Номенклатура

Відповісти
Grigoriy
Повідомлень: 159
З нами з: 14 листопада 2018, 11:05

Номенклатура

Повідомлення Grigoriy » 05 січня 2022, 11:04

Сортування номенклатури по стовпчику «Артикул» виконується по першому знаку, тобто якщо артикул суто числовий а товарів кілька тисяч то спочатку відображаються товари 1; 11; 111; 111111 і т. д. а потім вже товари артикул яких починається на 2. Чи буде в майбутньому розглянута можливість додання послідовного сортування, щоб після товару з артиклем 1 відображався товар з артиклем 2.

Marat Melnyk
Повідомлень: 637
З нами з: 02 липня 2021, 09:20

Re: Номенклатура

Повідомлення Marat Melnyk » 05 січня 2022, 11:44

Доброго дня!
Поле "Артикул" являється текстовим, тому сортування відбувається в зазначеному порядку.

Grigoriy
Повідомлень: 159
З нами з: 14 листопада 2018, 11:05

Re: Номенклатура

Повідомлення Grigoriy » 05 січня 2022, 11:49

Marat Melnyk писав:
05 січня 2022, 11:44
Доброго дня!
Поле "Артикул" являється текстовим, тому сортування відбувається в зазначеному порядку.
Добрий день. Я про сортування яке відбувається при натисканні на назву стовпчика.

Marat Melnyk
Повідомлень: 637
З нами з: 02 липня 2021, 09:20

Re: Номенклатура

Повідомлення Marat Melnyk » 05 січня 2022, 11:56

На розгляді у розробників знаходиться задача щодо перегляду логіки сортування.
На даний час при натисканні на назву стовпчика сортування відбувається саме даним чином через використання текстового формату поля.

Tima37
Повідомлень: 448
З нами з: 02 червня 2016, 11:03

Re: Номенклатура

Повідомлення Tima37 » 26 січня 2022, 23:18

Marat Melnyk писав:
05 січня 2022, 11:56
На розгляді у розробників знаходиться задача щодо перегляду логіки сортування.
На даний час при натисканні на назву стовпчика сортування відбувається саме даним чином через використання текстового формату поля.
Тогда у меня встречные вопросы:
1. Почему сортировка есть в БЕК ОФИСЕ, но отсутствует в РМК, от слова "СОВСЕМ". ВЕДЬ ЭТО РМК, может работать без интернета, и именно в нем я могу набирать новый товар, а сортировки нет.
Если я там набираю новый товар, почему я не могу увидеть , какой товар последний в группе?
2. Почему я должен убивать глаза, делая офигительное разрешение, чтобы в РМК, в открытой кассе, видеть сразу и столбик АРТИКУЛ, и столбик ЦЕНА. Громадные колонки "Один. виміру" и "Знижки". При нормальном разрешении, приходиться гонять ползунок, чтобы перейти от Артикула к Цене. Отправлял пожелания о доработке, но "воз стоит, где стоял". Сделайте адаптацию к различным мониторам: 4х3 и 6х9. Не у всех на рабочем месте в торговом зале 24" мониторы. Это же Кашалот - он должен быть лучшим, а нас тыкают носом в небольшие экраны конкурентов, где всё прекрасно читаемо.
3 СОТА КАСА - почему не сделать группы, с возможностью импортировать в название товара картинки в формате jpg, а далее при нажатии на группу, будут отображаются товары с ценой на картинке товара или услуги. Удобно для салонов, парикмахерских, кафе, мастерских с количеством товаров или услуг до 150 единиц в перечне.
Он же Гоша, он же Гоги, он же Igor A.

Marat Melnyk
Повідомлень: 637
З нами з: 02 липня 2021, 09:20

Re: Номенклатура

Повідомлення Marat Melnyk » 27 січня 2022, 12:37

Tima37 писав:
26 січня 2022, 23:18
Marat Melnyk писав:
05 січня 2022, 11:56
На розгляді у розробників знаходиться задача щодо перегляду логіки сортування.
На даний час при натисканні на назву стовпчика сортування відбувається саме даним чином через використання текстового формату поля.
Тогда у меня встречные вопросы:
1. Почему сортировка есть в БЕК ОФИСЕ, но отсутствует в РМК, от слова "СОВСЕМ". ВЕДЬ ЭТО РМК, может работать без интернета, и именно в нем я могу набирать новый товар, а сортировки нет.
Если я там набираю новый товар, почему я не могу увидеть , какой товар последний в группе?
2. Почему я должен убивать глаза, делая офигительное разрешение, чтобы в РМК, в открытой кассе, видеть сразу и столбик АРТИКУЛ, и столбик ЦЕНА. Громадные колонки "Один. виміру" и "Знижки". При нормальном разрешении, приходиться гонять ползунок, чтобы перейти от Артикула к Цене. Отправлял пожелания о доработке, но "воз стоит, где стоял". Сделайте адаптацию к различным мониторам: 4х3 и 6х9. Не у всех на рабочем месте в торговом зале 24" мониторы. Это же Кашалот - он должен быть лучшим, а нас тыкают носом в небольшие экраны конкурентов, где всё прекрасно читаемо.
3 СОТА КАСА - почему не сделать группы, с возможностью импортировать в название товара картинки в формате jpg, а далее при нажатии на группу, будут отображаются товары с ценой на картинке товара или услуги. Удобно для салонов, парикмахерских, кафе, мастерских с количеством товаров или услуг до 150 единиц в перечне.
Добрый день!
Отправил Вам личное сообщение с рекомендациями.

digi
Повідомлень: 732
З нами з: 22 червня 2011, 01:12

Re: Номенклатура

Повідомлення digi » 28 січня 2022, 11:32

А чому б ті рекомендації не розташувати тут? Може багатьом зустрічаються такі ж перепони щодо сортування та пошуку, розміру колонок на невеликих моніторах.

Marat Melnyk
Повідомлень: 637
З нами з: 02 липня 2021, 09:20

Re: Номенклатура

Повідомлення Marat Melnyk » 28 січня 2022, 11:52

digi писав:
28 січня 2022, 11:32
А чому б ті рекомендації не розташувати тут? Може багатьом зустрічаються такі ж перепони щодо сортування та пошуку, розміру колонок на невеликих моніторах.
Дилерам рекомендується формувати задачі на буферний відділ з повним описом бажаних доопрацювань.
Прохання формувати окремі задачі по різним продуктам (Cashalot, СОТА.Каса).

Забби
Повідомлень: 229
З нами з: 02 квітня 2018, 12:43

Re: Номенклатура

Повідомлення Забби » 28 січня 2022, 12:22

Секрети полішинелі..

Відповісти

Повернутись до “Модулі програми Cashalot”