Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ імпорт одиночного XML

Проблеми зв'язані з експортом\імпортом звітів, довідників.
Відповісти
Хепі-Бух
Повідомлень: 38
З нами з: 02 квітня 2012, 18:10

Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ імпорт одиночного XML

Повідомлення Хепі-Бух » 07 квітня 2021, 17:09

При імпорті одиночного файлу одного з Додатків в xml форматі (не об'єднаного в пакет) Медок інколи запитує в який розрахунок добавити файл (що дуже зручно), а інколи ні. Не можу зрозуміти від чого це залежить і що потрібно прописати в XML щоб програма перед імпортом запитувала в який розрахунок добавити Додаток, а не створювала новий розрахунок з імпортованим файлом. Буду вдячний за відповідь. Наразі для одиночних файлів (не об'єднаних в пакет) я прописую таке:
<LINKED_DOCS xsi:nil="true"></LINKED_DOCS>

Roman Brashchenko
Повідомлень: 250
З нами з: 11 грудня 2019, 17:44

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ імпорт одиночного XML

Повідомлення Roman Brashchenko » 07 квітня 2021, 17:44

Добрый день. Попробуйте импорт не прописывая <LINKED_DOCS xsi:nil="true"></LINKED_DOCS>

Хепі-Бух
Повідомлень: 38
З нами з: 02 квітня 2012, 18:10

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ імпорт одиночного XML

Повідомлення Хепі-Бух » 07 квітня 2021, 18:05

Спробував. Не допомогло. Я експерементував з 6 Додатком. Спочатку питало, а тепер створює новий розрахунок і чомусь одразу На підпис.
В Кабінеті такої проблеми не виникає. Імпортується в той Додаток котрий відкритий. Можливо ще є варіанти бо буде багато питань від клієнтів.
Медок.JPG
Медок.JPG (335.96 Кіб) Переглянуто 787 разів

Хепі-Бух
Повідомлень: 38
З нами з: 02 квітня 2012, 18:10

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ імпорт одиночного XML

Повідомлення Хепі-Бух » 14 квітня 2021, 15:59

При імпорті Додатка 1 Програма Медок невірно підставляє дані в колонки Ознака наявності спецстажу Та Ознака неповного робочого місця. (Робить навпаки Елементи T1RXXXXG22 і T1RXXXXG23 поміняні місцями.) Прохання виправити, або поясніть мені що я неправий.
Медок 1.JPG
Медок 1.JPG (51.81 Кіб) Переглянуто 661 раз

Відповісти

Повернутись до “Експорт\імпорт”