Реєстрація ПН у ЄРПН

Обговорення звітів до податкової інспекції
Закрито
PCS
Повідомлень: 16
З нами з: 16 лютого 2012, 11:17

Реєстрація ПН у ЄРПН

Повідомлення PCS » 16 лютого 2012, 11:29

Добрый день.
После отправки НН для регистрации в ЕРНН получили квитанцию №1:
"Помилка - місцезнаходження юридичної особи продавця товарів\послуг у документі не відповідає інформаціі Єдиного державного реєстру юридичних осіб-підприємців"
Бухгалтер обратился в районную налоговую и регистрационную палату по этому поводу, где ей подтвердили правильность внесенных данных и посоветовали обратиться к разработчику...
Подскажите что это может быть.
Отправляли из БЗ+ 9.16.2
Заранее спасибо.

bunkovsky.alexandr
Повідомлень: 69
З нами з: 03 лютого 2012, 16:22
Звідки: Хмельницький

Re: Реєстрація ПН у ЄРПН

Повідомлення bunkovsky.alexandr » 16 лютого 2012, 11:41

Воооо!
В нас теж є багато фірм, по більшості з них все гуд, але є 2 з якими така ж проблема!
Довго ломав голову я (сісадмін), довго думав голов.бух., сертифікати вінрі, адреси вірні, дзвонили в податкову-в їхній базі теж адреси вірні і співпадають з нашими даними.
Після довгих розмов з податковою, гол.бух. вияснив від них, що ці 2 фірми податкова занесла в базу сумнівних платників податку,тепер чекаємо, коли вони нас звідти видалять, вони так обіцяли.
Не знаю чи дійсно в цьому причина

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Реєстрація ПН у ЄРПН

Повідомлення Ирина Шадрина » 16 лютого 2012, 12:01

Конечно в этом. Значит плательшика нет (или отличаются данные) в базе налоговой, а звонить надо разработчикам Медка. Прелэстно
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

bunkovsky.alexandr
Повідомлень: 69
З нами з: 03 лютого 2012, 16:22
Звідки: Хмельницький

Re: Реєстрація ПН у ЄРПН

Повідомлення bunkovsky.alexandr » 16 лютого 2012, 12:20

Ми НЕ дзвонили розробникам Медка, я писав, що ми дзвонили в податкову лише,а приклад навів тут для того, щоб стала зрозумілою причина помилки для ТС

PCS
Повідомлень: 16
З нами з: 16 лютого 2012, 11:17

Re: Реєстрація ПН у ЄРПН

Повідомлення PCS » 16 лютого 2012, 12:27

По договоренности с контрагентом бухгалтер разделила НН на 2 и необходимость отправки в этом месяце пропала. Подождём следующего месяца :)

Закрито

Повернутись до “Податкова інспекція”