Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Обговорення звітів до податкової інспекції
tanya_rosa
Повідомлень: 1
З нами з: 16 лютого 2015, 19:00

Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення tanya_rosa » 16 лютого 2015, 19:06

Не підтягує Додаток 2 в Реєстр виданих та отриманих податкових накладаних, при умові, що Додатки 2 присутні в Реєстрі первинних документів (імпортувала з ЄРПН), але їх немає у вкладці "Відсутні у реєстрі"... Всі решта (вхідні і вихідні ПН) підтягнуло в Реєстр виданих та отриманих податкових накладаних. Підкажіть, що робити в такому випадку?

AnnaMarkus
Повідомлень: 2
З нами з: 29 січня 2015, 12:40

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення AnnaMarkus » 17 лютого 2015, 15:38

та же самая ситуация

mo3ok
Повідомлень: 43
З нами з: 17 лютого 2015, 11:18

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення mo3ok » 17 лютого 2015, 23:39

В додатках какие строки деки коректируются?

Andrew83
Повідомлень: 1
З нами з: 18 лютого 2015, 10:32

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення Andrew83 » 18 лютого 2015, 10:43

Вкладка "Відсутні у реєстрі": частина ПН, РК імпортувалась в "Видані" без проблем, а частина так і залишилась там, незважаючи на повторні маніпуляції імпорту?!...
Що цікаво: частина Вихідних за той же день імпортувалась без проблем (як і раніше все робилось...) а частина РК, навіть, коли проставляється код податкового зобов’язання, не переносяться в Реєстр...
Сьогодні помітив ще один лаг: У вкладці "Відсутні в реєстрі" з’явились ті ПН, які мені не втягнуло в Рестр "Видані" після імпорту з 1С, але не всі. Ті ж, що є, я намагаюсь перенести в потрібний реестр. І тут взагалі відбувається цікава штука - ПН звідси пропадає, замість неї з’являється РК під номером ПН з ознакою зобов’язання 5. Сама ж ПН, яку намагаюсь імпортувати, канула в бездну)))...
Хтось щось скаже?))))

YuraKо
Повідомлень: 137
З нами з: 20 червня 2012, 11:10

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення YuraKо » 18 лютого 2015, 11:03

mo3ok писав:В додатках какие строки деки коректируются?
В мене в додатках 2 незаповнені показники:
Податкові зобов'язання
Податковий кредит

Але справа в тому, що вмене в січні є ПН на суму 1200 грн, і до неї РК на суму (-1200 грн.)
І в мене не втягує в реєстр ні цю ПН ні РК до неї.
Що робити?

ostapchuk.i
Повідомлень: 12
З нами з: 18 лютого 2015, 11:09

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення ostapchuk.i » 18 лютого 2015, 11:35

Та же проблема, ПН и РК в январе на +6300 и -6300. РК зарегистрирована в феврале, реестр ПН втягивает а РК нет, пока убрала из реестра ПН, чем это грозит не знаю. ГРАЖДЕНЕ ПРОГРАМИСТЫ МЕДОК, КАК С ВАМИ ВООБЩЕ МОЖНО СВЯЗАТЬСЯ? я не програмист, я бухгалтер, я корни, коды и прочее знать не должна, я должна считать и отправлять отчеты, а в результате плачу штрафы и вам за "обслуживание". меня так на долго не хватит

mo3ok
Повідомлень: 43
З нами з: 17 лютого 2015, 11:18

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення mo3ok » 18 лютого 2015, 11:39

руками добавьте. других выходов нет.

mo3ok
Повідомлень: 43
З нами з: 17 лютого 2015, 11:18

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення mo3ok » 18 лютого 2015, 11:41

ostapchuk.i писав:Та же проблема, ПН и РК в январе на +6300 и -6300. РК зарегистрирована в феврале, реестр ПН втягивает а РК нет, пока убрала из реестра ПН, чем это грозит не знаю. ГРАЖДЕНЕ ПРОГРАМИСТЫ МЕДОК, КАК С ВАМИ ВООБЩЕ МОЖНО СВЯЗАТЬСЯ? я не програмист, я бухгалтер, я корни, коды и прочее знать не должна, я должна считать и отправлять отчеты, а в результате плачу штрафы и вам за "обслуживание". меня так на долго не хватит
По логике, если вы приняли РК в следующем периоде вы должны его и включать в следующий период. Для уверенности можете проверить потянет ли этот РК в реестр за февраль.

