Параметры подключения к Firebird

Проблеми зв'язані з роботою сервер-клієнт MEDOC
Відповісти
25021641
Повідомлень: 2
З нами з: 12 квітня 2016, 14:49

Параметры подключения к Firebird

Повідомлення 25021641 » 12 квітня 2016, 15:23

В параметрах подключения к Firebird отсутствует возможность указать имя пользователя и пароль.
В связи с этим нет возможности перенести БД на внутрифирменный сервер БД, т.к. понятное дело, что там никто не укажет пароль masterkey в качестве пароля суперадмина.

Разработчики в курсе, что в корне неправильно не давать настраивать ВСЕ параметры подключения не зависимо от того Firebird это или Oracle?

Мало того, что Медок безбожно тормозит в серверном варианте,так еще и возможность оптимизации отрезали.

Читал, что параметры подключения можно изменить в global.xml, но он сейчас зашифрован.

Есть какие либо пути обойти это, т.к. в поддержке сказали что:
а) для подключения к Firebird указывать пользователя и пароль не нужно
б) в поключении к Firebird нет и не будет возможности указывать пользователя и пароль

poltava_energy
Повідомлень: 717
З нами з: 13 червня 2012, 09:38

Re: Параметры подключения к Firebird

Повідомлення poltava_energy » 13 квітня 2016, 07:55

25021641 писав:Мало того, что Медок безбожно тормозит в серверном варианте,так еще и возможность оптимизации отрезали.
Не переймайтеся так :D
Оптимізацією налаштування Firebird ви досягнете лише 5%-10% швидкодії.
Ми вже раді тому, що на третій рік допилювання медок не падає кожні десять хвилин і хоч якось виконує покладені на нього функції :twisted: :P
25021641 писав:Есть какие либо пути обойти...
Аякже.
Можна використати власний білд Firebird ;) Тільки тссс... я вам цього не казав :?

25021641
Повідомлень: 2
З нами з: 12 квітня 2016, 14:49

Re: Параметры подключения к Firebird

Повідомлення 25021641 » 13 квітня 2016, 11:53

poltava_energy писав:
25021641 писав:Мало того, что Медок безбожно тормозит в серверном варианте,так еще и возможность оптимизации отрезали.
Не переймайтеся так :D
Оптимізацією налаштування Firebird ви досягнете лише 5%-10% швидкодії.
Ми вже раді тому, що на третій рік допилювання медок не падає кожні десять хвилин і хоч якось виконує покладені на нього функції :twisted: :P
25021641 писав:Есть какие либо пути обойти...
Аякже.
Можна використати власний білд Firebird ;) Тільки тссс... я вам цього не казав :?
Я й не переймаюсь )))
Але таке відношення до користувачів не є задовільним.
Про те, що я маю право використовувати Firebird на свій розсуд я знаю, тепер треба щоб розробник з цим був згоден. Не встановлювати ж мені Oracle із за впертості менеджерів компанії-розробника, при наявності швидкого сервера з Firebird 2.5.

Відповісти

Повернутись до “M.E.Doc сервер-клієнт”