Оновлення Кабінета Cashalot (13.02.2024) Версія: 00.089

Відповісти
Євген Колпаков
Повідомлень: 65
З нами з: 14 грудня 2022, 18:56

Оновлення Кабінета Cashalot (13.02.2024) Версія: 00.089

Повідомлення Євген Колпаков » 13 лютого 2024, 17:44

☝🏻 Синхронізуйте номенклатуру із вашими обліковими системами
Додали новий метод, що надає можливість синхронізації номенклатури у Кабінеті користувача з вашими обліковими системами. Докладно про використання методу можна дізнатися у описі специфікації, розділ Імпорт номенклатур, або за посиланням https://my.cashalot.org.ua/swagger.

☝🏻 Зберігайте дані реєстру Рух товарів
Додали можливість зберігати дані реєстру Рух товарів модуля Склад у файл формату xlsx. Для збереження даних натисніть кнопку Експорт, яку ми додали у заголовку таблиці розділу. Експортуються записи, що відповідають фільтрам, обраним у таблиці реєстру.

🛠 Ми прагнемо досконалості:
1. Відкоригували формування звітів: Періодичний звіт (повний) та Періодичний звіт (скорочений) у розділі Аналітика - Z-звіти.

2. Відкоригували роботу функції Оновити дані з Monobank у розділі Всі каси - Налаштування - Інтернет-еквайринг від Monobank за наявності збереженого зашифрованого токена в розділі Мій бізнес – Налаштування - Платіжний сервіс Monobank.

3. Налаштували збереження ціни товару при створенні нової номенклатури у документах модуля Склад за умови встановлення опції Встановити ціну для всіх.

Відповісти

Повернутись до “Оновлення програми Cashalot”