Оновлення ПРРО Cashalot версії 01.00.078

Відповісти
Євген Колпаков
Повідомлень: 65
З нами з: 14 грудня 2022, 18:56

Оновлення ПРРО Cashalot версії 01.00.078

Повідомлення Євген Колпаков » 15 квітня 2024, 18:37

Cashalot дбає про комфорт своїх користувачів, тому зустрічайте нову хвилю оновлень! Що чекає на вас у цій версії?

☝🏻Новий спосіб оплати – «Оплата частинами»
Тепер ваші клієнти можуть розраховуватись за товар у декілька платежів завдяки новому способу оплати – Оплата частинами.
Створення фіскального чеку з таким способом оплати – це легко! Просто оберіть варіант Оплата частинами в області розрахункових даних та виберіть тип часткової оплати: Перша сплата, Чергова сплата або Остаточний рахунок. Заповніть необхідну інформацію і проведіть оплату.
Активувати Оплату частинами можна у кабінеті користувача. Для цього відкрийте Всі каси - Налаштування - Режим, спосіб та вид оплати. Потім оберіть ПРРО і зазначте спосіб оплати – Оплата частинами.

☝🏻 Друк штрихкодів
Окрім цінників, тепер ви також можете роздрукувати штрихкоди товарів. Як? У модальному вікні Друк цінників та штрихкодів оберіть радіокнопку Штрихкоди, налаштуйте параметри друку і натисніть Друкувати. Готово! Роздруковані штрихкоди вже у вас.

☝🏻 Збереження способу оплати
Створюйте чеки швидше завдяки новій можливості збереження попереднього способу оплати!
Створіть новий чек. В полі Спосіб оплати автоматично буде обраний той спосіб, що було використано попереднього разу. Спосіб оплати зберігається навіть за умови закриття зміни. Користуйтесь!

☝🏻 Нові розміри цінників
Треба роздрукувати цінник, а потрібного розміру нема. Що робити? Вам – нічого, адже Cashalot вже потурбувався про це! Тепер доступні нові розміри цінників: 30х40 мм, 30х50 мм, 40х30 мм, та 40х50 мм.

🛠 Доопрацювання Драйвера для BAS і API з COM інтерфейсом
👉🏻Використовуйте декілька POS-терміналів! Додана можливість використання декількох POS-терміналів при роботі в API Cashalot. Для цього в API COM(Bridge) та Драйвер Cashalot для BAS реалізовано методи GetPOSTerminalList та SetDefaultPOSterminal. Ці методи дозволять отримувати інформацію про перелік налаштованих платіжних терміналів та їх ідентифікатор в Cashalot, а в подальшому виконувати встановлення налаштувань для пристрою, який буде використовуватись для проведення оплати карткою. Таким чином користувачу доступна можливість за потреби виконувати зміну POS-терміналу перед проведенням безготівкого розрахунку, наприклад, якщо сплату коштів необхідно виконати на різні мерчанти платіжного терміналу.
👉🏻Відкориговано формування скороченого періодичного звіту про продаж за допомогою методу PrintPReportDate.
👉🏻Удосконалено роботу драйвера POS-термінала для BAS при використані платіжних терміналів підключених в USB конфігурації.

🔥 Інші приємності
👉🏻 ПРРО Cashalot не лише функціональний, а й візуально естетичний. Оцініть оновлений дизайн модальних вікон!
👉🏻 Підключайте термінали Verifone від SSI для проведення платежів! Для цього в розділі Налаштування - Додаткове обладнання - POS-термінали оберіть тип конфігурації SSI (LAN).

Відповісти

Повернутись до “Оновлення програми Cashalot”