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення priup » 18 лютого 2015, 11:42

ostapchuk.i писав:Та же проблема, ПН и РК в январе на +6300 и -6300. РК зарегистрирована в феврале, реестр ПН втягивает а РК нет, пока убрала из реестра ПН, чем это грозит не знаю. ГРАЖДЕНЕ ПРОГРАМИСТЫ МЕДОК, КАК С ВАМИ ВООБЩЕ МОЖНО СВЯЗАТЬСЯ? я не програмист, я бухгалтер, я корни, коды и прочее знать не должна, я должна считать и отправлять отчеты, а в результате плачу штрафы и вам за "обслуживание". меня так на долго не хватит
Раз Вы бухгалтер - должны понимать - что 6300-6300= 0.....
Ведь в одном месяце -Оно и обнуляется!!!!
А вот если НН в январе зарегестрирована , а Р/К зарегестрирован в феврале тогда это включается в разные отчёты!!!!!! :)

mo3ok
Повідомлень: 43
З нами з: 17 лютого 2015, 11:18

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення mo3ok » 18 лютого 2015, 11:45

Раз Вы бухгалтер - должны понимать - что 6300-6300= 0.....
Ведь в одном месяце -Оно и обнуляется!!!!
А вот если НН в январе зарегестрирована , а Р/К зарегестрирован в феврале тогда это включается в разные отчёты!!!!!! :)
Люди привыкли к тому, что если РК например 31.01 его включали в январь, не зависимо от того зарегистрирован он в феврале или нет. Сейчас же по логике, получил в феврале - печать за февраль про получение, а значит и включаешь в феврале.
Когнитивный диссонанс, так сказать.

YuraKо
Повідомлень: 137
З нами з: 20 червня 2012, 11:10

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення YuraKо » 18 лютого 2015, 11:55

РК виписані нам за січень 2015 року, але зареєстровані в лютому (термін 15 днів не порушено), попадають у вкладку "Відсутні у реєстрі" за лютий.
Але дата виписки стоїть січнева, а дата отримання лютнева.

Але чому тоді ПН, що виписані в січні, але зареєстровані в лютому (термін 15 днів не порушено), попадають у вкладку "Відсутні у реєстрі" за січень?
Востаннє редагувалось 18 лютого 2015, 14:14 користувачем YuraKо, всього редагувалось 1 раз.

mo3ok
Повідомлень: 43
З нами з: 17 лютого 2015, 11:18

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення mo3ok » 18 лютого 2015, 13:05

Yurako, вспомните РКП. Там был поле для даты и слова "получил, обязуюсь включить". Исходя из такой логики, получили в феврале и включить тоже в феврале должны. Но это исходя из логики

YuraKо
Повідомлень: 137
З нами з: 20 червня 2012, 11:10

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення YuraKо » 18 лютого 2015, 13:25

В ПКУ сказано:
192.3. Результат перерахунку податкових зобов'язань і податкового кредиту постачальника та отримувача відображається у складі податкової декларації за звітний податковий період у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

А що це за порядок?

Може це щось не так формує Мелок?
Адже:
РК отримані нами за січень 2015 року, але зареєстровані в лютому (термін 15 днів не порушено), попадають у вкладку "Відсутні у реєстрі" за лютий.
РК виписані нами за січень 2015 року, але зареєстровані в лютому (термін 15 днів не порушено), попадають у вкладку "Відсутні у реєстрі" за січень.

IrishkaDM
Повідомлень: 1
З нами з: 14 січня 2015, 14:42

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення IrishkaDM » 18 лютого 2015, 15:49

У меня такая же история с корректировками. Выписана РК в январе, зарегистрирована в феврале, попадает в реестр за февраль. Если подумать, то половину налоговых за январь зарегистрированы в феврале, но в реестр мы их включаем в январе, так же, по моей логике, должно быть и с РК, или что-то изменилось в законодательстве, а я пропустила?

mo3ok
Повідомлень: 43
З нами з: 17 лютого 2015, 11:18

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення mo3ok » 18 лютого 2015, 16:05

IrishkaDM писав:У меня такая же история с корректировками. Выписана РК в январе, зарегистрирована в феврале, попадает в реестр за февраль. Если подумать, то половину налоговых за январь зарегистрированы в феврале, но в реестр мы их включаем в январе, так же, по моей логике, должно быть и с РК, или что-то изменилось в законодательстве, а я пропустила?
Заходим на сайт ДФС, там письмо от 17.02. Реестр не подается.
По поводу РК - логика программы такова, вспоминаем РК бумажный, там указывалась дата получения, и включения в реестр. Исходя из этого, раз получили вы в феврале дод.2, в феврале и включаете.
З.ы. я включил все в январе.

