Проблема після зміни ключів

Помилки відправки та прийому пошти\звітів.
Відповісти
Хепі-Бух
Повідомлень: 38
З нами з: 02 квітня 2012, 18:10

Проблема після зміни ключів

Повідомлення Хепі-Бух » 12 листопада 2014, 10:38

Виникла така проблема. Підприємство отримало нові безкоштовні ключі ДПА терміном на два роки. В Демо Медку успішно прив'язали нові сертифікати і відправили картку приєднання в ПФ. Все пройшло успішно. При спробі підтянути дані сертифікати і ключі в програму Соната. Вона чомусь не сприймала ключ директора. Пішли в ДПА зробили новий ключ директора підтянули в Сонату, все працює. Але при спробі відправити звіт в ПФ тепер вже Медок пише, що не знайдений ключ директора. Пробував в Медку відправити нову картку приєднання теж свариться на цей ключ. Пробував експортувати звіт і відправити в Сонаті отримав першу квитанцію з помилкою, що відсутній сертифікат. В чому проблема і як її вирішити?

Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Re: Проблема після зміни ключів

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 12 листопада 2014, 10:43

Хепі-Бух
Здравствуйте!
Информация по настройке бесплатных сертификатов ИДД ДПС в программе «M.E.Doc IS» опубликована по ссылке.

Хепі-Бух
Повідомлень: 38
З нами з: 02 квітня 2012, 18:10

Re: Проблема після зміни ключів

Повідомлення Хепі-Бух » 12 листопада 2014, 10:47

Белокопытов Геннадий писав:Хепі-Бух
Здравствуйте!
Информация по настройке бесплатных сертификатов ИДД ДПС в программе «M.E.Doc IS» опубликована по ссылке.
Дякую! Я це знаю і десятки разів вже так робив, але в мене дещо інша специфічна проблема і по посиланню вона не вирішується.

Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Re: Проблема після зміни ключів

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 12 листопада 2014, 10:51

Хепі-Бух
Вам необходимо найти секретный ключ, который соответствует сертификату подписанта "Директор".

Хепі-Бух
Повідомлень: 38
З нами з: 02 квітня 2012, 18:10

Re: Проблема після зміни ключів

Повідомлення Хепі-Бух » 12 листопада 2014, 11:05

Белокопытов Геннадий писав:Хепі-Бух
Вам необходимо найти секретный ключ, который соответствует сертификату подписанта "Директор".
Спасибо. Перезагрузил с сайта сертификаты. Обновил в Медке, отправил договор. Дальше думаю все получится.

Відповісти

Повернутись до “Відправка\прийом звітів”