ошибка при открытии раздела Инф.довідка

Обговорення питань по роботі програми «M.E.Doc» у термінальному режимі
Відповісти
mariya.228
Повідомлень: 468
З нами з: 22 січня 2013, 16:32

ошибка при открытии раздела Инф.довідка

Повідомлення mariya.228 » 07 квітня 2015, 15:48

все бухгалтера заходят через терминал в медок (ezvitnet.exe).
если зайти под админом все работает,если зайти с правами пользователя в инф.довидку выходит ошибка:
| Показать
M.E.DOC IS 10.01.039
Мережева версія
Головне меню ОС: Microsoft Windows NT 6.2.9200.0
System.Reflection.TargetInvocationException: Exception has been thrown by the target of an invocation. ---> System.Runtime.Remoting.RemotingException: 5 arguments were passed to 'ZvitInterface.IGovQry::GetQrysByPer'. 1 arguments were expected by this method.
Server stack trace:
at System.Runtime.Remoting.Messaging.Message.CoerceArgs(MethodBase mb, Object[] args, ParameterInfo[] pi)
at System.Runtime.Remoting.Messaging.Message.CoerceArgs(IMethodMessage m, ParameterInfo[] pi)
at System.Runtime.Remoting.Messaging.StackBuilderSink.SyncProcessMessage(IMessage msg, Int32 methodPtr, Boolean fExecuteInContext)
Exception rethrown at [0]:
at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.HandleReturnMessage(IMessage reqMsg, IMessage retMsg)
at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.PrivateInvoke(MessageData& msgData, Int32 type)
at ZvitInterface.IGovQry.GetQrysByPer(Int32 idOrg, ZFormPart partId, DateTime perDate, Int32 idUsr, RstFilter CurFltr)
at ZvitGUI.Doc.UCGovQry.UpdateGrid()
at ZvitGUI.Doc.UCGovQry.tsComboPeriod_SelectedIndexChanged(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.ToolStripItem.RaiseEvent(Object key, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.ToolStripComboBox.OnSelectedIndexChanged(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.ToolStripComboBox.HandleSelectedIndexChanged(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.ComboBox.OnSelectedIndexChanged(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.ComboBox.set_SelectedIndex(Int32 value)
at System.Windows.Forms.ComboBox.set_Text(String value)
at System.Windows.Forms.ToolStripControlHost.set_Text(String value)
at ZvitGUI.PerCombo.InitMonYearCombos(DateTime PerDate, EPeriodType PerType, ToolStripComboBox cmbPer, ToolStripComboBox cmbYear, Boolean bAll, Int32 beginYear)
at ZvitGUI.Doc.UCGovQry..ctor(IMainWindow w)
at ZvitGUI.Doc.UCGovQry.Run(IMainWindow w)
--- End of inner exception stack trace ---
at System.RuntimeMethodHandle._InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, SignatureStruct& sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
at System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, Signature sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
at System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture, Boolean skipVisibilityChecks)
at System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture)
at ezvit.UCMainMenuOld.RunCommand(XmlNode node)
at ezvit.UCMainMenuOld.TvPartMouseDoubleClick(Object sender, MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.OnMouseDoubleClick(MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
и еще, если заходить пользователю со station.exe, ошибка не выходит.
антивирус не мешает, фаервол тоже, на ветку реестра права есть.
что может быть причиной ошибки в таком случае?
P.S. работать через станцию не получится-медленно все делает, нужно настроить работу через ezvitnet.exe

Kreont
Повідомлень: 128
З нами з: 21 вересня 2011, 18:01
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ошибка при открытии раздела Инф.довідка

Повідомлення Kreont » 10 квітня 2015, 10:38

Аналогічна помилка, після 039 поновлення зявилася.

Виправлення потрібне термінове, користувачі не мають можливості відкрити інформаційну довідку.
O tempora! O mores!
Конституція. Стаття 34. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Elin
Повідомлень: 31
З нами з: 01 грудня 2014, 18:45

Re: ошибка при открытии раздела Инф.довідка

Повідомлення Elin » 17 квітня 2015, 14:11

Та же ошибка! Клиенту срочно необходимо сделать запрос!!!!!!

Kreont писав:Аналогічна помилка, після 039 поновлення зявилася.

Виправлення потрібне термінове, користувачі не мають можливості відкрити інформаційну довідку.

Відповісти

Повернутись до “Термінальний режим”