Редагування поля «Ціна»

Відповісти
Grigoriy
Повідомлень: 159
З нами з: 14 листопада 2018, 11:05

Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Grigoriy » 04 січня 2021, 15:00

Здравствуйте. Касса Cashalot используется в стоматологической поликлинике и нужна для реализации только одной позиции под названием «Стоматологічні послуги». Стоимость этих услуг зависит от многих факторов и соответственно эти услуги не могут иметь фиксированную цену. При формировании чека, выбрав единственную позицию «Стоматологічні послуги», отсутствует возможность изменить значение поля «Ціна». Наперёд задать номенклатуру с одним и тем же названием «Стоматологічні послуги», но разной ценой не получится, поскольку эту цену определить наперёд невозможно, эта цена, например, может зависеть от количества материала, использованного для пломбировки, и от многих других факторов, описывать которые здесь не имеет смысла. Каждый раз при формировании чека заходить в номенклатуру и редактировать цену это не выход. Просьба по аналогии с «СОТА Каса» открыть редактирование поля «Ціна».

Roman Brashchenko
Повідомлень: 250
З нами з: 11 грудня 2019, 17:44

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Roman Brashchenko » 04 січня 2021, 15:33

Добрый день. Данная возможность присутствует с версии 1.00.008. Для этого нужно в кабинете пользователя, пункт Мій бізнес - наименование ГО - Налаштування - Налаштування номенклатури. Установить один из
необходимых параметров Дозволити продаж по вільним цінам или Дозволити повернення по вільним цінам. По умолчанию настройки выключены.
Востаннє редагувалось 04 січня 2021, 16:24 користувачем Roman Brashchenko, всього редагувалось 1 раз.

Sagius
Повідомлень: 759
З нами з: 29 березня 2016, 08:58

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Sagius » 04 січня 2021, 15:58

Roman Brashchenko писав:
04 січня 2021, 15:33
Добрый день. Данная возможность присутствует в версии 1.00.008. Для этого нужно в кабинете пользователя, пункт Мій бізнес - наименование ГО - Налаштування - Налаштування номенклатури. Установить один из
необходимых параметров Дозволити продаж по вільним цінам или Дозволити повернення по вільним цінам. По умолчанию настройки выключены.
При выполненных манипуляциях в версии 1.00.009 и последующих также будет доступно изменение цены?

PashaM
Повідомлень: 132
З нами з: 18 вересня 2018, 12:27

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення PashaM » 04 січня 2021, 15:59

Sagius писав:
04 січня 2021, 15:58
Roman Brashchenko писав:
04 січня 2021, 15:33
Добрый день. Данная возможность присутствует в версии 1.00.008. Для этого нужно в кабинете пользователя, пункт Мій бізнес - наименование ГО - Налаштування - Налаштування номенклатури. Установить один из
необходимых параметров Дозволити продаж по вільним цінам или Дозволити повернення по вільним цінам. По умолчанию настройки выключены.
При выполненных манипуляциях в версии 1.00.009 и последующих также будет доступно изменение цены?
Так, в 1.00.009 працює 100%

Grigoriy
Повідомлень: 159
З нами з: 14 листопада 2018, 11:05

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Grigoriy » 04 січня 2021, 16:18

Roman Brashchenko писав:
04 січня 2021, 15:33
Добрый день. Данная возможность присутствует в версии 1.00.008. Для этого нужно в кабинете пользователя, пункт Мій бізнес - наименование ГО - Налаштування - Налаштування номенклатури. Установить один из
необходимых параметров Дозволити продаж по вільним цінам или Дозволити повернення по вільним цінам. По умолчанию настройки выключены.
Спасибо за ответ.

slesar82
Повідомлень: 145
З нами з: 09 листопада 2015, 18:56

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення slesar82 » 05 січня 2021, 17:19

Ситуація: в довіднику номенклатур є упаковка ліків, в якій 3 пластинки, ціна 45 за упаковку. Виходить 15 грн. за пластинку. Як продати 1 пластинку ліків?
https://prnt.sc/wgsdl0

Roman Brashchenko
Повідомлень: 250
З нами з: 11 грудня 2019, 17:44

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Roman Brashchenko » 06 січня 2021, 16:58

