Реєстр: інформація фільтру; уточнення імпорту dbf

Ваші пропозиції щодо розширення функціоналу програми.
Відповісти
OSIK.bp
Повідомлень: 61
З нами з: 01 липня 2011, 16:28

Реєстр: інформація фільтру; уточнення імпорту dbf

Повідомлення OSIK.bp » 01 липня 2011, 17:01

Питання-1. Відкриваю реєстр податкових. Фільтрую по стовпчику "Код". (Наприклад відфільтрувалось 25рядків на сумму 60тис=50тис.сума+10тис.пдв)
Питання:
-1.1 Як побачити скільки записів відфільтрувалось? (25шт.)
-1.2 Як побачити на які суми(загальна, без пдв, пдв) відфільтрувались дані. (60тис, 50тис, 10тис)
Наскільки я розумію цього ще нема в програмі. Дуже хотілось щоб це внесли в наступних версіях.

Питання-2: Імпорт dbf-файлів(видані, отримані) в "Реєстр податкових".
Хочу уточнити декілька нюансів на рахунок службових полів:
-2.1 Поле "KOR:"(Numeric-2) "Ознака коригування" - потрібно тільки для того щоб ці документи попадали в J0200509(Розрахунок кор.сум пдв). Так?
-2.2 Поле "NREZ"(Numeric-2) "Ознака нерезидента" - тільки для того щоб відмічати закордонних клієнтів. Так?

Питання-3: Куда найкраще звертатись з проблемами/побажаннями по даній програмі? Хотілось би вести мову напряму з розробниками. Цей форум?
По телефону підтримки в Києві мені порадили звернутись до локальних дилерів(які самі мало шо знають і розуміють) або написати "пісьмо на бумазі". І це в 21 столітті...

OSIK.bp
Повідомлень: 61
З нами з: 01 липня 2011, 16:28

Re: Реєстр: інформація фільтру; уточнення імпорту dbf

Повідомлення OSIK.bp » 02 липня 2011, 14:57

Питання-4: При експорті Реєстру в Звітність-Додаток5(J0215101)-Таблиця3(Операції з придбання з ПДВ, які не дають права формування податкового кредиту) у мене експортується забагато даних.
Здається мають попадати суми тільки із стовпчиків№13,14(негосподарські)
А у мене також попадають суми стовпчика№11(код=1, Ряд10.2Декларації). Це баг програми, чи саме так по закону і повинно бути???

Питання-5: Для того щоб в Декларації автоматично заповнився Рядок-11.1, в реєстрі(отримані) для Коду=2 сума обовязково повинна бути в стовпчику№9?
Чому не сприймається сума в стовпчику№11 (з Кодом=2)??? Це баг програми, чи саме так по закону і повинно бути???

OSIK.bp
Повідомлень: 61
З нами з: 01 липня 2011, 16:28

Re: Реєстр: інформація фільтру; уточнення імпорту dbf

Повідомлення OSIK.bp » 18 липня 2011, 09:13

Питання все ще актуальні. Чи можна отримати відповідь на них?
Якщо якесь із питань незрозуміле, то я можу більш детально пояснити.(не хотілось перегружати текстом)

OSIK.bp
Повідомлень: 61
З нами з: 01 липня 2011, 16:28

Re: Реєстр: інформація фільтру; уточнення імпорту dbf

Повідомлення OSIK.bp » 20 липня 2011, 10:18

Может ктото помочь советом? :(
Если трудно читать на украинском, могу все перевести на русский...

У нас экспортируется большой объем данных, и ошибки трудно исправлять. Поэтому очень бы хотелось довести этот процесс до автоматизма.
При покупке программы обещали отличную службу поддержки...

Качанов Егор
Повідомлень: 297
З нами з: 22 червня 2011, 11:29

Re: Реєстр: інформація фільтру; уточнення імпорту dbf

Повідомлення Качанов Егор » 20 липня 2011, 13:38

1. Нету. Идея хорошая, рассмотрим возможность реализации в будущем.
2. Да. Более подробно можете прочитать в общем хелпе, раздел "Ведення Реєстру отриманих та виданих податкових накладних"

OSIK.bp
Повідомлень: 61
З нами з: 01 липня 2011, 16:28

Re: Реєстр: інформація фільтру; уточнення імпорту dbf

Повідомлення OSIK.bp » 20 липня 2011, 14:37

О, спасибо большое за реакцию.
А можно еще узнать ответ на Вопросы-4, 5 ???
Идется про автоматическое формирование("експорт у форми звітності") Додатка-5 из Реестра.
У нас очень большой объем данных, и поэтому искать и исправлять такие ошибки сложно. А импортировать его из екселя или дбф нет возможности.
Поэтому очень хочу чтоб этот процесс делался сразу правильно.
Если надо я готов сделать маленький пример(4-5строк): dbf файл для импорта реестра. И потом сформировать из него Додаток-5, и разобратся в результате формирования. Могу ексель-файл сделать, и на его основе обсудить результат Додатка-5.

Отпишитесь пожалуйста в этом посте, или в личку .

Blind
Повідомлень: 3
З нами з: 20 липня 2011, 17:48
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Реєстр: інформація фільтру; уточнення імпорту dbf

Повідомлення Blind » 20 липня 2011, 18:05

Доброго дня, Остап!
Я особисто відповів на всі Ваші запитання електронною поштою (вже дуже давно). Я так розумію, форум Ви перевіряєте кожних п’ять хвилин, а на власну пошту часу не вистачає?

Засмучує також Ваш не обґрунтований сумнів у нашій кваліфікації
в Києві мені порадили звернутись до локальних дилерів(які самі мало шо знають і розуміють)
. У нас зареєстрований Ваш телефонний дзвінок з пропозицією по питанню №1, яку я особисто передав розробнику. Більше питань не було. А що стосується питань на форумі, як я вже зазначив - відповів Вам на всі ці запитання листом. Усі наші співробітники проходять навчання по програмному комплексу і здають сертифікацію. Їх кваліфікацію ретельно перевіряють.

Відповісти

Повернутись до “Побажання”