Звіт ЄСВ

Вопросы, не связанные с функционалом программы
pashik
Повідомлень: 28
З нами з: 29 квітня 2013, 22:57

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення pashik » 19 липня 2016, 12:34

У нас в більшовсті клієнтів в яких ЄСВ прийнятий, приходить по дві квитанції №2. В першій "Перевірку в ДФС виконано. Державна фіскальна служба України", в другій "Пакет прийнято. Виявлені помилки: Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб. Державна фіскальна служба України". Скоріш за все це зв'язано з новим механізмом проходження звіту. http://www.me-doc.com.ua/1111188416-nov ... ncii-1-i-2

faustpatron
Повідомлень: 545
З нами з: 23 травня 2016, 14:32
Звідки: Оттуда

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення faustpatron » 19 липня 2016, 12:41

в другій "Пакет прийнято. Виявлені помилки: Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб. Державна фіскальна служба України" Вот это нормальная квитанция,остальное туфта с глюками шлюза ГФС!!

ПЫ.СЫ.: только открой тайну как ты получил аж две вторых квитанции, когда люди не могут даже одной получить
Шаман-извращенец вызвал золотой дождь

Сільмаш
Повідомлень: 15
З нами з: 21 лютого 2012, 16:42

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення Сільмаш » 19 липня 2016, 13:38

pashik писав:У нас в більшовсті клієнтів в яких ЄСВ прийнятий, приходить по дві квитанції №2. В першій "Перевірку в ДФС виконано. Державна фіскальна служба України", в другій "Пакет прийнято. Виявлені помилки: Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб. Державна фіскальна служба України". Скоріш за все це зв'язано з новим механізмом проходження звіту. http://www.me-doc.com.ua/1111188416-nov ... ncii-1-i-2
А що треба зробити, щоб отримати ще другу квитанцію 2? А то одна саме така як у вас перша в нас вже є.

pashik
Повідомлень: 28
З нами з: 29 квітня 2013, 22:57

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення pashik » 19 липня 2016, 14:14

ПЫ.СЫ.: только открой тайну как ты получил аж две вторых квитанции, когда люди не могут даже одной получить
Взагалі тим хто відправляв ще до 18 рекомендую той самий звіт не копіюючи віправити знову.

Сільмаш
Повідомлень: 15
З нами з: 21 лютого 2012, 16:42

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення Сільмаш » 19 липня 2016, 15:01

Ну нааарееештііі!!! :P :P :P Знов зателефонувала до свого місцевого ПФУ, сказала, що є мій звіт та ще й без помилок!! А другої квитанції (такої як треба) так і немає. Та головне ж, що звіт є в ПФУ! Фуф, гора з плечей! 8-)

Постійний читач
Повідомлень: 952
З нами з: 08 жовтня 2012, 21:32

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення Постійний читач » 19 липня 2016, 15:57

Сільмаш писав:Ну нааарееештііі!!! :P :P :P Знов зателефонувала до свого місцевого ПФУ, сказала, що є мій звіт та ще й без помилок!! А другої квитанції (такої як треба) так і немає. Та головне ж, що звіт є в ПФУ! Фуф, гора з плечей! 8-)
Я за Вас радий!
Але за стільки років я знаю одне: слова інспектора це просто слова :(

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення priup » 19 липня 2016, 16:55

faustpatron писав:..... только открой тайну как ты получил аж две вторых квитанции, когда люди не могут даже одной получить

http://www.me-doc.com.ua/forum/viewtopi ... 2&start=60
Вот здесь я ещё 4 июля проинформировал как я получил 2-ю квитанцию:

В понедельник 18.07.2017 мне на почту(прописанную в МЕДКЕ) пришло сообщение от фискалов с вложением. Импорт Квитанций / и в результате 2е ВТОРЫХ!!!

Бу-га- га.... :P
Вкладення
Кв2.jpg
Кв2.jpg (297.94 Кіб) Переглянуто 5785 разів

nadinca
Повідомлень: 315
З нами з: 19 жовтня 2011, 12:10

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення nadinca » 19 липня 2016, 17:04

Ничего не пойму, тем кто получил квит.№ 2 , еще нужно что-то получить? Текст квит.:
Пакет прийнято.
Виявлені помилки:
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до реєстру
застрахованих осіб. Державна фіскальна служба України.

