Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Загальна звітність: ДПС, ПФУ, ДСС, ФСС, та інші
priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення priup » 01 червня 2021, 12:06

olegyudin писав:
01 червня 2021, 10:22
Добрый день!

Получили такую квитанцию:
Виявлені помилки/зауваження:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному
вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через
відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено
цілісність пакету
)

Не подскажите, что делать?
Налоговики порвали Ваш пакет отчёта! Один из Ваших додатков ими был загружен НЕ С ОСТАЛЬНЫМИ.
ЧТО ДЕЛАТЬ ???
Отправлять ПАКЕТНЫЕ отчёты до 11 утра.............

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення rsv » 01 червня 2021, 12:25

priup писав:
01 червня 2021, 12:06
Налоговики порвали Ваш пакет отчёта! Один из Ваших додатков ими был загружен НЕ С ОСТАЛЬНЫМИ.
ЧТО ДЕЛАТЬ ???
Отправлять ПАКЕТНЫЕ отчёты до 11 утра.............
Не факт, що це спасе. Був у мене випадок, коли ПДВ-звітність було відправлено о 9-20 ранку. А один з додатків було опрацьовано аж наступної доби вночі. Через це пакет було "порвано" і звіт не прийнято.
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Tima37
Повідомлень: 448
З нами з: 02 червня 2016, 11:03

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Tima37 » 01 червня 2021, 16:33

segamel писав:
31 травня 2021, 21:05
polyk писав:
29 травня 2021, 10:49
Скажіть, будь ласка, хто в курсі цього питання, чи досі в ДПС не приймаються "довідкові" звіти за другий квартал 2021 року та "уточнюючі" за попередні роки (до 2021)?
Довідкові за другий квартал приймають. Але по одній фізособі у звіті.
Скажите, пожалуйста, принимается чисто "Довідковий" или "Звітний + Довідковий".
Создать чисто "Довідковий" для Соцстраха не получается. Или есть спецкнопка, убивающая "Звитний"?
Он же Гоша, он же Гоги, он же Igor A.

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення priup » 01 червня 2021, 17:02

Tima37 писав:
01 червня 2021, 16:33
......
Скажите, пожалуйста, принимается чисто "Довідковий" или "Звітний + Довідковий".
Создать чисто "Довідковий" для Соцстраха не получается. Или есть спецкнопка, убивающая "Звитний"?
polyk писав:
31 травня 2021, 22:58
Так, підтверджую. Сьогодні здав в одному ВИШі "довідковий" по одній особі за 2 квартал 4-5 місяці. При створенні в МЕДОК на додатку 6 за травень видало незрозумілу помилку. Так і передав з помилкою. Але звіт прийнявся. Помилку показую во вкладенні. Прошу розробників виправити помилку. Це спецстаж на травень. Він заповнений правильно. На додатку 6 за квітень помилки не видає.

Tima37
Повідомлень: 448
З нами з: 02 червня 2016, 11:03

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Tima37 » 02 червня 2021, 15:26

priup писав:
01 червня 2021, 17:02
Tima37 писав:
01 червня 2021, 16:33
......
Скажите, пожалуйста, принимается чисто "Довідковий" или "Звітний + Довідковий".
Создать чисто "Довідковий" для Соцстраха не получается. Или есть спецкнопка, убивающая "Звитний"?
polyk писав:
31 травня 2021, 22:58
Так, підтверджую. Сьогодні здав в одному ВИШі "довідковий" по одній особі за 2 квартал 4-5 місяці. При створенні в МЕДОК на додатку 6 за травень видало незрозумілу помилку. Так і передав з помилкою. Але звіт прийнявся. Помилку показую во вкладенні. Прошу розробників виправити помилку. Це спецстаж на травень. Він заповнений правильно. На додатку 6 за квітень помилки не видає.

У меня вопрос был о ВАРИАНТАХ ЗАПОЛНЕНИЯ бланка.
АЗБУКА: "Звітний" за 2 кв. подается в течении 40 дней, после окончания отчетного периода.
Во всех письмах от ФИСКАЛОВ по СОЦСТРАХУ, говориться о подаче отчета с отметкой "Довідковий" и ни где не упоминается оБ отметке "Звітний".
Вот я и задаю вопрос. Может этот отчет подаваться с отметкой только "Довідковий" или обязательно еще и "Звітний"?
Он же Гоша, он же Гоги, он же Igor A.

Yevhenii_Rish
Повідомлень: 245
З нами з: 27 квітня 2021, 17:20

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Yevhenii_Rish » 02 червня 2021, 16:29

Tima37 писав:
02 червня 2021, 15:26
priup писав:
01 червня 2021, 17:02
Tima37 писав:
01 червня 2021, 16:33
......
Скажите, пожалуйста, принимается чисто "Довідковий" или "Звітний + Довідковий".
Создать чисто "Довідковий" для Соцстраха не получается. Или есть спецкнопка, убивающая "Звитний"?
polyk писав:
31 травня 2021, 22:58
Так, підтверджую. Сьогодні здав в одному ВИШі "довідковий" по одній особі за 2 квартал 4-5 місяці. При створенні в МЕДОК на додатку 6 за травень видало незрозумілу помилку. Так і передав з помилкою. Але звіт прийнявся. Помилку показую во вкладенні. Прошу розробників виправити помилку. Це спецстаж на травень. Він заповнений правильно. На додатку 6 за квітень помилки не видає.

