ОНОВЛЕННЯ ПРРО Cashalot версії 01.00.076

Відповісти
Євген Колпаков
Повідомлень: 65
З нами з: 14 грудня 2022, 18:56

ОНОВЛЕННЯ ПРРО Cashalot версії 01.00.076

Повідомлення Євген Колпаков » 09 лютого 2024, 09:27

☝🏻 Формуйте гарантійні талони для товарів
Навчили Cashаlot встановлювати умови гарантійного обслуговування товару.
Створити гарантійний талон можна у вікні перегляду чека продажу у розділі Історія операцій. Для цього відкрийте чек для перегляду та натисніть на іконку Гарантійний талон. У вікні, що відкриється, заповніть необхідну інформацію та натисніть Сформувати. Гарантійний талон можна роздрукувати, експортувати (зберегти у форматі PDF) або відправити користувачу на електронну пошту. За замовчуванням у розділі Гарантійні зобов’язання відображається уніфікований текст, який можна доповнити або змінити відповідно до ваших потреб.
Наразі для формування Гарантійного талона реалізовано базові функції, що будуть вдосконалюватися у наступних оновленнях. Ми чекаємо на ваші пропозиції щодо формування Гарантійного талона. З пропозиціями звертайтесь на лінію технічної підтримки (тел. +38 044 201 06 46, +38 067 201 06 46), або пишіть нам за допомогою функції Написати розробнику на офіційному сайті.

☝🏻 Налаштовуйте еквайрів POS-термінала для ваших організацій
Для постачальника POS-терміналів Приват Банк додали можливість вказати необхідний номер еквайра, який буде використовується на терміналі при здійсненні оплат.
Вказати номер еквайра можна у розділі Налаштування - Додаткове обладнання – POS-термінали.
Визначити та переглянути перелік доступних еквайрів на фізичному POS-терміналі можна, натиснувши кнопку Запит переліку доступних номерів еквайра праворуч від поля Номер еквайра.
Також додали можливість налаштовувати необхідну кількість еквайрів за допомогою опції розширеного конфігурування пристроїв Використовувати декілька POS-терміналів.

🛠 Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом
1. Для API СOM (Bridge) та Драйвер Cashalot для BAS реалізували метод ShowQrCodeReceipt, за допомогою якого можна візуалізувати QR-код з посиланням для перегляду зареєстрованого чека.
2. Для API СOM (Bridge) та Драйвер Cashalot для BAS реалізували метод StornoCheck, за допомогою якого можна виконати сторнування останньої фіскальної операції. Функція доступна для чеків продажу та повернення.
3. Реалізували можливість використання способу оплати Післяплата повна при використанні API COM (Bridge) та Драйвер Cashalot для BAS.
4. Відкоригували відображення форматів дати та часу в реквізитах POS-термінала у чеку, зареєстрованому засобом API Cashalot, за умови використання української мови для інтерфейсу ОС Windows.

🛠 Ми прагнемо досконалості:
1. Функціональність Cashаlot невпинно розширюється. Тому для більш зручної роботи з реєстром Історія операцій ми об’єднали всі доступні для чека функції під однією кнопкою, по натисканню на яку можна обрати потрібну функцію зі списку, що відкриється.
2.Відновили контролі на видачу готівки з каси для ПРРО з режимом роботи Ломбардні операції.
3. Скасували контроль лімітів суми на день для розрахунків у безготівковій формі за допомогою електронних платіжних засобів – POS-терміналів та інтернет-еквайрингу.

Відповісти

Повернутись до “Оновлення програми Cashalot”