization.Formatters.Binary.WriteObjectInfo.InitMemberInfo()
в System.Runtime.Serialization.Formatters.Binary.WriteObjectInfo.InitSerialize
(Object obj, ISurrogateSelector surrogateSelector, StreamingContext context, SerObjectInfoInit serObjectInfoInit, IFormatterConverter converter, ObjectWriter objectWriter)
в System.Runtime.Serialization.Formatters.Binary.WriteObjectInfo.Serialize(Object obj, ISurrogateSelector surrogateSelector, StreamingContext context, SerObjectInfoInit serObjectInfoInit, IFormatterConverter converter, ObjectWriter objectWriter)
в System.Runtime.Serialization.Formatters.Binary.ObjectWriter.Serialize(Object graph, Header[] inHeaders, __BinaryWriter serWriter, Boolean fCheck)
в System.Runtime.Serialization.Formatters.Binary.BinaryFormatter.Serialize(Stream serializationStream, Object graph, Header[] headers, Boolean fCheck)
в System.Runtime.Remoting.Channels.CoreChannel.SerializeBinaryMessage(IMessage msg, Stream outputStream, Boolean includeVersions)
в System.Runtime.Remoting.Channels.BinaryServerFormatterSink.SerializeResponse(IServerResponseChannelSinkStack sinkStack, IMessage msg, ITransportHeaders& headers, Stream& stream)
в System.Runtime.Remoting.Channels.BinaryServerFormatterSink.ProcessMessage(IServerChannelSinkStack sinkStack, IMessage requestMsg, ITransportHeaders requestHeaders, Stream requestStream, IMessage& responseMsg, ITransportHeaders& responseHeaders, Stream& responseStream)

Exception rethrown at [0]:
at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.HandleReturnMessage(IMessage reqMsg, IMessage retMsg)
at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.PrivateInvoke(MessageData& msgData, Int32 type)
at PayInterface.IPayEnvr.GetPlanTime(Int64 firm, Int32 codegraphic, DateTime dt_rp, String user_id)
at PayGUI.PayEnv.Units.BoardToRow(LICSCHETRow person, BoardItem item)
at PayGUI.PayBoard.PayBoards.RefreshBoard(LICSCHETRow person, BoardItem item, DateTime period)
at PayGUI.PayEnv.Units.RefreshBoard(IMainWindow _MainWindow, LICSCHETRow person, BoardItem item, DateTime period)
at PayGUI.PayCalcPaper.CalcPaper.EditRow(UltraGridRow row)
at PayGUI.PayCalcPaper.CalcPaper.uGrid_DoubleClickRow(Object sender, DoubleClickRowEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinGrid.UltraGrid.OnDoubleClickRow(DoubleClickRowEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinGrid.UltraGrid.FireEvent(GridEventIds id, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinGrid.GridCellEmbeddableEditorOwnerInfoBase.OnEditorDoubleClick(EmbeddableUIElementBase embeddableElem, EmbeddableClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.EmbeddableUIElementBase.RaiseDoubleClickEvent(UIElement sender, Boolean isButton)
at Infragistics.Win.EmbeddableUIElementBase.OnDoubleClick(Boolean adjustableArea)
at Infragistics.Win.UIElement.OnDoubleClick(Boolean adjustableArea)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessDoubleClick(Object sender, EventArgs e)
at Infragistics.Win.Utilities.ProcessEvent(Control control, ProcessEvent eventToProcess, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraControlBase.OnDoubleClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
Вкладення
ошибка 1.jpg
ошибка 1.jpg (152.08 Кіб) Переглянуто 1750 разів
ошибка 2.jpg
ошибка 2.jpg (89.72 Кіб) Переглянуто 1750 разів

mariya.228
Повідомлень: 468
З нами з: 22 січня 2013, 16:32

Re: Табель учета рабочего времени

Повідомлення mariya.228 » 28 лютого 2014, 13:05

Тамара Ивановна писав:відсотки вручну міняєте чи ні ? тоді пришліть базу
сумму только вручную ставлю

Тамара Ивановна
Бухгалтер-эксперт (зарплата)
Повідомлень: 1558
З нами з: 26 червня 2012, 18:24

Re: Табель учета рабочего времени

Повідомлення Тамара Ивановна » 28 лютого 2014, 13:13

Непрочитанное сообщение mariya.2 напішіть свій телефон,суму вручну не міняти тільки середню,

Тамара Ивановна
Бухгалтер-эксперт (зарплата)
Повідомлень: 1558
З нами з: 26 червня 2012, 18:24

Re: Табель учета рабочего времени

Повідомлення Тамара Ивановна » 28 лютого 2014, 13:46

Сообщение mariya.228
щоб виправити Ваші помилки потрібна база

Відповісти

Повернутись до “Модуль «Зарплата»”