У затвердженому класифікаторі одиниць виміру одиниця виміру "пластинка" відсутня. Офіційні роз'яснення від ДПС по даному питанню відсутні.
Користувач може особисто уточнити інформацію у ДПС

hatmaster
Повідомлень: 595
З нами з: 21 вересня 2016, 12:52

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення hatmaster » 06 січня 2021, 22:23

slesar82 писав:
05 січня 2021, 17:19
Ситуація: в довіднику номенклатур є упаковка ліків, в якій 3 пластинки, ціна 45 за упаковку. Виходить 15 грн. за пластинку. Як продати 1 пластинку ліків?
https://prnt.sc/wgsdl0
Якось так
| Показать
1609960735816.jpg
1609960735816.jpg (55.54 Кіб) Переглянуто 2011 разів
До речі, чек ПРРО
Все пройдет, и это тоже. Реально лишь одно - мир иллюзорен! Все остальное фантастика ...

Забби
Повідомлень: 229
З нами з: 02 квітня 2018, 12:43

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Забби » 07 січня 2021, 22:35

hatmaster писав:
06 січня 2021, 22:23
Якось так
| Показать
1609960735816.jpg
До речі, чек ПРРО
Ну, у вас там ділиться цілим числом, то добре. А якщо, як у автора, треба одну пластинку з трьох? Писати кількість "0.333333..."? :) Треба ж і щоб сума потім зійшлася у бухгалтерії.

servat
Повідомлень: 3
З нами з: 02 лютого 2021, 18:42

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення servat » 02 лютого 2021, 19:04

Звертаюся до вас з проблемою округлення ціни.
Прошу Вас зробити можливість застосовувати в програмі - округлення цін (без копійок).

Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 04 лютого 2021, 15:26

servat
у чеках заокруглення цін реалізовано відповідно до вимог постанови Нацбанку (розділ ІІ в редакції наказу Міністерства фінансів №306 від 18.06.2020)

Ромаша
Повідомлень: 24
З нами з: 12 січня 2022, 10:34

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Ромаша » 12 січня 2022, 10:48

Усім фарту, хочу запитати чи можливо добавити у перелік товарів окрім роздрібної ціни добавити гуртову ціну до роздрібної у внесення номенклатури і аби в кінці дня була видна загальна сума продажу по гуртовій ціні та роздрібній, я вже собі різницю потім порахую калькулятором за день, тиждень, місяць, рік чи я в плюсах чи навпаки несу збитки. І аби було за день видно загальну ціну по гурту та по роздрібу на скільки спродано, усе остальне калькулятором буде видно де можна підбити собі статистику за місяць, рік і т.д. Дуже зручно і не обтяжливо бачити таку собі статистику у підсумку.

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення priup » 12 січня 2022, 13:23

Ромаша писав:
12 січня 2022, 10:48
Усім фарту, хочу запитати чи можливо добавити у перелік товарів окрім роздрібної ціни добавити гуртову ціну до роздрібної у внесення номенклатури і аби в кінці дня була видна загальна сума продажу по гуртовій ціні та роздрібній, я вже собі різницю потім порахую калькулятором за день, тиждень, місяць, рік чи я в плюсах чи навпаки несу збитки. І аби було за день видно загальну ціну по гурту та по роздрібу на скільки спродано, усе остальне калькулятором буде видно де можна підбити собі статистику за місяць, рік і т.д. Дуже зручно і не обтяжливо бачити таку собі статистику у підсумку.
"CASHALOT" - Не бухгалтерская программа!!!!..........

