01.010

Обговорення звітів до Пенсійного фонду. Єдиний Соціальний Внесок.
Відповісти
AFranko
Повідомлень: 20
З нами з: 23 квітня 2018, 12:13

01.010

Повідомлення AFranko » 19 червня 2019, 15:04

Добрый день , сегодня обновили Серверную часть с 008 до 010 , после подписи отчёта ЕСВ и последующей отправке - ошибка.
| Показать
04391434Миколаївська сільська рада
M.E.DOC 11.01.010
Мережева версія
Додаток 4. ОС: Microsoft Windows NT 10.0.17763.0

ZvitInterface.OpenDBConnectionException: Помилка з'єднання з базою даних!
Сервер: YULYA
База даних: D:\Intellect-Service\Medoc_SRV\db\ZVIT.FDB
Помилка: FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbException (0x80004005): Unable to complete network request to host "YULYA". ---> Unable to complete network request to host "YULYA".
в FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbConnectionInternal.Connect()
в FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbConnectionPoolManager.Pool.CreateNewConnectionIfPossibleImpl(FbConnectionString connectionString)
в FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbConnectionPoolManager.Pool.GetConnection(FbConnection owner)
в FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbConnection.Open()
в ZvitServerDataFB.DBConnect.OpenConnect(String connectionString)
Unable to complete network request to host "YULYA".
System.Net.Sockets.SocketException (0x80004005): Сделана попытка доступа к сокету методом, запрещенным правами доступа 172.17.24.153:3050
в System.Net.Sockets.Socket.DoConnect(EndPoint endPointSnapshot, SocketAddress socketAddress)
в System.Net.Sockets.Socket.Connect(EndPoint remoteEP)
в FirebirdSql.Data.Client.Managed.GdsConnection.Connect()



Server stack trace:
в ZvitServerDataFB.DBConnect.OpenConnect(String connectionString)
в ZvitServerDataFB.DBConnect.UpdatePrepare(FbConnection curConnect, DataRowCollection rows, String KeyName, String SeqName)
в ZvitServerDataFB.ZvDataMgr.UpdatePrepare(DbConnection con, DataTable dataTable, String KeyName, String SeqName)
в ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.SaveFullCardInfo(CARDFULLDataTable card_table, Boolean savexmlVals)
в ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.CreateCardCopy(Int64 cardCode, Nullable`1 per_date, Nullable`1 per_type)
в ZvitPublishedObjects.Server.ZDocumentImpl.InternalCopyDocument(DateTime per_date, EPeriodType per_type, Boolean copySigns)
в ZvitPublishedObjects.Server.ZDocumentImpl.CopyDocument(DateTime per_date, EPeriodType per_type)
в ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.CopyAllDocuments(ZDocumentImplData source_doc, Nullable`1 card_code, DateTime per_date, EPeriodType per_type)
в System.Runtime.Remoting.Messaging.StackBuilderSink._PrivateProcessMessage(IntPtr md, Object[] args, Object server, Object[]& outArgs)
в System.Runtime.Remoting.Messaging.StackBuilderSink.SyncProcessMessage(IMessage msg)

Exception rethrown at [0]:
at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.HandleReturnMessage(IMessage reqMsg, IMessage retMsg)
at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.PrivateInvoke(MessageData& msgData, Int32 type)
at ZvitInterface.IReps.CopyAllDocuments(ZDocumentImplData source_doc, Nullable`1 card_code, DateTime per_date, EPeriodType per_type)
at ZvitGUI.Doc.FormSelectCopyPeriod.ultraBtOK_Click(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
at Infragistics.Win.Misc.UltraButtonBase.OnClick(EventArgs e)
at Infragistics.Win.Misc.UltraButton.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: 01.010

Повідомлення Ирина Шадрина » 19 червня 2019, 15:10

Перезапустите службу ZvitGrp в диспетчере задач
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

Medoc Man
Повідомлень: 864
З нами з: 07 червня 2018, 14:28
Звідки: Kiev

Re: 01.010

Повідомлення Medoc Man » 20 червня 2019, 12:50

Код: Виділити все

System.Net.Sockets.SocketException (0x80004005): Сделана попытка доступа к сокету методом, запрещенным правами доступа 172.17.24.153:3050
А что это у Вас там запрещено и чем?
Человек-волшебник
Людина-чарівник
Wizard man

Відповісти

Повернутись до “Пенсійний фонд”