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення priup » 18 лютого 2015, 16:53

mo3ok писав:....Заходим на сайт ДФС, там письмо от 17.02. Реестр не подается.
По поводу РК - логика программы такова, вспоминаем РК бумажный, там указывалась дата получения, и включения в реестр. Исходя из этого, раз получили вы в феврале дод.2, в феврале и включаете...............
+100%

СЕВАНЦ
Повідомлень: 3355
З нами з: 01 листопада 2011, 15:00
Звідки: Одесса

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення СЕВАНЦ » 18 лютого 2015, 17:16

mo3ok писав:....раз получили вы в феврале дод.2, в феврале и включаете...
Датой возникновения права на налоговый кредит, согласно новой редакции НКУ, является «дата складення платником податкової накладної за такими операціями, за умови реєстрації такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних» (п.198.2 НКУ). То есть дата получения НН не имеет никакого значения, если НН зарегистрирована.
Что касается РК, то здесь, ИМХО, есть выбор. Ведь РК может быть получен и через несколько месяцев после выписки НН.
«Не привыкнешь - подохнешь. Не подохнешь - привыкнешь!» Михаил Жванецкий

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення priup » 18 лютого 2015, 17:50

СЕВАНЦ писав:
mo3ok писав:....раз получили вы в феврале дод.2, в феврале и включаете...
Датой возникновения права на налоговый кредит, согласно новой редакции НКУ, является «дата складення платником податкової накладної за такими операціями, за умови реєстрації такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних» (п.198.2 НКУ). То есть дата получения НН не имеет никакого значения, если НН зарегистрирована.
Что касается РК, то здесь, ИМХО, есть выбор. Ведь РК может быть получен и через несколько месяцев после выписки НН.
А если выписана 01.01.2015 , а зарегестрирована 20.02.2015 - когда возникло право на налоговый кредит????????
А если выписана 01.01.2015 , а зарегестрирована 30.05.2015 - когда ............????????
Ведь согласно новой редакции НКУ регистрация возможна в течении 180 дней............ :mrgreen:

YuraKо
Повідомлень: 137
З нами з: 20 червня 2012, 11:10

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення YuraKо » 18 лютого 2015, 21:11

priup писав: А если выписана 01.01.2015 , а зарегестрирована 20.02.2015 - когда возникло право на налоговый кредит????????
А если выписана 01.01.2015 , а зарегестрирована 30.05.2015 - когда ............????????
Ведь согласно новой редакции НКУ регистрация возможна в течении 180 дней............ :mrgreen:
- Згідно ПКУ:
198.6. ...Суми податку, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше:
ніж через 180 календарних днів з дати складення податкової накладної;...


А щодо вчасно зареєстрованих ПН і РК:
- В Порядку заповнення податкової накладної зазначено:
Порядок складання розрахунку коригування та його реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних аналогічний порядку, передбаченому для податкових накладних, крім випадків, передбачених цим Порядком.
То чому ПН виписані в січні і зареєстровані в лютому - включаються до декларації за січень, а РК виписані в січні і зареєстровані в лютому - в декларацію за лютий?

- І насамкінець, згідно порядку ведення ЄРПН:
8. Для підтвердження прийняття податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації платникові податку, який здійснює реєстрацію, видається квитанція в електронній формі, у якій наводяться реквізити зазначених документів, відповідність електронного документа формату (стандарту), затвердженому в установленому порядку, результати перевірки електронного цифрового підпису, інформація про постачальника (продавця) товарів (послуг), дата і час прийняття, реєстраційний номер, податковий період, за який подається податкова накладна та/або розрахунок коригування. Квитанція, на яку накладається електронний цифровий підпис ДФС, підлягає шифруванню та надсилається платникові податку, який здійснює реєстрацію, засобами телекомунікаційного зв’язку. ...

Хоча в самих квитанціях до ПН і РК, що прийшли з ДФС даних про податковий період я не знайшов.

СЕВАНЦ
Повідомлень: 3355
З нами з: 01 листопада 2011, 15:00
Звідки: Одесса

Re: Не підтягує Додаток 2 в Реєстр

Повідомлення СЕВАНЦ » 19 лютого 2015, 08:57

priup писав:...А если выписана 01.01.2015 , а зарегестрирована 20.02.2015 - когда возникло право на налоговый кредит????????
А если выписана 01.01.2015 , а зарегестрирована 30.05.2015 - когда ............????????
Никогда не слушайте комментаторов и трактователей. Читайте первоисточникиgoogle всем в помощь. А также тема: http://www.me-doc.com.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=8789 - там есть ссылки на все актуальные нормативные документы по НДС.
«Не привыкнешь - подохнешь. Не подохнешь - привыкнешь!» Михаил Жванецкий

Відповісти

Повернутись до “Податкова інспекція”