Оновлення Кабінета Cashalot (28.02.2024) Версія: 00.090

Відповісти
Євген Колпаков
Повідомлень: 64
З нами з: 14 грудня 2022, 18:56

Оновлення Кабінета Cashalot (28.02.2024) Версія: 00.090

Повідомлення Євген Колпаков » 29 лютого 2024, 10:27

☝🏻 Переміщуйте облікові залишки товарів між суб’єктами господарювання
У цьому оновленні Cashӓlot порадує користувачів новим очікуваним функціоналом модуля Склад.
Відтепер Cashӓlot надає можливість переміщувати облікові залишки товарів між суб'єктами господарювання. Здійснювати товарообіг можна між суб’єктами господарювання, що зазначені у розділі Мій бізнес.
Для швидкого створення документів додали Майстер оформлення товарообігу між СГ. У вікні Майстра просто оберіть операцію, яку необхідно виконати: Передача товарів або Повернення між організаціями, та вкажіть обов’язкові дані для створення документів: постачальника, отримувача товару – суб’єктів господарювання та їх господарські одиниці, а також дату документа, оберіть товар, що переміщується.
Майстер створить необхідні документи:
- при Передачі товару - документи Видаткова накладна у постачальника та Надходження товарів у отримувача;
- при Поверненні між організаціями - документи Повернення товарів у СГ, що повертає товар, та Надходження товарів у СГ, якому повертається товар.
Якщо у вікні Майстра активовано опцію Створити номенклатуру, Майстер автоматично створить картку номенклатури для товару, який відсутній у довіднику отримувача.
Переглянути, відкоригувати та провести документи можна у відповідних реєстрах модуля Склад: Надходження товарів, Повернення товарів та Видаткова накладна.

☝🏻 Знаходьте номенклатуру за допомогою сканера штрихкодів
Додали можливість пошуку номенклатури за штрихкодом. Для пошуку у розділі Довідник «Номенклатура» та у документах модуля Склад просто зіскануйте штрихкод товару за допомогою сканера штрихкодів. Якщо номенклатура знайдена, її дані відобразяться у вікні програми.

Відповісти

Повернутись до “Оновлення програми Cashalot”