PD030501(Наказ про прийняття на роботу)

Обговорення первинних документів, податкових накладних, додатку 2 та документообіг
Відповісти
rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

PD030501(Наказ про прийняття на роботу)

Повідомлення rsv » 04 листопада 2014, 19:56

Почну з не дуже приємного...
Сьогодні я дізнався що по одному з клієнтів, якому я робив ключі, є помилки в документах. А саме:
в шапці наказу про посаду назву прописали частково (відсутнє...об’єднання червоний металіст)
Ну що ж, з себе я вини не знімаю - не додивився. Є моя провина в цьому і я її визнаю.
Зайшовши до клієнта сьогодні ж і пояснивши проблему, я почув відповідь: "А наказ я цей робила В МЕДКУ!!!". Відкривши базу і знайшовши даний наказ в базі, мені стало не дуже зручно перед клієнтом, відверто кажучи.
Ось скріншот.
NAKAZ.jpg
NAKAZ.jpg (160.46 Кіб) Переглянуто 1601 раз
А тепер питання: чому в даній формі є обмеження щодо кількості символів? Впишіть сюди повну назву Дочірнє підприємство "Сервісний центр" Товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробничого об'єднання "Червоний металіст".
Жирним шрифтом я виділив те, що до наказу не влізло. Не знаю чому, але відразу згадалося прислів’я "Неча на зеркало пенять, коли рожа крива".
Ну і що накажете робити, шановні панове? Звісно я викрутився: я взяв дану форму наказу у вордівському форматі, вбив туди що треба і вирішив свою проблему.
Але на душі залишився якийся неприємний осад. Повторюся ще раз, що з себе я не знімаю відповідальності, що недогледів цього відразу. Але навіть якби я це й помітив відразу, то все одно довелося б собі викручувати руки.
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Re: PD030501(Наказ про прийняття на роботу)

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 05 листопада 2014, 11:53

rsv
Здравствуйте!
Количество отображаемых символов для строки "Найменування підприємства" в документе будет увеличено в одном из следующих обновлений программы.
Строка "назва структурного підрозділу" помещает полностью наименование указанного Вами предприятия.

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: PD030501(Наказ про прийняття на роботу)

Повідомлення rsv » 05 листопада 2014, 12:40

Белокопытов Геннадий писав:Строка "назва структурного підрозділу" помещает полностью наименование указанного Вами предприятия.
Якщо добити руцями, то вміщає. Але за замовчуванням сами бачили що там було. Та і проблему в "шапці" вона все одно не вирішує
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”