Отримання податкових накладних та/або розрахунків коригуванн

Важлива інформація від розробника
Відповісти
Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Отримання податкових накладних та/або розрахунків коригуванн

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 08 лютого 2015, 23:20

З набранням чинності змін до ПКУ, регламентованих Законом 71-VIII від 28.12.2014 року, платникам податків надано нову можливість замовити і отримати ПН/РК безпосередньо з Єдиного реєстру податкових накладних ДФС України, не чекаючи цих документів від своїх контрагентів.

Для отримання відомостей про включення ПН/РК в ЄРПН, а також отримання самих файлів документів користувачам достатньо звернутися з програми «M.E.Doc IS» (версія 10.01.020 від 06.01.2015г) з електронним запитом до ЄРПН (код бланка - J(F)1300103) і отримати у відповідь необхідні електронні податкові накладні.

У відповідь на поданий Запит Ви отримаєте всі ПН/РК в оригінальному вигляді з підписом контрагента, зареєстровані за вказаний період в ЄРПН.

«M.E.Doc IS» дозволяє сформувати Запит в автоматичному режимі з модулів «Обмін Первін документами / Реєстр первинних документів» і «Облік ПДВ/Реєстр податкових накладних» (меню Правка - Запит стану реєстрації ПН в ЄРПН), а також вручну з модуля «Довідки державних органів/Інформаційна довідка».

Запит передбачає кілька режимів отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних ДФСУ (ЄРПН):

Отримання списку всіх ПН/РК (виданих та/або отриманих), включених в ЄРПН за встановлену дату (і/або протягом вказаної кількості днів із встановленої дати).
!Максимальний термін, за який надається інформація, - 5 днів.
Отримання інформації про включення ПН/РК, згідно зазначеного платником списку документів.
Отримання файлів ПН/РК по зазначеному переліку документів (за дату, за списком). Для цього необхідно встановити позначку «Отримати файли документів (ПН/РК) з ЄРПН» при формуванні Запиту.
!Зверніть увагу.
Формування запиту з модулів «Обмін Первинними документами/Реєстр первинних документів» і «Облік ПДВ/Реєстр податкових накладних» відбувається за документами ПН/РК, які вже існують в Реєстрі «M.E.Doc IS».
Відповідно Запит відправляється в режимі отримання тільки відомостей про стан реєстрації цих ПН/РК в ЄРПН.
Замовлення файлів для таких ПН/РК з ЄРПН за замовчуванням не виконується.
Готовий Запит підписується і відправляється на електронну адресу ДФС України. Для отримання відповіді на Запит через деякий час користувачеві необхідно перевірити наявність вхідної кореспонденції в «M.E.Doc IS».
Отриману Відповідь («Витяг») буде збережено в модуль «Довідки державних органів/Інформаційна довідка».
В отриманому документі Відповіді («Витяг») докладно викладена інформація по Запиту - наявність в ЄРПН кожного з запитуваних ПН/РК, дата включення документа в ЄРПН та інше.
Файли ПН/РК, передані з ЄРПН у відповідь на цей же Запит, будуть прийняті і розміщені в модулі «Обмін первинними документами/Реєстр первинних документів».
У протоколі кожного документа ПН/РК буде відображено інформацію про підписанти документа.
!Зверніть увагу.
У разі якщо з ЄРПН були отримані ПН / РК, вже присутні в Реєстрі документів «M.E.Doc IS», при прийомі таких файлів будуть діяти такі алгоритми імпорту документів до Реєстру первинних документів (Завантажити .pdf)

Информация на сайте me-doc.com.ua в разделе "Новости" или по ссылке
Вкладення
zminy040215.pdf
(203.93 Кіб) Завантажено 81 раз

СЕВАНЦ
Повідомлень: 3355
З нами з: 01 листопада 2011, 15:00
Звідки: Одесса

Re: Отримання податкових накладних та/або розрахунків коригу

Повідомлення СЕВАНЦ » 09 лютого 2015, 11:08

Белокопытов Геннадий писав:....!Зверніть увагу.
У разі якщо з ЄРПН були отримані ПН / РК, вже присутні в Реєстрі документів «M.E.Doc IS», при прийомі таких файлів будуть діяти такі алгоритми імпорту документів до Реєстру первинних документів (Завантажити .pdf)
Эти алгоритмы оставляют покупателя без налогового кредита: http://www.me-doc.com.ua/forum/viewtopi ... 93#p131293
«Не привыкнешь - подохнешь. Не подохнешь - привыкнешь!» Михаил Жванецкий

Відповісти

Повернутись до “Новини”