Не підтягуються ПН в Отримані

Помилки відправки та прийому пошти\звітів.
Відповісти
Агроном
Повідомлень: 37
З нами з: 08 листопада 2017, 16:25

Не підтягуються ПН в Отримані

Повідомлення Агроном » 16 лютого 2018, 17:19

Не підтягуються багато податкових накладних по напрямку "Отримані". При виконанні функції "Звірка документів з ЄРПН" ця проблема не зникає. Зараз наприклад за січень у мене різниця в 20 ПН з ДФС. Я втрачаю податковий кредит з-за цієї помилки. Виправте проблему сінхронізації з реєствром ДФС по ПН.

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Не підтягуються ПН в Отримані

Повідомлення Ирина Шадрина » 16 лютого 2018, 17:23

Уже полгода сервер ДФС файлы НН шлёт с огромным опозданием. Ждите и периодически проверяйте почту - они подтянутся. Или звоните на горячую линию ДФС.
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Не підтягуються ПН в Отримані

Повідомлення priup » 16 лютого 2018, 17:57

Ирина Шадрина писав:
16 лютого 2018, 17:23
Уже полгода сервер ДФС файлы НН шлёт с огромным опозданием. Ждите и периодически проверяйте почту - они подтянутся. Или звоните на горячую линию ДФС.
+120%

ferret
Повідомлень: 1026
З нами з: 13 липня 2012, 15:20
Звідки: Острова Зеленого Мыса

Re: Не підтягуються ПН в Отримані

Повідомлення ferret » 19 лютого 2018, 11:24

Ирина Шадрина писав:
16 лютого 2018, 17:23
Уже полгода сервер ДФС файлы НН шлёт с огромным опозданием. Ждите и периодически проверяйте почту - они подтянутся. Или звоните на горячую линию ДФС.
Ну почему же полгода? Уже год скоро отметим этому безобразию, именуемому СМКОР. С начала запуска в тестовом режиме этой байды в аккурат все и началось.
На этом месте должна была быть какая-то подпись

Агроном
Повідомлень: 37
З нами з: 08 листопада 2017, 16:25

Re: Не підтягуються ПН в Отримані

Повідомлення Агроном » 19 лютого 2018, 12:01

Ирина Шадрина писав:
16 лютого 2018, 17:23
Уже полгода сервер ДФС файлы НН шлёт с огромным опозданием. Ждите и периодически проверяйте почту - они подтянутся.
Постійно перевіряю. Подаю запити через розділ Первинні документи-Звірка документів з ЄРПН. Нічого не допомагає. І хоча був запит за конкретне число(там де я бачу розбіжність по кількості), по ньому у мене не збігається кількість отриманих документів все одно. не підтягується. Ані через місяць а ні через день. Мені вже потрібно здавати декларацію а я не можу зрозуміти скільки у мене кредиту. Податкова просто аплодує стоячи. Їм це так подобається коли суб'єкт занижує собі кредит податковий.
Ирина Шадрина писав:
16 лютого 2018, 17:23
Или звоните на горячую линию ДФС.
Так у кого ця проблема - у ДФС які не видають інформацію для Медка(тоді причому тут буду я дзвонити до ДФС? Вони працюють з Медком у частині передачі інформації, а не зі мною. Зі мною вони працюють у особистому кабінеті ДФС) або у Медка що некорректно працює???

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Не підтягуються ПН в Отримані

Повідомлення Ирина Шадрина » 19 лютого 2018, 12:19

А в в Сверке второй раз запросы отправляли?
Как это работает:
1. Выбираете интервал - отправляете запросы - принимаете почту.
2. Проверяете, что бы пришли все запросы (ни одного красного хрестика быть не должно)
3. Если есть несовпадения в ЕРПН и программе - повторно нажимаете отправку запроса
4. Программа формирует запрос на отсутствующие НН с отметкой об импорте файлов.
5. Принимаете почту.
Так у кого ця проблема - у ДФС які не видають інформацію для Медка(тоді причому тут буду я дзвонити до ДФС? Вони працюють з Медком у частині передачі інформації, а не зі мною. Зі мною вони працюють у особистому кабінеті ДФС) або у Медка що некорректно працює???
Шлюз ДФС работает с любой программой, на шлюзе не видно из какой программы или с какого ресурса отправляются Ваши запросы. И очень давно - Вытяги приходят, а файлы НН приходят с большим опозданием.
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

Відповісти

Повернутись до “Відправка\прийом звітів”