S0404406

Обговорення звітів до ДЕРЖКОМСТАТу
Відповісти
Надежда
Повідомлень: 432
З нами з: 29 червня 2011, 10:12
Звідки: Харьков

S0404406

Повідомлення Надежда » 31 січня 2012, 15:30

S0404406 1-споживання. Обстеження споживання продуктів та послуг у виробництві продукції. 50-я версия - внизу отчеты нужно выбрать кто его заполнял. При выборе из справочника, в момент сохранения "Відповідальної особи" выскакивает ошибка.

24572458AM Group
M.E.DOC 10.00.050
Локальна версія
S0404406 ОС: Microsoft Windows NT 6.1.7601 Service Pack 1

System.ArgumentNullException: 'dataType' argument cannot be null.
Parameter name: dataType
at FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbDataAdapter.Update(DataRow[] dataRows, DataTableMapping tableMapping)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.UpdateFromDataTable(DataTable dataTable, DataTableMapping tableMapping)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.Update(DataTable dataTable)
at ZvitServerDataFB.PersonSprDataMgr.UpdatePersVO(DataTable dt)
at ZvitPublishedObjects.Server.PersonSprManager.UpdatePersVO(DataTable dt)
at ZvitGUI.Spr.PersonsVO.UCPersonSpr.add_rec_Execute(ToolBase tool)
at ZvitGUI.Spr.PersonsVO.UCPersonSpr.tbManager_ToolClick(Object sender, ToolClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.OnToolClick(ToolClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.FireEvent(ToolbarEventIds id, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.OnToolClick()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ButtonToolUIElement.DoClickProcessing(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ButtonToolUIElement.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUpHelper(Object sender, MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUp(Object sender, MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.Utilities.ProcessEvent(Control control, ProcessEvent eventToProcess, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraControlBase.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

В чем может быть проблема, подскажите, пожалуйста?

Родин Евгений

Re: S0404406

Повідомлення Родин Евгений » 31 січня 2012, 15:46

Будет исправлено в 051.

Надежда
Повідомлень: 432
З нами з: 29 червня 2011, 10:12
Звідки: Харьков

Re: S0404406

Повідомлення Надежда » 31 січня 2012, 18:40

Спасибо!

Відповісти

Повернутись до “Державна служба статистики”