ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Інформація щодо випуску оновлень
Dejavu
Повідомлень: 133
З нами з: 16 лютого 2012, 18:48

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення Dejavu » 05 травня 2016, 17:59

Та же история с зависаниями. Особенно на проверке документов от контрагентов... Заменил ДЛЛ-ку... Завтра с утра бухгалтерия проверит и оценит.... жесть... Давно домой должен был уйти, сижу тут с этим медком... все... нафик! ДЛЛ-ку кинул, завтра приду на работу с закрытыми глазами ))))))))) :D

PS: также заметил, как окошко выбора предприятия зависает странно и на фоне по размеру какое-то фиолетовое окошко AlphaForm появляется.... КОроче, ребята.... кончайте с такими обновлениями... ВСЕ, домой.....
Stand up for your freedom to install free software!

Kdd
Повідомлень: 78
З нами з: 16 січня 2015, 10:43

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення Kdd » 05 травня 2016, 18:04

Dejavu писав:Та же история с зависаниями. Особенно на проверке документов от контрагентов... Заменил ДЛЛ-ку... Завтра с утра бухгалтерия проверит и оценит.... жесть... Давно домой должен был уйти, сижу тут с этим медком... все... нафик! ДЛЛ-ку кинул, завтра приду на работу с закрытыми глазами ))))))))) :D

PS: также заметил, как окошко выбора предприятия зависает странно и на фоне по размеру какое-то фиолетовое окошко AlphaForm появляется.... КОроче, ребята.... кончайте с такими обновлениями... ВСЕ, домой.....

Аналогичная на 100% ситуация. Всем отписался все проверяют я еду домой =)

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення rsv » 05 травня 2016, 21:51

Мене от що цікавить: а як бути тим, хто взагалі не може це оновлення встановити через помилку? Це що- всім перевалку робити? Тут же явний косяк оновлення і розповідати казочки про те, що там проблема з базою якось не комільфо
А рано чи пізно ставити його треба буде
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Metelya
Повідомлень: 144
З нами з: 02 лютого 2012, 12:04

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення Metelya » 06 травня 2016, 08:18

Обновил программу с 120 версии на 122. Все нормально.
Жду отзывы от бухгалтерии.

Kdd
Повідомлень: 78
З нами з: 16 січня 2015, 10:43

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення Kdd » 06 травня 2016, 09:10

Metelya писав:Обновил программу с 120 версии на 122. Все нормально.
Жду отзывы от бухгалтерии.


сообщите по результатам в теме обновления 122 очень интересно =)

Kdd
Повідомлень: 78
З нами з: 16 січня 2015, 10:43

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення Kdd » 06 травня 2016, 09:15

slesar82 писав:
winn3r.BB писав:вже 3 клієнта звернулось з помилкою:

Код: Виділити все

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Блок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів (ЄДРПОУ: 'ХХХХХХХ', серійний №: '00000000000000000000000000000хххххх', виданий 'Товариство з обмеженою відповідальністю "ХХХХХХХХХХ"')
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.8.3

Підписи документа:
- перший - не визначений
- другий - не визначений
і свариться власне на печатку
сертифікати з минулого року, вчора ще все приймалось :shock:

+1
ДЛЛ + перезапуск Пк + Перезапуск Сервера ( думаю Уникрипт глючило)

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення Ирина Шадрина » 06 травня 2016, 09:21

ДЛЛ + перезапуск Пк + Перезапуск Сервера ( думаю Уникрипт глючило)
Думаю, что... не-а. Это же квитанция. ИМХО - все ключи от ИДД ДПС, на них шлюз так странно реагирует. Но - регистрирует.
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення Колпаков Б.И. » 06 травня 2016, 09:27

Блок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів (ЄДРПОУ: 'ХХХХХХХ', серійний №: '00000000000000000000000000000хххххх', виданий 'Товариство з обмеженою відповідальністю "ХХХХХХХХХХ"')
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.8.3
Это отсутствие договора с ДФС.

D9VOL
Повідомлень: 162
З нами з: 07 квітня 2014, 14:37

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення D9VOL » 06 травня 2016, 10:54

Колпаков Б.И. писав:
Блок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів (ЄДРПОУ: 'ХХХХХХХ', серійний №: '00000000000000000000000000000хххххх', виданий 'Товариство з обмеженою відповідальністю "ХХХХХХХХХХ"')
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.8.3
Это отсутствие договора с ДФС.
проблема що до вчора все було добре і ніяких змін не було!!!!