Постійний читач
Повідомлень: 952
З нами з: 08 жовтня 2012, 21:32

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення Постійний читач » 20 липня 2016, 09:57

nadinca писав:Ничего не пойму, тем кто получил квит.№ 2 , еще нужно что-то получить? Текст квит.:
Пакет прийнято.
Виявлені помилки:
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до реєстру
застрахованих осіб. Державна фіскальна служба України.
Це є правльна квитанця №2.
Всі інші - типу повідомлення про доставку. Вони звіт бачили але ще не прийняли, або нас не повідомили нормально про прийняття.

P.S.
Було б дуже добре щоб стан звіту формувався по квитанції №2 з текстом
Пакет прийнято. Виявлені помилки:
Результат обробки:
автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало
(перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру
застрахованих осіб. Державна фіскальна служба України"

І тільки після такої присвоював стан "прийнято"

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення priup » 20 липня 2016, 10:02

Постійний читач писав:.....
Було б дуже добре щоб стан звіту формувався по квитанції №2 з текстом
Пакет прийнято. Виявлені помилки:
Результат обробки:
автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало
(перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру
застрахованих осіб. Державна фіскальна служба України"

І тільки після такої присвоював стан "прийнято"
Дык сюды:
http://sfs.gov.ua/
маляву писать нада!! Медок тут - никаким боком...................!!

Сільмаш
Повідомлень: 15
З нами з: 21 лютого 2012, 16:42

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення Сільмаш » 20 липня 2016, 15:19

Постійний читач писав:
Сільмаш писав:Ну нааарееештііі!!! :P :P :P Знов зателефонувала до свого місцевого ПФУ, сказала, що є мій звіт та ще й без помилок!! А другої квитанції (такої як треба) так і немає. Та головне ж, що звіт є в ПФУ! Фуф, гора з плечей! 8-)
Я за Вас радий!
Але за стільки років я знаю одне: слова інспектора це просто слова :(
А через декілька хвилин після дзвінка все ж таки прийшла квитанція 2. :)

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення Ирина Шадрина » 20 липня 2016, 15:45

Смотрите до чего докопалась. Если в квитанции 2 нажать "Показати документ".
Там где
Перевірку в ДФС виконано.
в квитанции интересный период. Вернее он отсутствии в тексте вообще. А вот там, где
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.
С периодом все в порядке и он есть и в тексте квитанции
Вкладення
1.JPG
1.JPG (66.82 Кіб) Переглянуто 5656 разів
2.JPG
2.JPG (76.37 Кіб) Переглянуто 5645 разів
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

Постійний читач
Повідомлень: 952
З нами з: 08 жовтня 2012, 21:32

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення Постійний читач » 20 липня 2016, 20:10

priup писав:
Постійний читач писав:.....
Було б дуже добре щоб стан звіту формувався по квитанції №2 з текстом
Пакет прийнято. Виявлені помилки:
Результат обробки:
автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало
(перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру
застрахованих осіб. Державна фіскальна служба України"

І тільки після такої присвоював стан "прийнято"
Дык сюды:
http://sfs.gov.ua/
маляву писать нада!! Медок тут - никаким боком...................!!
Я маю на увазі роботу самого медка, щоб не присвоював стан "прийнято" після квитанції №2 з текстом:
Перевірку в ДФС виконано.
Державна фіскальна служба України

а після правильної, а яким боком до функціоналу медка фіскали (http://sfs.gov.ua/ - Ваше посилання) - не зрозумів. :?
Це просто побажання.

faustpatron
Повідомлень: 545
З нами з: 23 травня 2016, 14:32
Звідки: Оттуда

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення faustpatron » 21 липня 2016, 10:02

Постійний читач писав:
priup писав:
Постійний читач писав:.....
Було б дуже добре щоб стан звіту формувався по квитанції №2 з текстом
Пакет прийнято. Виявлені помилки:
Результат обробки:
автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало
(перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру
застрахованих осіб. Державна фіскальна служба України"

І тільки після такої присвоював стан "прийнято"
Дык сюды:
http://sfs.gov.ua/
маляву писать нада!! Медок тут - никаким боком...................!!
Я маю на увазі роботу самого медка, щоб не присвоював стан "прийнято" після квитанції №2 з текстом:
Перевірку в ДФС виконано.
Державна фіскальна служба України

а після правильної, а яким боком до функціоналу медка фіскали (http://sfs.gov.ua/ - Ваше посилання) - не зрозумів. :?
Це просто побажання.