У меня вопрос был о ВАРИАНТАХ ЗАПОЛНЕНИЯ бланка.
АЗБУКА: "Звітний" за 2 кв. подается в течении 40 дней, после окончания отчетного периода.
Во всех письмах от ФИСКАЛОВ по СОЦСТРАХУ, говориться о подаче отчета с отметкой "Довідковий" и ни где не упоминается оБ отметке "Звітний".
Вот я и задаю вопрос. Может этот отчет подаваться с отметкой только "Довідковий" или обязательно еще и "Звітний"?
Доброго дня. При подачі звіту з типом «Довідковий» згідно структури бланку, наданої контролюючим органом повинно міститися також відмітка «Звітний»

рядок 014 - «Довідковий» - якщо Д1 подається в складі Розрахунку з типом «Звітний» як «Довідковий» з позначкою «призначення пенсії» або «призначення матеріального забезпечення, страхових виплат»;

Наказ МФУ від 15.12.2020 № 773
З повагою, Linkos Group

Tima37
Повідомлень: 448
З нами з: 02 червня 2016, 11:03

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Tima37 » 02 червня 2021, 16:46

Евгений, спасибо. Это я и хотел услышать.
ДЯКУЮ.
Он же Гоша, он же Гоги, он же Igor A.

Yevhenii_Rish
Повідомлень: 245
З нами з: 27 квітня 2021, 17:20

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Yevhenii_Rish » 02 червня 2021, 16:58

Tima37 писав:
02 червня 2021, 16:46
Евгений, спасибо. Это я и хотел услышать.
ДЯКУЮ.
Обращайтесь :)
З повагою, Linkos Group

lysk1959
Повідомлень: 33
З нами з: 21 травня 2019, 11:22

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення lysk1959 » 03 червня 2021, 21:31

І все-таки?
Яка хвора на всю голову людина вирішила, що в додатковому звіті має бути інформація тільки на одну особу?
у мене за травень тільки 77 лікарняних!
А в осінньо-зимовий період в рази більше! Як мені відслідкувати 77 звітів? В травні там буде тільки Д1 за квітень, а в червні - два додатки,
а в липні -3!
Тут навіть міцний алкоголь мене не врятує...

lysk1959
Повідомлень: 33
З нами з: 21 травня 2019, 11:22

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення lysk1959 » 03 червня 2021, 22:48

Квитанція виглядає так:
...
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту не виконана.
Помилка: Додатки до Розрахунку «Звітний» «Довідковий» мають містити відомості по одній застрахованій особі. У додатках до розрахунку зазначено різні РНОКПП та ПІБ. Заборонено подавати у Розрахунку «Звітний» «Довідковий» інформацію щодо кількох осіб.
Ким заборонено? Я в "Порядку" такої заборони не знайшов. Хто пояснить, чому додатки "мають містити відомості по одній застрахованій особі" ?

Забби
Повідомлень: 229
З нами з: 02 квітня 2018, 12:43

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Забби » 04 червня 2021, 00:31

Дебіли у податковій насилу змогли запустити цей звіт взагалі, а ви хочете, щоб вони ще й змінили багаторічну священну практику подання інформації по одній особі у додатку :)
Може колись у наступному сторіччі.

lysk1959
Повідомлень: 33
З нами з: 21 травня 2019, 11:22

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення lysk1959 » 04 червня 2021, 10:00

Ну взагалі то через податкову цей звіт свистить транзитом, податкова його не бракує. Такий звіт не може осилити Пенсійний фонд...

Забби
Повідомлень: 229
З нами з: 02 квітня 2018, 12:43

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Забби » 04 червня 2021, 10:35

Однаково.

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення priup » 04 червня 2021, 11:49

lysk1959 писав:
03 червня 2021, 22:48
Квитанція виглядає так:
...
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту не виконана.
Помилка: Додатки до Розрахунку «Звітний» «Довідковий» мають містити відомості по одній застрахованій особі. У додатках до розрахунку зазначено різні РНОКПП та ПІБ. Заборонено подавати у Розрахунку «Звітний» «Довідковий» інформацію щодо кількох осіб.
Ким заборонено? Я в "Порядку" такої заборони не знайшов. Хто пояснить, чому додатки "мають містити відомості по одній застрахованій особі" ?
Куда жаловаться:
https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/ ... ya-zvernen
https://tax.gov.ua/others/puls-

ПОРЯДОК ЗАПОЛНЕНИЯ:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1304-20#Text

polyk
Повідомлень: 82
З нами з: 27 лютого 2013, 17:25
Звідки: м. Харків

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення polyk » 04 червня 2021, 14:02

