HR та кадрові питання

Відповісти
shulgalex
Повідомлень: 1
З нами з: 01 квітня 2020, 16:23

HR та кадрові питання

Повідомлення shulgalex » 01 квітня 2020, 16:42

Доброго дня в мене є питання стосовно документів які потрепують паперового примірника (ті що зберігаються понад 10 років)\

11.11.2014 № 1886/5 Про затвердження Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання
"IV. Систематизація та зберігання електронних документів у діловодстві
6. Створення паперового примірника електронного документа

1. Для електронних документів постійного та тривалого (понад 10 років) зберігання одразу після завершення їх виконання створюються паперові примірники таких електронних документів.

2. Створення паперового примірника електронного документа відбувається шляхом його виготовлення на папері разом з усіма обов’язковими для даного виду документа реквізитами з дотриманням встановленого законодавством порядку їх розміщення, а також з іншими наявними необов’язковими реквізитами."


Змодулюємо ситуацію. Ми беремо якісь такий наказ: Узгоджуємо та підписуємо його (скажімо директор/нач.вітділу кадрів та співробітник) все в електроному виді та з КЕП и т.д.

А потім що паперовий примітник знов мають всі подписати вже фізично?

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: HR та кадрові питання

Повідомлення priup » 01 квітня 2020, 17:54

Дайте пример хоть тройку
shulgalex писав:
01 квітня 2020, 16:42
...ті що зберігаються понад 10 років....
в студию!!

hatmaster
Повідомлень: 595
З нами з: 21 вересня 2016, 12:52

Re: HR та кадрові питання

Повідомлення hatmaster » 02 квітня 2020, 09:19

shulgalex писав:
01 квітня 2020, 16:42
Доброго дня в мене є питання стосовно документів які потрепують паперового примірника (ті що зберігаються понад 10 років)\
Тут розглядаються питання, які стосуються електронного документообігу між контрагентами та/або з контролюючими органами.
Хоча і тут все неоднозначно.

У випадку документів, які народжуються і вмирають в межах однієї організації - я думаю, тут як ви самі пропишете в регламенті, так і буде. Але з досвіду - всі друкують. Повноцінний безпаперовий docflow я бачив лише у Приваті.
Все пройдет, и это тоже. Реально лишь одно - мир иллюзорен! Все остальное фантастика ...

Відповісти

Повернутись до “Законодавча база”