J0209502 Декл.з акцизу прийняті, але не проведені в обліку

Обговорення звітів до податкової інспекції
Відповісти
Елена-ученица
Повідомлень: 28
З нами з: 25 лютого 2015, 21:12

J0209502 Декл.з акцизу прийняті, але не проведені в обліку

Повідомлення Елена-ученица » 22 травня 2015, 12:18

Подані ненульові декларації з акцизного податку (роздрібна торг.) вже за 4 місяці, і сьогодні ДПІ повідомляє мені, що по жодній з них в обліку немає нарахувань. Як пояснює мені інспектор, тому що в Розділі Ґ заповнено рядок Ґ1 (усього податкових зобов’язань), А НЕ ЗАПОВНЕНО РЯДОК Ґ2 - Податкові зобов’язання в розрізі КОАТУУ. Я його не заповнювала, тому що в мене тільки один додаток 6 по одному КОАТУУ. Щоб виправити ситуацію, інспектор пропонує подати уточнюючі (Розділ 8 декларації). Тобто, показати, що нараховано було нуль, а уточнення - не нуль. Нарахувати і сплатити штраф 3%. Я думаю, що це помилка програмного забезпечення ДФС, і якщо воно буде виправлено, то в мене нарахування подвояться. Порадьте, будь ласка, хто з цим вже мав справу, як краще поступити?

matienko
Повідомлень: 96
З нами з: 31 липня 2014, 12:03

Re: J0209502 Декл.з акцизу прийняті, але не проведені в облі

Повідомлення matienko » 22 травня 2015, 18:28

Нарахування в ДФС лягають з рядка Ґ2 - Податкові зобов’язання в розрізі КОАТУУ.
І тільки.
реально виходить що ви подали звіт без нарахувань у відповідний місцевий бюджет.
І Ваш інспектор правильно Вам каже і сума не подвоїться (може подвоїтись якщо не правильно заповнити декларацію) так що все у Ваших руках.

Елена-ученица
Повідомлень: 28
З нами з: 25 лютого 2015, 21:12

Re: J0209502 Декл.з акцизу прийняті, але не проведені в облі

Повідомлення Елена-ученица » 25 травня 2015, 22:28

Дякую за роз’яснення.
Щоб зробити виправлення, треба заповнити Додаток 8. А в Додатку 8 є тільки графи Ґ1, Ґ1.1 і т.д., які в мене заповнені правильно. А графи Ґ2, яка в мене не заповнена, якраз в Додатку 8 і немає.
Виходить, щоб виправити, треба показати, що Ґ1 було неправильно, але ж це не так. Штучно якось це виходить.
Інспектор збирається робити камеральну пеоревірку за 04/2015, тому що його тільки що призначили на цей напрямок. А в мене одна і та сама помилка з січня, тобто, вже 4 місяці в карточці немає нарахувань. А податок сплачений. Виникає питання, чому ДФС не робили камеральну перевірку раніше? І чи буде штраф по камеральній?

Елена-ученица
Повідомлень: 28
З нами з: 25 лютого 2015, 21:12

Re: J0209502 Декл.з акцизу прийняті, але не проведені в облі

Повідомлення Елена-ученица » 26 травня 2015, 17:50

Знайшла в ЗІР відповідь ДФС 12.05.2015 на питання
"Який порядок виправлення помилок в декларації акцизного податку та додатках до декларації (в т. ч. якщо невірно вказано КОАТУУ), які не призвели до заниження або завищення суми податкових зобов'язань?".
І Там є таке: У разі виявлення помилки в коді КОАТУУ (Додаток 6 розділу Ґ та розділ Ґ) слід подавати уточнюючу Декларацію та Додаток 6 з правильним КОАТУУ.
Якщо хтось вже це робив, відгукніться, будь ласка.

Відповісти

Повернутись до “Податкова інспекція”