Я вже про це писав, але зараз, коли треба буде відправляти кожного місяця десятки, а то й сотні "довідкових", це питання дуже актуальне. Тому повторюю прохання для розробників МЕДОК.
Я зрозумів, що для "нового звітного" і "уточнюючого", якщо поле OZN в файлах DBF заповнене 0 або 1, то при "імпорті з DBF" ці DBF-файли імпортуються з належним типом, інакше (якщо поле OZN порожнє) DBF-файли імпортуються з типом "звітний". Але при "імпорті з DBF" в звіт типа "Довідковий" (існуюча пачка) вони все одно імпортуються як "звітні", хоча я в полі OZN ставлю нулі. Якщо такий "довідковий звіт" відзразу після імпорту з DBF скопіювати, то додатки в ньому стають "довідковивими". Чи можна, щоб при імпорті з DBF в "довідковий звіт" додатки, що імпортуються, відразу ставали "довідковими".
Никакую проблему нельзя решить на том же уровне, на котором она возникла.
Альберт Эйнштейн

Yevhenii_Rish
Повідомлень: 245
З нами з: 27 квітня 2021, 17:20

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Yevhenii_Rish » 04 червня 2021, 14:16

polyk писав:
04 червня 2021, 14:02
Я вже про це писав, але зараз, коли треба буде відправляти кожного місяця десятки, а то й сотні "довідкових", це питання дуже актуальне. Тому повторюю прохання для розробників МЕДОК.
Я зрозумів, що для "нового звітного" і "уточнюючого", якщо поле OZN в файлах DBF заповнене 0 або 1, то при "імпорті з DBF" ці DBF-файли імпортуються з належним типом, інакше (якщо поле OZN порожнє) DBF-файли імпортуються з типом "звітний". Але при "імпорті з DBF" в звіт типа "Довідковий" (існуюча пачка) вони все одно імпортуються як "звітні", хоча я в полі OZN ставлю нулі. Якщо такий "довідковий звіт" відзразу після імпорту з DBF скопіювати, то додатки в ньому стають "довідковивими". Чи можна, щоб при імпорті з DBF в "довідковий звіт" додатки, що імпортуються, відразу ставали "довідковими".
Доброго дня. Питання щодо вікна вибору типа звіту при імпотрі файлів з .DBF вже на розгляді.
З повагою, Linkos Group

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення rsv » 07 червня 2021, 10:10

lysk1959 писав:
03 червня 2021, 21:31
І все-таки?
Яка хвора на всю голову людина вирішила, що в додатковому звіті має бути інформація тільки на одну особу?
Та сама, яка додумалася аб'ять нєаб'ятнає і впіхнуть нєвпіхуємоє © (я маю на увазі створити нову звітність) :lol:
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Lubocka
Повідомлень: 55
З нами з: 07 лютого 2013, 13:30

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Lubocka » 08 червня 2021, 13:10

Yevhenii_Rish писав:
01 червня 2021, 10:28
olegyudin писав:
01 червня 2021, 10:22
Добрый день!

Получили такую квитанцию:
Виявлені помилки/зауваження:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному
вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через
відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено
цілісність пакету)

Не подскажите, что делать?
Перегляньте в строках 061-066 к-сть заявлених додатків у пакеті і їх присутність по факту.
Такая же квитанция, проверила, в рядке 061 количество додатков 1, лист 1 стоит
Флажек на "звитний", "додатковий" стоит
Один человек с 2-мя строчками, т.к. у него были отпускные, отправили только за апрель, т.к. в мае заболел

Может кто скажет, как отправить "Довидковий" в Медке, чтоб структура файлов была хорошей?

PS Также в Медке ругается на наличие в довитковому звити на КВЕД, и крестик "бюджетной установи" , убрала, чтоб отчет не был "помилковим"

Yevhenii_Rish
Повідомлень: 245
З нами з: 27 квітня 2021, 17:20

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Yevhenii_Rish » 08 червня 2021, 14:35

Lubocka писав:
08 червня 2021, 13:10
Yevhenii_Rish писав:
01 червня 2021, 10:28
olegyudin писав:
01 червня 2021, 10:22
Добрый день!

Получили такую квитанцию:
Виявлені помилки/зауваження:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному
вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через
відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено
цілісність пакету)

Не подскажите, что делать?
Перегляньте в строках 061-066 к-сть заявлених додатків у пакеті і їх присутність по факту.
Такая же квитанция, проверила, в рядке 061 количество додатков 1, лист 1 стоит
Флажек на "звитний", "додатковий" стоит
Один человек с 2-мя строчками, т.к. у него были отпускные, отправили только за апрель, т.к. в мае заболел

Может кто скажет, как отправить "Довидковий" в Медке, чтоб структура файлов была хорошей?

PS Также в Медке ругается на наличие в довитковому звити на КВЕД, и крестик "бюджетной установи" , убрала, чтоб отчет не был "помилковим"
Доброго дня. Для аналізу ситуації необхідно переглянути сам файл з квитанцією.
З повагою, Linkos Group

Lubocka
Повідомлень: 55
З нами з: 07 лютого 2013, 13:30

Re: Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Повідомлення Lubocka » 08 червня 2021, 15:30

Я отправила Вам в личном сообщении и прикрепила файлы. Спасибо

Відповісти

Повернутись до “Модуль «Реєстр звітів»”