Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot (01.02.2024): Android v.19.622 | iOS v.1.315

Відповісти
Євген Колпаков
Повідомлень: 64
З нами з: 14 грудня 2022, 18:56

Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot (01.02.2024): Android v.19.622 | iOS v.1.315

Повідомлення Євген Колпаков » 02 лютого 2024, 13:44

☝🏻 🛠 У цьому оновленні:
1. Приймайте оплату за допомогою платіжного сервісу WayForPay.
Для використання платіжного сервісу необхідно попередньо виконати налаштування у Кабінеті користувача Cashӓlot, розділ Мій бізнес – Налаштування – Платіжний сервіс WayForPay. Після завантаження налаштувань з Кабінету у ПРРО буде доступна форма оплати WayForPay.
За допомогою сервісу формується посилання на рахунок, що може бути оплачений банківською карткою через QR-код або за посиланням, яке відправляється клієнту у SMS-повідомленні.
Чеки, що очікують оплати рахунка у платіжному сервісі, зберігаються у реєстрі Відкладені чеки. Для таких чеків у реєстрі доступна операція Перевірити стан рахунку. Після здійснення оплати рахунка чек може бути зареєстрований у ДПС.
2. Використовуйте POS-термінали від Printec для проведення оплати через мобільний додаток Cashӓlot. Для забезпечення оплати підключіть мобільний пристрій та термінал до спільної Wi-Fi мережі.
У розділі Налаштування – Термінал виконайте підключення POS-термінала, обравши конфігурацію Принтек (LAN) та вказавши IP та порт підключеного пристрою.
Переконайтеся в правильності налаштувань за допомогою кнопки Перевірити з’єднання та використовуйте POS-термінал для проведення розрахунків при продажу в автоматичному режимі, отримуючи повну інформацію про оплату.
3. Вводьте номер інтернет-замовлення при використанні способу оплати Післяплата повна. Номер інтернет-замовлення вводиться у полі Номер замовлення після вибору способу оплати Післяплата повна.
4. Додали можливість відображення напису Без ПДВ на друкованих формах фіскальних чеків. Для відображення напису необхідно активувати налаштування у розділі Мій бізнес – Налаштування – Налаштування відображення значення "Без ПДВ" у Кабінеті користувача.

Відповісти

Повернутись до “Оновлення програми Cashalot”