как себе это представляете, нет конечно реализовать можно, но насколько мне известно итак жалобы на то что "Медок" постоянно тормозит, но зачем, логично же приход квитанция "принято, типа значение (01)" , или "не принято, значение (02) ", зачем придумывать заново колесо , если решение очевидное заставить их (контролирующий орган) нормально работать , так нет же о всем виноват Медок, так проще, ничего в нашей системе менять не нужно , всех все устраивает, а когда придет штраф, так в ДФС скажут "Вы подавали через Медок/Соту/АртЗвит/Сонату..... , так вот к ним и обращайтесь " и что самое интересное что 99% процентов и обратится, почему люди не могут понять что тут нужно решать с ДФС/ПФУ
Шаман-извращенец вызвал золотой дождь

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення priup » 21 липня 2016, 11:05

faustpatron писав:как себе это представляете, нет конечно реализовать можно, но насколько мне известно итак жалобы на то что "Медок" постоянно тормозит, но зачем, логично же приход квитанция "принято, типа значение (01)" , или "не принято, значение (02) ", зачем придумывать заново колесо , если решение очевидное заставить их (контролирующий орган) нормально работать , так нет же о всем виноват Медок, так проще, ничего в нашей системе менять не нужно , всех все устраивает, а когда придет штраф, так в ДФС скажут "Вы подавали через Медок/Соту/АртЗвит/Сонату..... , так вот к ним и обращайтесь " и что самое интересное что 99% процентов и обратится, почему люди не могут понять что тут нужно решать с ДФС/ПФУ
+10000
Самое печальное, что вся страна забыла про договор с налоговой , который подписан ВСЕМИ!
А там есть 3-й пункт:
| Показать
3пункт.jpg
3пункт.jpg (243.32 Кіб) Переглянуто 5560 разів

Постійний читач
Повідомлень: 952
З нами з: 08 жовтня 2012, 21:32

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення Постійний читач » 21 липня 2016, 22:12

Ні, так ні.
Просто в ситуаціїї коли на окремий звіт приходить дві різні квитанції №2, в принципі було б логічно орієнтуватись на останню.
А Ви всі мені про договір та інше, мене також задовбала ця команда псевдо реформаторів.
Відповідь на мій погляд проста: квитанції майже ідентичні, тому потрібно робити алгоритм який читатиме текст квитанції, а це додатково нагрузить ПЗ.
Жаль що моє скромне побажання (не вимога) визвала таку негативну бурю емоцій у Вас (форумчан) :cry: :cry: :cry:
Але завтра скажу привіт рідному місту Севанца, і все буде добре :D :D :D

shershen
Повідомлень: 286
З нами з: 12 грудня 2011, 18:15

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення shershen » 01 серпня 2016, 11:26

кто-то носил отчет на флэшке?
Клиент без ключей в июле (за июнь) сделал экспорт, получил 4-5 отдельных ХМЛ (внутри есть ссылки друг на друга), понес в налоговую, но там отчет сразу втянуть не смогли. Только втянув его в ОПЗ и пересохранив, смогли втянуть в свою базу.
Это должны ДФС обновить свою программу, или ждать доработок Медка?

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення Колпаков Б.И. » 01 серпня 2016, 11:33

Это проблема "БЛОКа" ДФС.
Они просто не знают что из себя представляет пакет. Они почему то думают что это архив.
Лично видел что "БЛОК" глючит при импорте отчетов с LINK_ID
Я уверен что в конечном итоге они просто разнесли руками, а клиенту сказали что перетянули с епз.

irwin_yo
Повідомлень: 308
З нами з: 25 жовтня 2011, 10:33

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення irwin_yo » 04 серпня 2016, 10:51

Добрый день всем. Подскажите, вот. допустим. предприятие пол года указывало неправильную фамилию по сотруднику. И сейчас обнаружили и нужно исправить. Они за каждый месяц подают скасовуючу и початкову. И все нормально по новым формам, а в период когда пенсионный отчет был с буковкой "Е", это апрель, ну и раньше, не принимается. Как поступить в этой ситуации?

vnkor
Повідомлень: 1073
З нами з: 07 жовтня 2011, 09:39

Re: Звіт ЄСВ

Повідомлення vnkor » 04 серпня 2016, 11:10

Каждая программа содержит, по крайней мере, одну ошибку.
Народная мудрость.

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”