Kdd
Повідомлень: 78
З нами з: 16 січня 2015, 10:43

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення Kdd » 06 травня 2016, 11:07

Ирина Шадрина писав:
ДЛЛ + перезапуск Пк + Перезапуск Сервера ( думаю Уникрипт глючило)
Думаю, что... не-а. Это же квитанция. ИМХО - все ключи от ИДД ДПС, на них шлюз так странно реагирует. Но - регистрирует.

Я говорил о своей ситуации. А не советовал =)

У меня вчера была аналогичная фигня. И вот в чем комичность ситуации - Некоторые регистрировались нормально некторые нет. =)

ZuluSpirit
Повідомлень: 263
З нами з: 17 червня 2014, 12:08

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення ZuluSpirit » 06 травня 2016, 14:17

ol74 писав:Windovs 10, medoc локальный и сетевой ошибка при обновлении
Зображення
Toha писав:Вин7, контрольное обновление с 120 до 121, и оппа... :o Совпадение?! Не думаююю :evil:
Зображення
rsv писав:Здається, я вчора накаркав...
Є ще один клієнт. На windows 7 тепер
Зображення
Сьогодні також зловили аналогічну помилку на локальній версії з ліцензією на зарплату.
На свій страх і ризик поліз копатися в 12.sql і в БД, подивитися що ж там за біда.
Отже:
Файл 12.sql:

Код: Виділити все

insert into ZRPHBEVPERC(NAME,RPERCENT) values ('22%2016',22);
У базі знайшов підозрілі 2 записи:

Код: Виділити все

INSERT INTO ZRPHBEVPERC (NUM, NAME, RPERCENT) VALUES (77, 'інвал2015', 3.36);
INSERT INTO ZRPHBEVPERC (NUM, NAME, RPERCENT) VALUES (78, '1', NULL);
і це при тому, що значення генератора для поля NUM було встановлене на значенні 76. Схоже на те, що ці значення встановлювалися навмисне і не з допомогою ПК M.E.Doc IS. Свої бухгалтери поза підозрою:)

Знову ж таки, на свій страх і ризик ці записи видалив, після чого оновлення встановилося без проблем.
Це повідомлення не є рекомендацією для дій, лише історія проведеного експерименту.

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення rsv » 06 травня 2016, 20:41

Всі мої клієнти, хто це зловив не мають ліцензій на зарплату.
Тому, питання залишається відкритим:
розробники МЕДка, ви довго збираєтеся в мовчанку гратися? Цей косяк треба терміново виправляти - люди не можуть оновитися!!!
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

ZuluSpirit
Повідомлень: 263
З нами з: 17 червня 2014, 12:08

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення ZuluSpirit » 06 травня 2016, 22:41

rsv писав:Всі мої клієнти, хто це зловив не мають ліцензій на зарплату.
Якщо маєте бажання і можливість, не могли б Ви перевірити таблицю ZRPHBEVPERC на наявність сторонніх записів?!

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення rsv » 09 травня 2016, 21:05

ZuluSpirit писав:
rsv писав:Всі мої клієнти, хто це зловив не мають ліцензій на зарплату.
Якщо маєте бажання і можливість, не могли б Ви перевірити таблицю ZRPHBEVPERC на наявність сторонніх записів?!
А якщо такої можливості наразі немає?
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

ZuluSpirit
Повідомлень: 263
З нами з: 17 червня 2014, 12:08

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення ZuluSpirit » 10 травня 2016, 10:48

rsv писав:Всі мої клієнти, хто це зловив не мають ліцензій на зарплату.
Незалежно від того є у вас ліцензія чи її немає, а таблиці у БД створюються і підтримуються в актуальному стані.
На скільки я зрозумів, то літери "HBE" у назві таблиці означають, що це якийсь довідник, тому і її вміст підтримують в актуальному стані, на випадок, якщо ви забажаєте отримати ліцензію на зарплату.
rsv писав:А якщо такої можливості наразі немає?
На жаль, я не знаю чим вам допомогти.
Оскільки не всі зіштовхнулися з даною проблемою, то припускаю, що або якесь оновлення призвело до додавання зайвих записів у таблицю ZRPHBEVPERC і його замінили, або бухгалтер умудрилися додати записи, але так, щоб не спрацював генератор.
В будь-якому випадку, хотілося б побачити чи є у ваших клієнтів записи і чи вони такі ж як були у нас. Якщо зайві записи однакові, значить винне оновлення або надзвичайний збіг обставин.

