Как зарегистрировать РК от имени покупателя в ЕРНН

Закрито
Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10066
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Как зарегистрировать РК от имени покупателя в ЕРНН

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 03 березня 2015, 00:06

З 01.02.2015 року реєстрація Розрахунку коригування, якщо передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг здійснюється ПОКУПЦЕМ
Згідно з Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи", який набрав чинності з 1 січня 2015 року:
реєстрація Розрахунку коригування від імені ПОКУПЦЯ виконується для податкових накладних, що сформовані з 01.02.2015 року, при цьому графа "Сума коригування податкового зобов'язання та податкового кредиту" містить від'ємне значення.
Процедура реєстрації Розрахунку коригування у випадку, коли Ви є постачальником (продавцем)
1. На панелі стану документу виберіть закладку Наступні дії і натисніть Відправити контрагенту.
(Зверніть увагу, пункт Відправити в ДПС відсутній, незалежно від обраного маршруту обробки документів).
2. На виконання команди автоматично розпочнеться стандартна процедура підпису документа ЕЦП, після чого Розрахунок коригування автоматично буде відправлений контрагенту.
3. Контрагент, отримавши від Вас Розрахунок коригування, виконує реєстрацію документу у Єдиному реєстрі.
4. Після того як контрагент отримав Квитанцію №1 з результатами обробки документа у ДПС, він повертає Вам Розрахунок коригування з отриманою квитанцією.
5. Якщо Ви отримали від контрагента Розрахунок коригування, який був відхилений у ДПС, необхідно відкоригувати документ, після чого повторити процедуру реєстрації документа контрагентом.

Процедура реєстрації Розрахунку коригування у випадку, коли Ви є отримувачем (покупцем)


1. Отримавши Розрахунок коригування, що містить від'ємне значення ПДВ виконайте його реєстрацію у Єдиному реєстрі: на панелі стану документу виберіть закладку Наступні дії і натисніть Відправити в ДПС.
(Зверніть увагу, пункт Відправити контрагенту відсутній, незалежно від обраного маршруту обробки документів).
2. На виконання команди автоматично розпочнеться стандартна процедура підпису документа ЕЦП, після чого Розрахунок коригування буде відправлений в ДПС.
3. Після того як Ви отримаєте Квитанцію №1 з результатами обробки документа у ДПС, надішліть документ контрагенту. Для цього виберіть закладку Наступні дії і натисніть Відправити контрагенту.
4. Якщо Розрахунок коригування був відхилений у ДПС, контрагент виконає необхідні правки і надішле Вам документ ще раз. У такому випадку повторіть реєстрацію, як описано вище.

Перегляньте відео ролик по реєстрації Розрахунку коригування (Дод. 2) покупцем з від'ємним значенням.

Закрито

Повернутись до “Відповіді на типові запитання”