Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Проблеми зв'язані з експортом\імпортом звітів, довідників.
Відповісти
sfh-n
Повідомлень: 22
З нами з: 07 листопада 2013, 11:40

Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Повідомлення sfh-n » 10 грудня 2014, 20:29

Під час імпорту з програми OPZ у M.E.DOC зникли ПІБ керівника та бухгалтера у Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних. Яким чином виправити помилку? Повторний імпорт Реєстру не пропонувати :)

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Повідомлення Колпаков Б.И. » 11 грудня 2014, 10:20

Проверяйте в карточке предприятия в разделе керівнитство в Медке!
После удалите отчет и импортируйте заново!
Также смотрите на корректность данных в используемой Вами программе для заполнения отчета!

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Повідомлення priup » 11 грудня 2014, 19:22

sfh-n писав:Під час імпорту з програми OPZ ..... Яким чином виправити помилку? Повторний імпорт Реєстру не пропонувати :)
Самый простой выход - купить лицензию на МЕДок! :P

sfh-n
Повідомлень: 22
З нами з: 07 листопада 2013, 11:40

Re: Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Повідомлення sfh-n » 11 грудня 2014, 20:35

У тому й справа, що ліцензійна версія M.E.DOC придбана. Попередній звіт без проблем імпортувався, як і теперішня Декларація з ПДВ загальна та Декларація з ПДВ скорочена. А обидва реєстри були "обрізані" у частині ПІБ саме програмою M.E.DOC. У мене два підприємства, обидва мають ліцензію на M.E.DOC, і помилки під час імпорту виявились ідентичні. Аналіз xml-файлів свідчить про те, що під час імпорту модифікується частина файла:

<HBOS>ПІБ керівника</HBOS>
<HKBOS>Ідентифікаційний код керівника</HKBOS>
<HBUH>ПІБ бухгалтера</HBUH>
<HKBUH>Ідентифікаційний код бухгалтера</HKBUH>

на такий запис:

<HBOS>
<HKBOS>Ідентифікаційний код керівника</HKBOS>
<HBUH xsi:nil="true" />
<HKBUH>Ідентифікаційний код бухгалтера</HKBUH>

Ось такі пироги! :)

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Повідомлення Колпаков Б.И. » 11 грудня 2014, 21:33

Покажите скрин настроек Ёпз!
Покажите скрин медка КП, раздел керівництво!

Если у Вас лицензия, зачем пользуетесь Ёпз? Или у Вас лицензия только на ЕДО?

matienko
Повідомлень: 96
З нами з: 31 липня 2014, 12:03

Re: Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Повідомлення matienko » 11 грудня 2014, 21:38

так просто продублюйте в картці підприємства керівника в поле бухгалтера, тобто код і фіо.
Якщо Ви імпортуєте в медок і там перезберігаєте звіт - він стає файлом медка і поля які тягнуться з картки підприємства оновлюються, не тільки в реєстрі а в декларації з додатками.
якщо у Вас ліценція на медок - то навіщо Вам хороводи вокруг ялинки з реєстром з ОПЗ?????

sfh-n
Повідомлень: 22
З нами з: 07 листопада 2013, 11:40

Re: Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Повідомлення sfh-n » 12 грудня 2014, 12:35

Колпаков Б.И. писав:Ёпз


Що ви маєте на увазі?

У налаштуваннях програми OPZ дані керівника і бухгалтера вказані як прізвище та ініціали. У програмі M.E.DOC — як прізвище, ім’я, по батькові. Але минулого місяця і впродовж усього минулого року це не було проблемою під час імпорту податкової звітності з однієї програми в іншу.

У мене ліцензія M.E.DOC на звітність, не знаю, чи можна також готувати первинні документи.

Проблема з підписами вирішилась, реєстри я здав. Знову імпортував реєстри у M.E.DOC, зайшов у розділ Облік ПДВ/Реєстр виданих та отриманих податкових накладних, у панелі інструментів натиснув кнопку Оновити поля з картки підприємства.

Може комусь знадобиться.

Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Re: Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 12 грудня 2014, 12:48

sfh-n
Здравствуйте!
Если у Вас есть возможность, прикрепите, пожалуйста, пример импортируемого отчета, выгруженного из OPZ и скрин вкладки "Керівництво" из карточки предприятия.
У мене ліцензія M.E.DOC на звітність, не знаю, чи можна також готувати первинні документи.
С лицензией на "Звітність" Вы можете создавать, заполнять и отправлять на регистрацию отчеты, а также налоговые накладные и Дод.2.
В данной лицензии запрещена отправка первичных документов контрагенту, которая доступна в дополнительной лицензии "Обмін документами з контрагентами".

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Повідомлення Ирина Шадрина » 12 грудня 2014, 12:53

У мене ліцензія M. E.DOC на звітність, не знаю, чи можна також готувати первинні документи.
ЗАЧЕМ Вы тогда используете ОПЗ? С лицензией на "Звитнисть" Вы можете делать все, кроме ОТПРАВКИ первички контрагентам.
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

sfh-n
Повідомлень: 22
З нами з: 07 листопада 2013, 11:40

Re: Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Повідомлення sfh-n » 12 грудня 2014, 15:58

Ирина Шадрина писав:
У мене ліцензія M. E.DOC на звітність, не знаю, чи можна також готувати первинні документи.
ЗАЧЕМ Вы тогда используете ОПЗ? С лицензией на "Звитнисть" Вы можете делать все, кроме ОТПРАВКИ первички контрагентам.
Вам, як дилеру, про це легко говорити. У мене ж інша ситуація: якщо керівництво надасть фінансування, то буде ліцензована програма M. E.DOC, а якщо ні — буде безкоштовна програма OPZ...

Відповісти

Повернутись до “Експорт\імпорт”