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення rsv » 10 травня 2016, 14:57

ZuluSpirit писав:Якщо зайві записи однакові, значить винне оновлення або надзвичайний збіг обставин.
Чомусь мені здається, що кількість однакових помилок говорить сама за себе - косячне оновлення
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення Колпаков Б.И. » 10 травня 2016, 19:02

Думаю география этой ошибки меньше будет чем Вы думаете.
У моих клиентов не было данной ошибки, а Зарплаты среди них очень много.

Скорее всего кто то, из тех кто получил эту ошибку, правил этот справочник либо напрямую через базу, либо через Медок, чего делать нельзя было.

ZuluSpirit
Повідомлень: 263
З нами з: 17 червня 2014, 12:08

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення ZuluSpirit » 11 травня 2016, 09:41

Колпаков Б.И. писав:Думаю география этой ошибки меньше будет чем Вы думаете.
Саме тому хотілося б побачити як виглядає цей довідник у інших "щасливчиків", які зловили цю помилку.
Колпаков Б.И. писав:Скорее всего кто то, из тех кто получил эту ошибку, правил этот справочник
Колпаков Б.И. писав:либо напрямую через базу,
Виключено, принаймні у нас. Правили вже після оновлення, тому що "а шо дєлать?!".
Колпаков Б.И. писав:либо через Медок, чего делать нельзя было.
Малоймовірно, але можливо. Без поліграфа не довести. В будь-якому випадку, якщо це так, то камінь в МЕДоковий город, що довідник відкритий для коригування.

На жаль не розумію що це за довідник, щоб перевірити чи дійсно можливо його відкоригувати вручну.

Inkognito
Повідомлень: 1070
З нами з: 14 січня 2012, 14:26

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення Inkognito » 11 травня 2016, 12:26

ZuluSpirit
Назва довідника, можливо кодуэться так (ZRPHBEVPERC) - ZRP (зарплата), HB (довідник) EV (единий внесок) PER (період) C (?)
Можливо "Періоди подання Єдиного внеску", або щось подібне.
Трохи тексту | Показать
Взагалі, довідники в Медок - це звичайні таблиці бази даних (FireBird), тому якщо Ви або Ваш бухгалтер ( :) ) володієте IBExpert (або його аналогами), або трохи програмуєте (див.опис СОМ методу App.GetDictionary() ), то змінити зміст буд-якої таблиці/довідника не буде проблемою. Найлегший спосіб, звичайно - копіювання змісту таблиці в IBExpert. Якщо таблиця - звичайний довідник - просто видаляйте таблицю в глючній базі, і створіть нову з актуальним змістом (Create ZRPHBEVPERC, Insert into ZRPHBEVPERC)

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: ОНОВЛЕННЯ 10.01.121

Повідомлення rsv » 12 травня 2016, 06:30

Колпаков Б.И. писав:Скорее всего кто то, из тех кто получил эту ошибку, правил этот справочник либо напрямую через базу, либо через Медок, чего делать нельзя было.
Цікаво, який довідник я міг зачепити при заповненні картки клієнта для ЕЦП?
Пишу ще раз: після виготовлення ЕЦП клієнту була записана резервна копія його бази - чиста, майже, як цнотлива дівка. Окрім основних заповнених реквізитів, необхідних для ЕЦП, налаштування пошти і відправленого договору до податкової в базі більше нічого не було. Тому клієнт просто фізично не міг там нічого накрутити з якимись довідниками. І коли Я ОСОБИСТО в той же день поставив медок, підтягнув цю саму базу і спробував далі оновити програму - отримав те, про що вище вже неодноразово писалося. Як не дивно, але жоден з користувачів ЗАРПЛАТИ серед моїх клієнтів ще з такою помилкою не стикався. Всі, хто її отримав - не мають до зарплати жодного відношення
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Відповісти

Повернутись до “Оновлення програми M.E.Doc”