Ромаша
Повідомлень: 24
З нами з: 12 січня 2022, 10:34

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Ромаша » 12 січня 2022, 18:56

"CASHALOT" - Не бухгалтерская программа!!!!..........
Шановний якщо Ви уповноважений так відповідати виробником програми то я пас, якщо ні то дозвольте.... Я не бухгалтер і не прошу функціоналу укрскладу чи торгсофту, я прошу дуже прості речі ціну гуртову і ціну роздрібну яка вже є у номенклатурі і підсумок за період, я порахую сам вже дохід чи нема доходу калькулятором. Якщо у номенклатуру буде внесено можливість після продажу товару бачити залишок то і по цінам чутка розширити. Мені не потрібні там видатки, податки, контрагенти, права, накладні. Просто самий мінімальний облік. Він потрібен багатьом моїм колегам а це зробить кашалот кращим, поза конкуренцією а це дохід виробнику. 200 метрів з хвостиком установочнийфайл, програма розгортається досить не слабо, якщо добавити ще 50-100 метрів то не біда, офіс тримаємо на компі усі а там гігабайти місця. Справа у тому що коли це задумувалось то ніхто не мислив ні про що окрім фіскалізації, інтеграція не усім потрібна а от чуть більше корисного функіоналу це плюс і він потрібен раз я купив заліза на не одну тисячу то не заради тільки фіскалізації. Я пішов з чекбокса до кашалоту з надією що тут буде крутіше, я навіть непроти доплатити аби мати кілька додаткових функцій і тоді я матиму простий як на ексель облік залишків і по цінам матиму уяву чи точки у прибутку чи збиткові. По друге, вчасно Pos теж як би не бухгалтерська програма але може куди більше за конкурентів, її не взяв бо її робили рукожопи, там все не зручно і не зрозуміло, зупинився на кашалоті з надією на краще.

Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 13 січня 2022, 14:05

Ромаша писав:
12 січня 2022, 10:48
Усім фарту, хочу запитати чи можливо добавити у перелік товарів окрім роздрібної ціни добавити гуртову ціну до роздрібної у внесення номенклатури і аби в кінці дня була видна загальна сума продажу по гуртовій ціні та роздрібній, я вже собі різницю потім порахую калькулятором за день, тиждень, місяць, рік чи я в плюсах чи навпаки несу збитки. І аби було за день видно загальну ціну по гурту та по роздрібу на скільки спродано, усе остальне калькулятором буде видно де можна підбити собі статистику за місяць, рік і т.д. Дуже зручно і не обтяжливо бачити таку собі статистику у підсумку.
Добрий день, в даному напрямку у нас ведеться аналітика та розглядаються варіанти реалізації, які б могли задовольнити потреби більшості клієнтів. У подальших оновленнях окрім роздрібної ціни обов’язково буде запропоновано варіант ведення та відображення гуртової ціни

Ромаша
Повідомлень: 24
З нами з: 12 січня 2022, 10:34

Re: Редагування поля «Ціна»

Повідомлення Ромаша » 13 січня 2022, 21:13

Добрий день, в даному напрямку у нас ведеться аналітика та розглядаються варіанти реалізації, які б могли задовольнити потреби більшості клієнтів. У подальших оновленнях окрім роздрібної ціни обов’язково буде запропоновано варіант ведення та відображення гуртової ціни
Дуже вдячний, попри те що більшість СМІ трублять чи рекламують конкурентну програму усім відому програму відомого банкіра я та наприклад усі мої знайомі навпаки несказано раді що перейшли на кашалот. Якщо у кашалоті будуть добавлені мінімальні зручності обліку і фін звітності для малого бізнесу то це буде просто респект і сама біль, а це фіскалізація відійде на другий план і стане як такою що не особливо обтяжлива у тих додаткових функціях що дійсно необхідні підприємцю. Тобто навіть якщо висохнуть сльози і фіскалізація прийметься як данина чи можливо буде відмінена чи відкладена новими чи іншими владами, законами то кашалот за помірну плату таки останеться на девайсах ФОПів заради тих зручностей яких нам часто просто не вистачало. А це порахувати товари та бачити залишки, бачити ціни закупки та продажу аби бачити підсумок росту чи збитковості точки за якийсь період і ще деякі дрібниці. Не усякий дрібний може дозволити собі встановити 1с чи BAS чи укрсклад бо це чималі гроші і багато того що просто плутає, непотрібних облікових систем, прав агентів, різних документів які більше підходять для великих контор та потужних бухгалтерів. А кашалот за необтяжливу річну ціну а це вже легше сплачувати, може дати якраз той мінімалізм зручний кожному з нас. п.с. вибачте за багатобукофф і філософію але як є.

Відповісти

Повернутись до “Загальні питання по роботі Cashalot”